فهرست
مقایسه مسیر استقلال و صنعت؛ شاهکار فراز
مقایسه مسیر استقلال و صنعت؛ شاهکار فراز

مقایسه مسیر استقلال و صنعت؛ شاهکار فراز

آی اسپورت – فردا اولین بازی نیمه‌نهایی جام حذفی در آبادان بین صنعت نفت و استقلال برگزار می‌شود. این دو تیم در حالی فردا مقابل هم قرار می‎گیرند که مسیرشان برای رسیدن به این مرحله کاملا متفاوت بوده است. البته این بازی‎ها مرحله به مرحله قرعه‌کشی شده است و خوش‌شانسی و بدشانسی تیم‎ها در قرعه‌کشی نقش زیادی در رسیدن آنها به این مرحله داشته است.

استقلال در اولین مرحله حضور خود در جام حذفی، در سیرجان مقابل گل‌گهر به برتری 2-1 رسید. در این بازی امید نورافکن و خسرو حیدری گل‌های استقلال زدند و هدایت استقلال بر عهده علیرضا منصوریان بود. در مرحله بعد آبی‎‏ها میزبان نساجی مازندران بودند. در این بازی وینفرد شفر سرمربی آبی‌ها بود و استقلالی‌ها با دو گل فرشید اسماعیلی و علی قربانی 2-1 مهمان دسته یکی خود را شکست دادند. در مرحله یک‎چهارم نهایی هم استقلال در یک بازی نسبتا آسان با نتیجه 3-0 میهمانش ایرانجوان بوشهر را شکست داد و به نیمه‌نهایی رسید.

صنعت نفت آبادان، جام حذفی را با بازی مقابل سپاهان در اصفهان آغاز کرد. شاگردان فراز کمالوند 1-0 سپاهان را مغلوب کردند تا یک شگفتی را رقم بزنند. آبادانی‌ها در دومین بازی خود داماش گیلان را در وقت اضافه و با نتیجه 2-1 مغلوب کردند و در یک‎‌چهارم نهایی حریف پرسپولیس شدند. آنها در کمال شگفتی موفق شدند پس از تساوی 1-1 در 120 دقیقه، پرسپولیس را در ضربات پنالتی شکست دهند و به نیمه‌نهایی برسند.

مقایسه نشان می‌دهد که استقلال در هر 3 بازی خود در جام حذفی مقابل تیم‌های لیگ یکی قرار گرفته و در دو بازی هم میزبان بوده است اما صنعت نفت در دو بازی از 3 بازی خود در این مسابقات، مقابل تیم‌های لیگ برتری قرار گرفته که در هر دو بازی هم میهمان بوده است. این تیم با حذف 2 تیم لیگ برتری و پرافتخار به نیمه‎نهایی جام حذفی رسیده است و در صورت شکست دادن استقلال، با شایستگی کامل فینالیست این جام خواهد شد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-01-29 16:33:00
نظر دهید

۲ نظر
خشی
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
داوری ها شانسی ! طرف تیم حقیر غش میکنن... تو خرج کردن شانسی ! همیشه گرون ترین تیم ایرانه و تنها تیمی که پول رضایت نامه میده ! بحث قرعه کشی که که بشه همیشه شانسی بهترین قرعه برای تیم دسته سومی حکومته...! دیگه به این چیزا عادت کردیم... راستی از دوپینگ دسته جمعی شانسی تیم حکومت چه خبر؟؟؟ ماله کشی شد؟؟
سعید از خوزستان
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
ما کیسه کشا اول شانس بودیم بعدا دست وپا در آوردیم
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر