فهرست
نگرانی استقلال از اخراج منصوریان؛ سقوط آزاد؟
نگرانی استقلال از اخراج منصوریان؛ سقوط آزاد؟

نگرانی استقلال از اخراج منصوریان؛ سقوط آزاد؟

آی‌اسپورت- اخراج منصوریان. حالا این شاید تنها راه پیش روی مدیران استقلال برای نجات این تیم باشد. راه‌حلی که برخلاف دفعات گذشته، هواداران هم با آن موافق هستند و حتی شدیدتر برای طلب آن به سراغ وزارت ورزش و صفحه شخصی وزیر هم می‌روند.

قطعا بین آنهایی که این روزها به شدت خواهان برکناری منصوریان و اخراج او هستند چهره‌های مشابهی با آن جماعتی که دوسال گذشته با بنر منصوریان مقابل وزارت ورزش تجمع کرده بودند دیده می‌شود. آخرین راه حل برای نجات استقلال اما یک ایراد هم دارد. تاریخ می‌گوید که استقلال هیچ‌گاه این راه‌حل برای آنها نسخه شفابخشی نبوده است. استقلال در ادوار گذشته لیگ، فقط دو بار در میانه فصل تصمیم گرفته مربی‌اش را برکنار کند. برای این که بدانید کدام دو فصل می‌توانید سری به بدترین رکوردهای استقلال بزنید. رتبه نهم و سیزدهم، بدترین رتبه‌هایی است که آبی‌پوشان در لیگ برتر ثبت کرده‌اند. هر دو رکورد را هم با مربی جانشین خود در طول یک فصل بدست آوردند. دوره دوم لیگ، این کخ بود که به خاطر نتایج بدش از استقلال اخراج شد. او استقلال را در نیمه اول جدول تحویل داد اما در ادامه لیگ این  تیم با جواد زرینچه نهم شد و بدترین رتبه استقلال در لیگ برتر رقم خورد.

بعد از آن نیمکت استقلال رنگ استعفا و اخراج را ندید تا لیگ هفتم. این بار نوبت ناصرحجازی بود تا با حکم مدیران آبی مواجه شود. حجازی با استقلال در رتبه هشتم جدول قرار داشت اما این تیم با فیروز کریمی یک بار دیگر رکورد بدترین خود را بدتر کرد و سیزدهم شد.

بعد از آن باز هم نیمکت استقلال رنگ استعفا و اخراج را ندید تا این فصل. بعید به نظر می‌رسد با این وضعیت منصوریان در استقلال ماندنی شود اما آیا تاریخ برای سومین بار تکرار می‌شود؟ رکورد بدترین رتبه استقلال دیگر قابلیت ارتقا ندارد. بدتر از رتبه سیزدهم، سقوط به لیگ یک است و فاجعه. اتفاقی که تقریبا محال است برای استقلال رقم بخورد اما تجربه بد استقلالی‌ها در تعویض مربی نگرانی‌ها را با رفتن منصوریان هم ادامه‌دار می‌کند.

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-09-17 17:42:00
نظر دهید

۶ نظر
اکه قرار به
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
اینطور استدلال کردن باشه منصوریان تا سال 1430 هم باید سرمربی استقلال بمونه
تقی
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
پرسپلیسیایی مثل آی اسپورت، طاهری و ... شبها کابوس میبینند منصوریان و افتخاری رفته اند، فتح الله زاده و امیرخان اومدند و دارند برای جشن قهرمانی استقلال در لیگ کار میکنند
منصوریان قرص خوابیه که بدجور رقیب بهش معتاد شده و ترک عادت موجب مرضه
منصوبیان هستم!
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
فرصت طلبی که با سو استفاده از محبوبیت در میان هواداران، پول سه فصل قراردادش را پیش خور کرده است!!
Pooyan
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
سقوط آزاد؟؟؟!!!
شايد من معني سقوط آزاد رو نميدونم
يكي برام توضيح بده رتبه ١٥ يعني چي؟
يه گل تو شش تا بازي ؟؟؟
شش تا گل تو يه بازي ؟؟؟؟؟
عدم وجود تاكتيك تيمي ؟؟؟؟؟
بازم بگم ؟
و يه مورد كه اين چند وقته بدجور رو اعصابمه
اينكه اونوقت كه بنر زدن كسي مارو حساب نكرد
الانم اونهاييكه ميگن خودتون اوورديد بازم كسي مارو حساب نميكنه
بخدا خيلي ها هستن مثل من از روز اول تا حتا بعد از دربي كه نظرشون عدم كفايت منصوريانه
تنها دلخوري من از برانكو اينه كه چطور نتونست اون دربي رو ببره كه ٤ تا نادون بيان بگم منصوريان باشه فقط دربي رو ببره
ايشون كه موندگار شد اما
امسال دربي رو هم ميبينيم
چي بگم
سكوت كنم بهتره
چون اين دلقك كاري كرده كه هر طرفي برم هر حرفي بزنم ميشه تف سربالا
اميدوارم هيچوقت روز خوش نبينه
اين پولي كه اينجور داره ميكنه خرج چيزي بشه واسش كه روزي هزاربار ارزوي مرگ بكنه
خواهشن كسي نياد زير اين كامنت داستان بنويسه كه يكي تو استقلالي هستي يكي فلان كس من
تو اين دوسال ثابت شده كه آبيه كي فكر ميكنه آبيه
عقل كه نباشه جون در عذابه
محسن
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
قیمت طلا سقوط کرد،یعنی بیشتر از صد دلار قیمتش کم شد و مثلا از 1660دلار به 1500 یا 1600 نزول کرد.ارزش فلان بورس سقوط کرد و از شاخص مثبت فلان،به فلان شاخص منفی رسید و و و .سقوط یعنی از رتبه مناسب و خوب و معتبر،که تثبیت شده،به شدت پایینتر بروی.روزگار سیاه استقلال از این سیاهتر نمیشود.مثلا در این فصل کجای جدول و کجای دل هوادار بوده که نگران سقوطش باشیم؟!!!حکایت اینروزهای استقلال،حکایت شرکتی است که از سر بی اعتباری و بی ارزشی از بازارها کنار گذاشته شده.در حال حاضر،در تیمهای لیگ،سقوط،در مورد سپاهان صدق میکند و بقیه سر جای خودشان هستند!!!
امیرعباس
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
اینکه انجام یک کاری در گذشته همون نتیجه اینده رو داشته باشه حرف خرافاتی و واپس گرائیه که از ای اسپورتیها بعیده گفتن این حرفا
باقی موندن منصوریان در شرایط کنونی کاملا غلطه... کار غلط رو از هر جائیکه بشه باید جلوشو گرفت حتی اگر قبلا جواب نداده باشه الان وقت برکناری و اخراج منصوریانه قبل از اونکه فاجعه خلق بشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر