فهرست
3نکته: از نیمه اول استقلال-نفت: 273 و 4
3نکته: از نیمه اول استقلال-نفت: 273 و 4

3نکته: از نیمه اول استقلال-نفت: 273 و 4

273: تیمهای نفت و استقلال تهران در یک چهارم نهایی جام حذفی به دیدار هم رفتند. محمد قاضی در دقیقه 3 از روی نقطه پنالتی موفق شد برای تیمش گلزنی کند. رحمتی در سه بازی قبلی در جریان مسابقه گل نخورده بود. حالا بعد از 273 دقیقه در جریان بازی گل خورد. البته رحمتی هنوز به غیر از پنالتی در جام حذفی طور دیگری گل نخورده.

4: محمد قاضی در این فصل 4 پنالتی در لیگ و جام حذفی زده که همه این پنالتی ها به گل تبدیل شده است. او پنجمین پنالتی خود را امروز به استقلال زد. قاضی در 4 دیدار قبلی در لیگ و جام حذفی هر گاه پنالتی زده گل زده و تیمش هم به برد رسیده. باید دید این اتفاق برای پنجمین بار هم تحقق پیدا می کند یا خیر.

3: در نیمه نخست دیدار با نفت در یک چهارم نهایی جام حذفی با یک گل شکست خورد. این اتفاق برای سومین بار در این فصل رقم خورد. آبی پوشان تهرانی پیش از این در رقابت های لیگ در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان و در هفته چهارم مقابل پیکان با یک گل در نیمه نخست باخته بود که ماحصل این دو بازی یک باخت 2-1 مقابل نماینده اهواز و یک تساوی 1-1 مقابل تیم مجید جلالی بود. بدین ترتیب و طبق آمار نباید منتظر برد استقلال در 90 دقیقه باشیم.

۱    
آی اسپورت
2016-12-20 17:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر