فهرست
پراکنده‌گویی؛ پوپولیست‌های قبل از تو سوءتفاهم بودند!
پراکنده‌گویی؛ پوپولیست‌های قبل از تو سوءتفاهم بودند!

پراکنده‌گویی؛ پوپولیست‌های قبل از تو سوءتفاهم بودند!

آی اسپورت - زنوزی یک ماه پیش در مصاحبه‌ای پرسپولیس را بابت بی‌نظمی‌های استوکس مسخره کرد و برای صدمین بار مدعی شد باشگاه تبریزی در پرونده حقوقی مربوط به این بازیکن پیروز خواهد شد. فیفا اما دو روز پیش حکم به شکست تراکتور و محکومیت این باشگاه به پرداخت چهارصد هزار دلاری به استوکس داد. صد هزار دلار هم مال اروین است و هشتصد هزار دلار هم باید به کنستانت بدهند. کاش زنوزی اینقدر که درگیر تیم‌های بزرگتر بود، به مسایل باشگاه خودش رسیدگی می‌کرد.

دو – محمدحسن انصاری‌فرد می‌گوید: «به عقب برگردیم باز هم استوکس را می‌گیرم.» خب البته وقتی پول را از جیب خودت ندادی و نمی‌دهی، چرا باید پشیمان باشی؟ شما آنقدر عکس یادگاری دوست داری که راحت صدوپنجاه هزار یورو بابتش خرج می‌کنی و عین خیالت هم نیست. اصلا اگر خیلی به عقب برگردیم، باز هم پول رافائل را نمی‌دهی تا شش امتیاز از پرسپولیس کسر شود. جناب مدیرعامل همچنین فرموده‌اند: «از وقتی استوکس را گرفتیم انگیزه علیور بیشتر شد»؛ خب الان هم کنستانت را بگیرید تا انگیزه کمال کامیابی‌نیا بالاتر برود! در پرسپولیس هر اتفاقی بیفتد، مو لای درز یک واقعیت نمی‌رود؛ اینکه همه پوپولیست‌های قبل از محمدحسن سوءتفاهم بودند.

سه- یورگن کلوپ چند روز پیش گفت: «چرا از من در مورد کرونا می‌پرسید؟ مگر من ویروس‌شناس هستم؟ یک مربی فوتبال چه اطلاعات ویژه‌ای می‌تواند در مورد کرونا داشته باشد؟ متخصصان آن بیرون هستند و هر تصمیمی بگیرند، من فقط می‌گویم چشم.» امیر قلعه‌نویی اما دیروز گفت: «مسوولان باید از بهمن‌ماه با کرونا برخورد می‌کردند.» البته کلوپ مربی موفقی است، اما مشکل بزرگش این است که بر خلاف بعضی‌ها در ایران همه چیز را از ده سال قبل نمی‌دانست و نگفته بود. راستی؛ سپاهان به عنوان یکی از دل‌نگران‌ترین تیم‌ها بابت سلامتی بازیکنان، بعد از تعطیلی لیگ تمریناتش را فقط به مدت دو روز متوقف کرده؛ فقط دو روز! اساسا در علم پزشکی تصریح شده کرونا فقط از طریق مسابقات رسمی و در غیاب استنلی کی‌روش منتقل می‌شود، وگرنه در تمرینات بی‌خطر است!

۲۷ ۲  
آی اسپورت
2020-03-10 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۰۹
باز از ماتخت قلعه و سپاهانخورد مگه شما فضول سپاهانید ؟
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۰۹
باز از ماتخت قلعه و سپاهانخورد مگه شما فضول سپاهانید ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر