فهرست
حمله به فراز؛ صنعت با این هزینه باید قهرمان شود
حمله به فراز؛ صنعت با این هزینه باید قهرمان شود

حمله به فراز؛ صنعت با این هزینه باید قهرمان شود

آی اسپورت – باخت به استقلال و حذف از جام حذفی انتقادات زیادی را متوجه فراز کمالوند کرد. بخشی از این انتقادات به حضور سوشا مکانی در ترکیب صنعت نفت مربوط می‎شود که کمالوند دیشب در نشست خبری خود در این باره توضیح داد. اما ابراهیم قاسمپور پیشکسوت فوتبال آبادان انتقادات شدیدتری از کمالوند و تیمش مطرح کرده است. او علاوه بر اینکه معتقد است کسانی که سوشا مکانی را جذب کردند باید پاسخگوی عملکرد او باشند، مدعی است که صنعت نفت با این هزینه باید قهرمان جام حذفی می‎شد! احتمالا اشاره او به قرارداد خود کمالوند و دستیارانش و همچنین جذب بازیکنان گران قیمتی مثل جاسم کرار، مگنو باتیستا، اگوستو سزار، لوسیانو پریرا، مرتضی اسدی و ... است که بیشتر آنها از باشگاه ثروتمندی مثل گسترش فولاد با قراردادهایی سنگین جذب شده‌اند. به اعتقاد قاسمپور، صنعت نفت با این کادر مربیگری و ستاره‎های گران قیمت باید نتایج بهتری می‌گرفت اما این تیم حالا نه تنها در لیگ برتر شانس زیادی برای کسب سهمیه آسیا ندارد بلکه از جام حذفی هم حذف شده است.   

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2018-01-31 17:31:00
نظر دهید

۴ نظر
آبودان
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
چیه چند روز گیر دادی به صنعت. دوتا گل شانسی زدین این حرفا یعنی چی. استقلال که گرون ترین تیم تاریخ لیگ برتر هست چیکار کرده؟
تبریزی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
ایشالله سهمیه میگیرین. به امید خدا. تراکتور ولی فصل 2018نایب قهرمان آسیا میشه. پدیده 1تراکتور2
majid
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
خرید سوشا مثل اینه که به یه نفر کلی پول بدی که بیاد خودتو کتک بزنه! یه نفرو اجیر کنی برای نابودی خودت
تراكتور
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
برو بابا نمي خواد قهرمان بشه ا گه همين تيم و بدن دستت سقوط مي كنه دسته يك بهانه ات اين ميشه كه تيم بازيكن نداشت الان نفت شخصيت تيمي پيدا كرده همه از بازي كردن بازي واهمه دارن چون مي دونن بازي راحتي پيش روندارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر