فهرست
بیرانوند تراکتور را می‌خواهد، هواداران شیخ‌ویسی را!
بیرانوند تراکتور را می‌خواهد، هواداران شیخ‌ویسی را!

بیرانوند تراکتور را می‌خواهد، هواداران شیخ‌ویسی را!

آی اسپورت – وقتی در پایان بازی سایپا و پرسپولیس، علیرضا بیرانوند از احتمال پیوستنش به تراکتورسازی در نیم‌فصل دوم و موافقت برانکو خبر داد، به نظر می‌رسید مسئولان تراکتورسازی از این موضوع استقبال کنند. اما کاظم محمودی سرپرست این باشگاه به صراحت گفت که تراکتورسازی هیچ مذاکره‌ای با بیرانوند انجام نداده و قرار نیست او به تراکتورسازی بپیوندد. در برخی محافل فوتبالی گفته می‌شد این فقط یک حربه از سوی تراکتورسازی است و آنها قطعا از تراکتوری شدن بیرانوند استقبال خواهند کرد اما گذشت زمان نشان داد که چنین نبوده است.

در روزهای اخیر شایعه سرباز شدن وحید شیخ‌ویسی در تراکتورسازی یکی از مهم‌ترین اخبار فوتبال تبریز بوده است. حتی گفته می‎‌شود همه چیز تقریبا نهایی شده است و این دروازه‌بان قطعا در نیم‌فصل دوم تراکتوری خواهد شد. البته شیخ‌ویسی هنوز این خبر را تایید نکرده اما استقبال خوب هواداران تراکتورسازی از او در بازی دیروز گسترش فولاد و استقلال خوزستان، کاملا وسوسه‌کننده بود.

هواداران تراکتورسازی حاضر در استادیوم بنیان‌دیزل بارها در طول بازی شیخ‌ویسی را تشویق کردند و از او خواستند به این تیم بپیوندد. به نظر می‌رسد علاوه بر هواداران، مسئولان باشگاه تراکتورسازی هم شیخ‌ویسی کم‌حاشیه را به بیرانوند پرسر وصدا ترجیح می‌دهند.

حتی آنها از نظر فنی هم فاصله چندانی بین این دو دروازه‌بان نمی‌بینند او از هر نظر شیخ ویسی را به بیرانوند ترجیح می‌دهند و احتمال حضور او در تراکتور نیم‌فصل دوم بسیار بیشتر از بیرانوند است.

۱۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-11-16 17:03:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
باید به بازیکن سالاری در فوتبال پایان داد. بیرواند بهترین دروازه بان دنیا هم باشه هواداران تیراختور نمی خوان بره به فکر آینده ی خودش باشه! حیف که بازیکن ها هرچی دارن مدیون هوادارهای فوتباله ولی سر بزنگاه راحت می گن ما باید بریم دنبال آینده خودمون انگار نه انگار که یه تیم محروم هست! انصافا اگر شما به جای هواداران تراکتور بودید بین شیخ ویسی و بیراوند کدوم یکی رو انتخاب می کردید؟
Amir
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
حرف حساب.، دمت گرم به عنوان يه پرسپوليسي كاملا با حرفت موافقم
مفت خورسازی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
بی وجودترین تیمی كه دیدم تراكتوره. مثل مرد برید بازیكن بسازید نه مفت خوری كنید.
یوسف
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
عین پرسپولیس و استقلال برید بازیکن بسازید! سید جلال حسینی مهدی رحمتی علیرضا بیرانوند پژمان منتظری علی قربانی گادوین منشا محسن مسلمان حسین ماهینی و ... همه تو اکدمی پرسپولیس و استقلال پرورش یافتن!
امیرحسین
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
پرسپولیس و استقلال اگه از تیمهای دیگر هم بازیکن بگیرند پولشون رو میدهند و بازیکن آزاد میگیرند! نه برخلاف میل باشگاه و بازیکن با قانون من در آوردی بازیکن سرباز مرده خوری کنند! البته شکر خدا تو این چند سال از این بازیکنها هیچ خیری ندیدید و نمیبینید! مثل عالیشاه نوری نورالهی شریفی و ....!
بهرام
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
پولش رو کی میده؟ مگه توی کشور ما باشگاه داری خصوصی داریم غیر از گسترش فولاد تبریز؟ استقلال و پرسپولیس هم دارن با جیب دولت بازیکن میخرن. ما هم راضی هستیم تیم ها خصوصی بشن اون موقع هستن سرمایه داران بزرگی ک برای تراکتور خرج کنن. ولی سیاست نمیذاره تیم ها خصوصی بشن
یاشاسین تراختور
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
دهن تو آب بکش
۹
بایرن شهر بابک
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۳
قربون تمامی با وجودهای پاره تخت ، بیت المال خورها به اندازه سر سوزن خجالت بکشین . یاشاسین آذربایجان ، یاشاسین تیراختور
۹
یوسف
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
کدوم پول امیر حسین؟!
خوبه الان فصل شکفتن شاکیا هست که ماشالا پول هیچکدومشونو تمام و کمال ندادین! تراکتور هم زوری سرباز نمیگیره یکیش همین بیرانوند شما که از خداشه سربازی شو بیاد تراکتور که اکثر سالها آسیایی بوده بازی کنه.
۱
سجاد
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
بازیکنی که به پرسپولیس وفا نکرده میخواد به تیراختور وفا کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر