فهرست
از ضجه های مهدی تا ستایش های بی انتهای رسانه های خارجی...
از ضجه های مهدی تا ستایش های بی انتهای رسانه های خارجی...

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲

از ضجه های مهدی تا ستایش های بی انتهای رسانه های خارجی از تیم ملی ایران، از اشک های مرتضی بر شانه های پپه تا رسیدن به این تراژدی زهرمار، متعلق به هواداران واقعی تیم ملی است. منتقدان و همکاران عزیزمان با قلم های سرخ و رنگی، پیشکسوتان و اسطوره های پوشالی مان، خبرنگارنماها و ژورنالیست های ساده لوح؛ با احترام اما چشمانتان را باز کنید و سربلندی ملت ایران را هزارباره ببینید. شادی و پایکوبی میلیون ها نفر را در خیابان ها و کوچه پس کوچه ها ببینید‌، شور و شعف را از لب مرز تا سرپل ذهاب ببینید، غرور بازگشته ملت خسته ام را ببینید. حال در همان سنگر نم گرفته تان بمانید و از جای خالی سید جلال مرثیه سرایی کنید، از تاکتیک های مدرن آقایان هومن افاضلی و مایلی کهن ها بگویید، از دکتر و پروفسور و ژنرال بگویید‌. اما فراموش نکنید قصه تراژدی سارانسک در قلب مردم و ملت پرافتخارم تا همیشه به یادگار میماند. شادی و غرور مردمم یعنی سیلی به منتقدانی که پشت تعصبات رنگی شان ایستادند و با بی مهری بهترین تیم ملی تاریخ مان را بدرقه کردند. ساعت ۲ بامداد امشب؛ فرودگاه برای قهرمانان ایران گلستان خواهد شد.
آی اسپورت
2018-06-26 13:42:11
نظر دهید

۲۲ نظر
مارال
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
به جز بخش سید جلال ، بقیش عالی بود.
خانم اشکریز کسی که نخواد ببینه هر کاری ام که کنید نمیشه چون نمیخواد !
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
می دونی اشکریز ، وقتی مقالاتت به گوشم میرسه یاد شهره لرستانی سریال مختارنامه می افتم

قسمت معجزه طلا

همون قسمتی که ابن زیاد به جارچیهاش گفت در شهر جار بزنید که هرکس شمشیر و زره خودش رو تحویل بده در ازای اون طلا می گیره

درگیری بالا گرفت و وقتی شهره لرستانی خواست شوهرش رو از بین یاران مختار بیرون بکشه تا طلا نصیبش بشه حبیب دهقان نسب مانع شد

شهره لرستانی گفت : اگه به من اجازه ندید شوهرم رو از بین جمعیت بیرون بکشم لخت و عور میشم تا دودمان مختار به آتیش کشیده بشه

حبیب دهقان نسب گفت : بروید کنار برادران . در شان شما نیست که با این زن هم کلام شوید یا با او برخورد کنید

زنی که به یک مرد فحش ناموسی میده یعنی دیگه ته خط (ح......ه)

ما دیده بودیم مرد جلوی جمعیت به زن فحش ناموسی بده اما این جوری دیگه نه . یا تمام مخاطبان سایت متحجر هستند یا شما فرا روشنفکر

به اکبر طاهری چی گفتی خانم اشکریز ؟ اگر امیرپور سانسورش نمی کرد الان این سایت فیلتر بودهر کسی از کیروش انتقاد کنه از نظر ایشون قصد جانشینیش رو داره. جالبه . انقدر گفت برانکو بفکر جانشینیمه و برانکو تمدید کرد حالا گیر داده به قلعه نوییچرا دقیقا یک هفته بعد از اینکه انتقادات قلعه نویی از کیروشی پور به اوج رسید

https://www.tarafdari.com/node/798459

https://www.tarafdari.com/node/799399

https://www.tarafdari.com/node/803685


چرا دقیقا فقط کمتر از یک هفته خانم اشکریز در حمایت از کیروشی پور دقیقا همین چرندیات رو با چاشنی کمتر در سایت طرفداری قرار میده ؟ چقدر تابلو آخه ؟؟؟ دقیقا فقط یک هفته

https://www.tarafdari.com/node/803685


نقل قول از روزنامه ای اوردی که یک شایعه رو مطرح کرده بود و به دلیل اتهاماتی که در همون شایعه به قلعه نویی زد 6 ماه توقیف شد و انقدر به قلعه نویی تهمت زد تا بعد از 3 بار لغو امتیاز شد


اگر واقعا صداقت داری توضیح بده چجوری 4 تا بازیکن سرشناس که فقط اسم منصوریان رو بردی میتونند تصمیم هیئت مدیره رو لغو کنند . اگه قلعه نویی انقدر قدرت داشت پس چرا نتونست نظر اون 4 بازیکن رو رد کنه و خودش جایگزین ناصرخان بشه


گفتی : آقای قلعه‌نویی! آن روزها و جفا به ناصرحجازی را یادتان می‌آید؟

این رو نیم ساعت پیش به متن اصلی که در سایت طرفداری کار کردی اضافه کردی تا نظرات رو به نفع خودت بچرخونی برای همین پاراگراف بندی رو رعایت نکردی

گفتی : به‌راستی چه کسی توهم داشت آقای قلعه‌نویی؟

این عبارت آقای قلعه نویی رو هم نیم ساعت پیش اضافه کردی . بذار ادامه بدیم

گفتی : چگونه به خودتان اجازه می‌دهید که حضور در دسته سوم را هربار بدون هیچ مقدمه‌ای -حتی بیش از هواداران پرسپولیس- بر سر همان مردم همانند پتک می‌کوبانید؟

هر بار یعنی چی ؟ حتی بیش از هواداران پرسپولیس ؟

آخه خانمی تو مگه چند سالته ؟ بیشتر از 30 سالته ؟؟؟

اون موقع که قلعه نویی به استقلال اومد تو اصلا به دنیا نیومده بودی . اون موقع که استقلال به دسته 3 رفت و قلعه نویی مصدوم شد از فیروز کریمی و پاس تهران پیشنهاد داشت تو هنوز مدرسه نمی رفتی . همون سال پاس قهرمان آسیا شد . مصاحبه فیروز کریمی که این ادعای قلعه نویی رو تایید کرده هنوز موجوده

اون موقع که استقلال مظلومانه به دسته 3 رفت چند تا از بازیکناش به الکویت کویت رفتند ؟ مرفاوی

چند بازیکن با استقلال به دسته 3 نرفتند و استقلال رو تنها گذاشتند ؟ عابدزاده - مختاری فر - احدی - نامجو مطلق - عبدالعلی چنگیز

تقریبا تمام ملی پوشا از استقلال رفتند تا مبادا به تیم ملی رفتنشون خدشه ای وارد بشه

زرینچه اون موقع ملی پوش بود ؟ حمید بابازاده دروازه بان بود اصلا ؟

چرا بیانی از وضعیت استقلال در دسته ناراحت بود ؟ چون استقلال بی پناه مجبور بود خونه هواداراش اردوی قبل از بازی رو برگزار کنه تا موقعی که شرایطی مهیا شد و برای چند بازی استقلال در خونه قلعه نویی اردو زد

اردوی بازیکنان الان با بازیکنان اون موقع قابل قیاس نیستقلعه نویی به تمرین پرسپولیس رفت ؟ بر دروغگو لعنت . حداقل مدرک بیار . علی پروین که هنوز صجیح و سالمه


قلعه نویی پنالتی رو بد زد . اما آیا خندید ؟ اون رحمتی بود که بعد از گل بنگسون خندید . شرف روزنامه نگاری رو به چی فروختی ؟ به چند دلار پول کیروش دقیقا ؟ برای اینکه حساب بانکیت لو نره تو کدوم بانک خارجی حساب باز کردی ؟


قلعه نویی سر بازوبند دعوا کنه ؟ عزیزم اون نامجو مطلق بود

http://www.varzesh3.com/news/1295676یک سری اتهام سراسر دروغ زدی اما فعلا این رو بخون و ساکت باش البته به شرط اینکه بعدا به دوستانت در سایت طرفداری درخواست حذف این لینک رو ندی هر چند لینکهای جایگزین رو هم باید حذف کنی :

https://www.tarafdari.com/node/105896

http://akharinkhabar.ir/sport/769603

http://www.jamnews.com/detail/News/354590

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-336252


احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.
درباره زرینچه و استقلال اهواز و شکایت قلعه نویی

قلعه نویی زرینچه رو به عنوان دستیار خودش انتخاب نکرد و زرینچه هم در اقدامی تلافی جویانه علیه قلعه نویی مصاحبه سراسر دروغ کرد و فرزاد مجیدی و بختیاری زاده و همدانی حرفهای زرینچه رو سراسر دروغ دانستند

چه کسی از چه کسی شکایت کرد ؟ چرا وارونه جلوه دادی ؟ قلعه نویی از زرینچه شکایت کرد و زرینچه در دادگاه بخاطر نشر اکاذیب محکوم شد و در مصاحبه با خبرگزاری مهر از قلعه نویی رسما عذرخواهی کرد

http://aftabnews.ir/vdca0mna.49nim15kk4.html

https://www.mehrnews.com/news/860493گفتی : روزهای وحشتناک فرا رسید و ژنرال با استقلال دو فصل پنجم و ششم شد تا ناکامی چندباره در آسیا را هم تجربه نکند

روزهای وحشتناک یعنی خیانتی که کیروشی پورها و کیروش و بعضی بازیکنان استقلال به آن کردندخــــــــــیــــــــــانــــــــــتــــــــــــــ به تـــــــــــــــــــــــــــــاج آسیــــــــــــــــا


وقتی قلعه نویی گفت دست های پشت پرده یعنی این . لینک اول گویای همه چیز هست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921022001380


به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ فوتبال قطر درست در روزهایی به پایان می‌رسد که قرار است اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 آغاز شود.


امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در گفت و گوی پس از تمرین این تیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند جدایی بازیکنان ملی‌پوش تیمش از جمله جواد نکونام و پژمان منتظری و حضور آنها در تیم‌های قطری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به خاطر جام جهانی است؛ یادآور شد: مدتی است که دو سه سؤال در ذهن من وجود دارد. چرا فقط روی بازیکنان استقلال دست می‌گذارند با توجه به اینکه ما چند هفته‌ای نیز از صدر جدول فاصله داشتیم باید تحقیق کنیم تا از پایان لیگ قطر اطلاع پیدا کنیم. باید ببینیم آیا لیگ قطر قبل از 20 فروردین به پایان می‌رسد یا نه چراکه ما موقع شروع اردوها در لیگ قهرمانان بازی داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است چرا هیچ‌کس روی بازیکنان آنها دست نمی‌گذارد؟ بحث مشکوک بودن وجود ندارد بلکه سوال‌هایی در ذهن ما شکل گرفته است. تمامی بازیکنان هم راهی قطر می‌شوند به هر حال اردوی تیم ملی از 20 فروردین شروع می‌شود و باید دید این تیم‌ها درگیر بازی‌های آسیایی هستند یا خیر. مردم همه‌چیز را به خوبی متوجه می‌شوند و آنها از ما جلوتر هستند. مردم می‌دانند به عنوان سرباز تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.


رسیدن به پاسخ سؤال قلعه‌نویی خیلی سخت نبود، تا جایی که با جست و جو در بین سایت‌های قطری می‌شد به راحتی فهمید به طور دقیق لیگ برتر قطر چه روز و حتی چه ساعتی به پایان می‌رسد و خیلی تحقیق و تفحص خاصی را نمی‌طلبید.

هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قطر ملقب به لیگ ستارگان طبق اعلام سایت‌های قطری طی 7 دیدار همزمان جمعه 22 فروردین 93 و 2 روز پس از لیگ برتر فوتبال ایران به پایان خواهد رسید، تا پایان این لیگ مصادف شود با آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل، اما این همه داستان نیست و از سوی دیگر درست در همین برهه زمانی تازه کار اصلی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از جمله استقلال در هفته‌های سرنوشت‌ساز این رقابت‌ها برای صعود آغاز می‌شود و آبی‌های پایتخت باید 2 دیدار حساس و سرنوشت‌ساز هفته‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در روزهای 27 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار کنند و این در حالیست که در صورت صعود نیز باید 2 دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها را هم به این فاصله زمانی افزود که در 2 تاریخ 2 16-17 و 23-24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.به عقیده سرمربی استقلال، بازیکنان ملی‌پوش این تیم به خاطر همین موضوع عزم سفر به قطر کرده‌اند تا پس از پایان لیگ قطر، دیگر دغدغه باشگاهی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به اردوی تیم ملی بپیوندند و جالب اینکه تیم‌هایی هم که بازیکنان استقلال در آن سوی آب به آن می‌پیوندند، خیلی تیم‌های مطرحی نیستند و علاوه بر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، حتی در رده‌های پایانی جدول برای ماندن در لیگ ستارگان دست و پا می‌زنند. (از جمله ام‌صلال، تیم پژمان منتظری که در قعر جدول قرار داشت)

امسال تیم‌های قطری السد و الریان کار را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند و الجیش و لخویا هم از پلی‌آف کار را آغاز می‌کنند و استقلالی‌ها دقیقا تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که در این رقابت‌ها حضور ندارند تا پس از سپری کردن نیم‌فصلی فوتبالی در قطر، به راحتی روانه اردوی تیم ملی شوند.

البته سرمربی استقلال که این روزها استاد کُد دادن شده است، چند روز پیش یک کد دیگر هم به خبرنگاران و هواداران داده بود: «برخی حاضرند با مربی تیم ملی مشورت کنند اما با مربی باشگاهی هرگز» و این یعنی اینکه به عقیده قلعه‌نویی، شاید پای کادرفنی تیم ملی هم در میان است تا با توصیه‌های آنها، ملی‌پوشان استقلالی به تیم‌هایی بروند که پس از پایان مسابقاتش، خبری از آسیا نباشد تا به سرعت برق و باد باشگاه خود را به مقصد اردوی تیم ملی برای آماده ‌سازی حضور در جام جهانی ترک کنند.

فارغ از همه این حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها و شائبه‌هایی که وجود دارد، حالا مثلث ملی‌پوشان استقلالی یعنی جباری، نکونام(پیشنهاد تیم کویتی هم موجود است) و منتظری در قطر توپ می‌زنند (شاید خیلی‌ها جباری را به این ماجرا بی‌ربط بدانند اما هنوز به خوبی به یاد داریم که هشت شاکی هم از یک قدمی بازگشت به استقلال، مسیرش را به سمت قطر کج کرد و رفت) و این استقلال است که هر روز خالی‌ و خالی‌تر از ستاره می‌شود و مشخص نیست در صورت ادامه این داستان آیا تا پایان فصل، سایر ملی‌پوشان دیگر این تیم از جمله تیموریان، حیدری، بیک‌زاده، صادقی و ... همچنان پیراهن آبی را بر تن خواهند داشت تا در روزهایی که استقلال خیلی از دومین عنوان قهرمانی پیاپی‌اش دور نیست این مهم را یک بار دیگر تجربه کنند یا اینکه آنها هم به بهانه‌ بندهای مختلف در قرارداد خود بار سفر را خواهند و بست، در این بین دیگر حضور پرقدرت استقلال در آسیا هم بماند که دیگر با خاموشی این ستاره‌ها چیزی شبیه به یک رویا خواهد بود.


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921014000964کسانیکه حاج علی و رسولی نژاد رو از استقلال دور کردند و بودجه استقلال رو به بهانه خصوصی سازی دروغین قطع کردند و افشارزاده رو جایگزینش کردند فقط بخشی از دستهای پشت پرده بودند

خصوصی سازی چی شد ؟ وقتی ترامپ اومد آقایون بنفش رو خصوصی سازی کرد ... ادامه دارد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920919000838

http://isna.ir/fa/news/92092516932

http://www.varzesh3.com/news/1032683مصاحبه مشاور لاریجانی لنگی که قلعه نویی رو تا سر حد استعدادیاب های لالیگا بالا برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921015000097لاریجانی تنها نماینده مجلسی بود که در اینستاگرامش گذشت هادی نوروزی 30 ساله رو تسلیت گفت

هادی نوروزی ملی پوش عزیز همه ما بود اما اگر تسلیت برای هادی عزیز بخاطر این بود که هادی نوروزی جوان بود پس مهرداد اولادی رو چرا تسلیت نگفت ؟ چون مهرداد بخاطر بازگشت به تیم ملی کیروش ، پیراهن تاج آسیا رو به تن کرد ؟

چرا در فیسبوکش درگذشت ناصرخان رو تسلیت نگفت ؟ چرا ناصرخان باید رد صلاحیت می شد اما رییس صدا سیما تایید صلاحیت شد ؟ اگه ناصرخان رجل سیاسی محسوب نمیشه لاریجانی با کدوم سابقه رجل سیاسی محسوب میشه ؟ چرا برای مراسم تشییع پیکر منصورخان حاضر نشد ؟

چرا به مشاورش نمیگه برای همیشه ساکت باشه ؟ 5 هزار دلار جریمه رو کی باید بده ؟ رییس آقای مشاور بیاد جواب بده . چرا حتی وقتی که منصوریان بازی رو می برد باز هم از منصوریان انتقاد می کرد ؟گفتی : چشمان ناصرخان

چشم خودت مشکل داره چرا به چشمان ناصرخان ایرادی می گیری ؟نهم شهریور 93 بصیرت با کجا مصاحبه کرد ؟ یا متن مصاحبه رو کاملا تغییر دادی یا چنین مصاحبه ای وجود نداره که اگر وجود داشت حداقل در فضای مجازی قابل رویت بود


یکی از اتهاماتی که قلعه نویی با توجه به اون توانست حکم 6 ماه توقیف خبر ورزشی رو بگیره همین اخبار دروغ بود که در نهایت بعد از اینکه سردبیر خبر ورزشی تعداد زیادی از روزنامه نگاران استقلالی رو واسطه کرد قلعه نویی به حرمت دوستان مشترکش با سردبیر خبر ورزشی و خانواده های پرسنل خبر ورزشی از شکایت خودش صرف نظر کرد

البته دلیل اصلی توقیف 6 ماهه خبر ورزشی همون تهمتی بود که خبر ورزشی در رابطه با ابوبکر کبه به قلعه نویی زد

http://jahannews.com/fa/doc/news/424304/

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/22/1128206/


گفتی : امیر قلعه نوعی در استادیوم آزادی از دست دادن با یک جانباز شیمیایی خودداری کرده است

یک دروغ دیگه . یا مدرک بیار یا دروغ نگو


درباره پسر قلعه نویی : هر کسی که با ماشینی که توی خیابون بوده عکس بگیره یعنی پشت فرمان آن ماشین نشسته ؟ یک نوجوون دوست داره هر طوری که دلش بخواهد با ماشینش در خیابون عکس بگیره و ادای رانندگی رو در بیاره


درباره تیم ملی : لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 30 نفره رو به فیفا فرستاد اما لیست 23 نفره رو 21 ماه می یعنی بعد از پایان لالیگا اعلام می کنه و تا قبل از اون هیچ اسمی افشا نشده

تو که فرق ارسال لیست با اعلام عمومی لیست رو نمی دونی ساکت باش

الان لیست اسامی 23 نفره بازیکنان اسپانیا برای جام جهانی اعلام شد ؟

https://www.tarafdari.com/node/974075گفتی دیگر هواداران هیچ تیمی به سراغ قلعه نویی نمی آیند تا سرمربی فصل بعدشان شود

پیشنهاد می کنم اخبار خبرگزاریهای آذربایجان و اصفهان و خوزستان رو با دقت بخونی


تو که انقدر ادعای روزنامه نگاری حرفه ای بودنت میشه به من بگو در 3 سال اول حضور قلعه نویی در استقلال مقاله یا نقدی علیه قلعه نویی با امضای خودت نوشتی ؟؟ سندی داری که ثابت کنی اون مقاله مال خودته ؟ از اسم و امضای بقیه استفاده نکنی ها . آرشیو مطبوعات فقط در دسترس تو و کیارش نیست خانم اسکرین شات . راستی سال 84 دقیقا چند ساله بودی ؟ کاملا جدی میگم . یک دانش آموز 15 ساله که کارش در مطبوعات رو با ویر استاری شروع کرددر پایان باید بگم بترس از اون روزی که برانکو جایگزین کیروش و علی دایی جایگزین برانکو بشه . هنوز هم فکر می کنی دولتی که به کیروش 2 میلیون دلار معادل 15 میلیارد تومان در سال حقوق میده به سراغ مربی ایرانی میاد تا از هزینه های دولت کم بشه ؟


توهم کیروش و تو و بقیه کیروشی پورها پایان ندارد

هر 2تا کامنتم رو تایید کنید
۱
به مارال
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
سیدجلال سکوت نکرد سیدجلال علی کریمی رو تنها نذاشت

http://app.akharinkhabar.ir/AndroidOnlineNewsImage.aspx?id=15370354

هر 2تا کامنتمو تایید کنید
جو زده نباشیم
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
زننننده باد فرمانده
زندددده باد کیروش کبیر
زنده باد تیم ملی
مرگ بر جهالت
۸ ۱
افشین
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۶
دنیا الان در بهت کارای ماست
میبریم جشن میگیریم !
میبازیم جشن میگیریم !
مساوی میکنیم جشن میگیریم !
حذف میشیم جشن میگیریم !

چطوووووریم ما ؟!!
۳
..
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
شرم به تو زن که وقاحت رو به انتها رسوندی
خبرنگاران با قلم های سرخ!
ما از نبود سیدجلال میگفتیم شماها از نبود غفوری حرف نمیزدین که امروز رضاییان تونست جانشین خوبی باشه؟
روزنامه هوادری تیم مورد علاقه ات از هیچ توهین و تحقیری نسبت به بیرانوند دریغ نکرد
اخرین مصاحبه حسن زمانی علیه بیرانوند رو یادته؟
خجالت بکش کاسه لیس
@
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
در اسرع وقت یه دکتر برو بگو داره از حسادت و عقده جون میدی دوره پاچه خواری هم تموم میشه روسیاهیش میرسه به امثال تو که خودت رو نویسنده میدونی
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
هیج رمق و حتی رغبتی برای نوشتن هیج گله وسرزنشی وابراز هیج دلخوری حتی دلخوری از مخالفانم ندارم!
کاش امروز روز ویگری بود!
۴
حمید
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۹
تاریخ مصرف امثال دکتر بیژن ، افاضلی ، مایلی ، فریاد شیران و ... بقیه لمپن های وطنی تموم شده
۷
((
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
افرین ادامه بده اونقدر ادامه بده تا همین تعلق خاطرمون نسبت به تیم ملی رو هم از دست بدیم. ولی یادت باشه هیچکس دشمن تیم ملیش نیست دلخوری یه عده رو تو رفتارهای توهین امیز خدای جدیدت جستجو کن.
به نفرت پراکنی ادامه بده
120
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
تو که الان خرکیف شدی بگو ببینم بیرانوندو امیری مال کدوم تیم هستن؟
کدوم تیم بیشترین نقش رو تو موفقیت دور مقدماتی جام جهانی داشت؟
تف به اون قلمی که تو دست میگیری. علی کریمی خوب شناختت
زانیار
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
با سلام
من بارها گفته ام ما ملت قدر نشناس و نمک نشناسی هستیم.
حالا اگر باز هم مایلی کهن ها بیایند راجع به تاکتیک ایراد میگیرند.نمیبینند که ما با هیچ با قهرمانان دنیا اروپا و آفریقا جنگیدیم.
حرف از هافبک و بازی میانه میدان می زنند.وقتی که کریمی و نکونام وتیموریان و مهدوی کیا راداشتیم از پرتقال نا آماده 2 گل خوردیم.مکزیک3 گل و اخرهم آنگولا .
تمام دنیا فهمیدند که ایران تیییم بود.وقتی حشمت مهاجرانی میگوید تیم ترین تیم ملی تاریخ ایران.بدون باند بازی.یعنی همین.همه برای هم میجنگند.برای یک نام و یک هدف.
به کولمن آب بخاطر تعویض لگد نزدند. بخاطر بزرگ بودن نامشان و بازی نکردن فحاشی نکردند.زیرآب مربی را نزدند. یک دل بودند اشک ریختند بخاطر یک نام.... ایران.
این ها را فقط یک نفر روانشناسی کرد مدریت کرد. کیروش.چه فشاری به او آوردند که رحمتی برگردد.که بیرانود نمی تواند.حسینی را ببرد.
اما دیدید دیشب با چه اعتمادی خونسردانه به هم تیمی ها گفت نگران نباشید. بله شما همین بیرانوند را مسخره کردید، روزبه چشمی،حسینی ، رضاییان ، ابراهیمی اما آنها.کیروش به آنها باور داشت. پایشان ایستاد. به هیچکس اجازه نداد به ایرانی توهین کند. ازفیفا انتقاد کرد که ایرانیها به سختی به اینجا آمدن. از همه ی مسئولن ایرانی تر بود.مشتش را برا مربی کره یادتان می آید؟باز قطر را یادتان رفته؟ زمانی سعود با بازیکنان بایرمونیخ بوخوم هامبورگ هرتابرلین پروجا آرزویتان بود.حسرت میخودید.
ولی حالا میگویند اینها(بازیکنان) خودشان فوقالعاده بودند.اگر اینگونه بود که شما با تیم 2006 چه کردید با آن همه ستاره؟؟؟؟
اینها همه گمنام بودند.
ما ملت نمک نشناس ، بی منطق و خشمگین از زمن و زمان هستیم.
من برای کیروش متاسفم که در ایران ماند چون ما لیقتمان باند وطنی است باندی که تیم 4 جدول را بگیرد و به لیگ دسته 2 بفرستد.
ما لیاقت نداریم
.ما ملت کودتای علیه مصدقیم.ما ملت نادر شاه کشیم، ما ملت امیرکبیر کشیم ، ما ملت میرزای جنگلی کشیم و از این جمله که در تاریخ فراوان داریم.....
بعد از کشتنشان و فراری دادنشان می نشینیم و حسرت می خوریم.
همان هایی هستیم که برانکو و دادکان را اخراج کردیم با حرف گزارشگرمان و حالا برایشان له له میزنیم.
ما ملت خوشی نمی بینیم تا تفکرمان اینگونه باشد.
به امید رهایی ایران از دست ذهن های فرسوده
۴
بی طرف
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
نویسنده خیلی جلوی خودش رو گرفته که فحش بالا هیجده به برانکو و مخالفین کی روش نده جالبه که اگر هوادار تیم ملی هست چرا بعد از بازی با اسپانیا هیچ توئیتی نذاشت .
۸
حمید
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۳
به فرزاد مهریار:
اگه این کامنتو می بینی لازمه بگم ظاهرا هر دومون اشتباه می کردیم. من به خاطر امیدواری بیجام و تو به خاطر تخمین اشتباهت. دو سه روز نه. دو سه ساعت.
۲
افشین
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
این قصه همیشه قهرمان داشت ، نداشت؟
مداح و گدا و روضه خوان داشت ، نداشت؟

این قدر نگو کرب و بلا آب نداشت ،
ای شیخه ! برای تو که نان داشت، نداشت؟
مصطفی
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
اتفاقا تیم ملی بیشتر متعلق به همین منتقدانیه که کورکورانه همه چیز رو گل و بلبل ندیدن وله مقتش انتقاد کردن چه بسا اگه این تیم ملی از روی شکم سیری و به به و چه چه همگانی به جام‌جهانی می‌رفت هرگز شاهد این نتایج نبودیم
۴
حمید
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
جالبه که استقلالی ها به خاطر عدم دعوت از وریا واکنش بسیار شدیدتری از پرسپولیسی ها داشتند، استقلالی ها با وجود نفوذشون در مجلس کار رو به مجلس هم کشوندند. صحبت های بسیار پرخاشگرانه ای کردند اما شما هیچ کدوم از اینها رو ندیدی و فقط به اعتراض به عدم دعوت سید جلال رو برجسته کردی.
۷ ۱
مصطفی
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
کلا دوست عزیز ایشون با پرسپولیس وهوادارش مشکل قدیمی‌ داره کاش یه روز شجاعانه بیاد و بگه چه خاطره بدی از هوادار پرسپولیس داره
۷
مصطفی
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
خاله شقایق یادت باشه که غیر از قهرمانی آسیا هیچ چیزی این مردم رو راضی نخواهد کرد خواهشاً کری خونی امروز یادت باشه و اونموقع دوباره حسن و حسین رو مقصر اعلام نکنی
۷
علی
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
البته اون کسانی که آمادگی بازیکنان لیگ داخلی ما رو تحقیر میکردن و لژیونرها رو تو سرشون میزدن هم یه عذرخواهی بزرگ از همه بکنن
۸
!!!
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
الان شرایط طوریه که نفس بکشی از سمت عاشقان کیروش متهم به وطن فروشی میشی ولی این همه حمایت کورکورانه فقط کیروش رو که مدتهاست داره به لیگ مون و بازیکنانش رو تحقیر میکنه پررو تر میکنه. الان هم فدراسیون داره نازش میکشه واسه تمدید منتظر مصاحبه های اتشین کیروش و کوبیدن همه باشید
۵
محمد
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
من هنوز نفهمیدم حذف و باخت و مساوی و برد با یه گل بخودی دقیقه نود و انم شادی داره؟؟؟!!!! باید تشکر کنیم از اینکه حذف شدیم؟ از چی باید خوشحال باشیم دقیقا؟؟؟؟ اینکه اتوبوس خوبی پارک کردیم؟ اینکه یک گل اونم از روی پنالتی اشتباه زدیم؟؟؟ جدی چی می زنید شماها؟؟؟چی به سرتون اوردن که سطح توقعتون انقدر اومده پایین؟؟؟ بجای این مزخرفات بشین قلم بزن حق بانوان این سرزمینو واسه ورود به ورزشگاه بگیر. بشین قلم بزن حق هوادارها واسه ورزشگاههای مدرن را بگیر. بنویس و حق باشگاهها از تلویزیون را بگیر. بنویس و حق باشگاهها از وبسایتهای پخش تلویزیونی آقازاده ها را بگیر. من نمی دونم کی اینهمه بی هویت شدیم که این خاله زنک بازیها و دعواهای زرگری اسمش شده روزنامه نگاری؟؟!! وای بر ما....
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر