فهرست
گفتگو با ناصر ابراهیمی: عابدزاده را من کنار گذاشتم
گفتگو با ناصر ابراهیمی: عابدزاده را من کنار گذاشتم

گفتگو با ناصر ابراهیمی: عابدزاده را من کنار گذاشتم

آی اسپورت – ناصر ابراهیمی مربی سابق پرسپولیس و تیم ملی در گفتگو با خبرآنلاین حرفهای جالبی زده که بخشهای مهم آن را برایتان نقل می کنیم

  • به نظر من فصل گذشته پرسپولیس ثبات بیشتری داشت. اگر به ارنج تیم نگاه کنید می بینید که برانکو در بازی های مختلف جای بازیکنان را تغییر می دهد و به نظر من این اصلا خوب نیست و به تیم ضربه خواهد زد.
  • ما یک روز با تراکتورسازی در تهران بازی داشتیم و نیمه اول دو گل خوردیم. علی پروین هم خیلی عصبی بود. من داخل رختکن بازیکنان را یک گوشه جمع کردم و داشتم با آنها صحبت می کردم که علی آقا با چشم های قرمز شده و لحن خودش می گفت:« ناصر ول کن این فلان فلان شده ها رو... مامان نصرت من اگر تو زمین بود دو تا گل نمی خورد. به این فلان فلان شده ها انگار تریلی وصل کردی.» در این بین چند تا از آن تیکه کلام های معروفش را هم گفت و بچه ها رفتن توو زمین و بازی را 4-2 بردیم.
  • عابدزاده را من از پرسپولیس کنار گذاشتم. نیاز بود به جوانها میدان بدهیم و دیدید آن سال هم نتیجه گرفتیم و قهرمان شدیم.
  • بعد از آن دربی جنجالی رفتیم هتل بعدش دیدیم یک مینی بوس که شیشه ندارد و پنجره هایش آهنی است آمد دنبال ما. من و آن چهار نفر را با خودش برد. من گفتم کجا قرار است بریم؟ گفتن نمی دانیم و گفتن فقط به ما گفتن شما را باید ببریم. ساعت ها در تهران و اطراف تهران ما را دور دادند. بالاخره ما را بردند میدان توپخونه. وقتی رسیدیم به ما گفتم لخت شوید. من گفتم عمرا کسی بتواند مرا لخت کند. آن چهار بازیکن را لخت کردند و فرستادنشان بازداشتگاه و مرا هم بردند اتاق بالا. یک جوان 27 ساله آمد و مرا بازجویی کرد. گفتم پسر جان آن زمان که تو دنیا نیامده بودی من مربی تیم ملی بودم. پرسید چه اتفاقی رخ داد؟ گفتم بروید از خودشان و داور بازی بپرسید. من از کجا بدانم؟ آن شب مرا نگه داشتند و فردایش آزاد کردند اما آن چهار بازیکن را چهار روز به زندان بردند و بعد برای هر کدام ما حکم بریدند.
۸۷ ۳  
آی اسپورت
2017-10-13 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سوت بلبلی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
کل باشگاه گیج میزنن.هرچه کمک میرسه برا خروج از بحران مثل بازی دیروز. دوباره یه جای دیگه میزنه بیرون.فکر کنم اگه ده دقیقه بیشتر باهاش مصاحبه میکردن آمار زیر و روی پرسپولیس را می ریخت رو دایره
یاشار تبریزلی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
یک ریال هم تو و امثال تو دانش مربیگری ندارید و نداشتید
به قول خودت با فحش های پروین !!!تیم زیرو رو میشد!
در ایران تنها حشمت مهاجرانی در دوره خودش و به اندازه زمان خودش دانش مربیگری یاد گرفته بود
تا به امروز حتی یک نفر هم در حد استاندارد بین المللی کسی مربی نشده
فرشاد4تای95
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
ببند دهنت.فکر کردی کی هستی که مرتب برا سرورت پرسپولیس کامنت میذاری.خخیلی ضد حالی یاشار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر