فهرست
پایان تلخ فرشید؛ فصل برای اسماعیلی تمام شد
پایان تلخ فرشید؛ فصل برای اسماعیلی تمام شد

پایان تلخ فرشید؛ فصل برای اسماعیلی تمام شد

آی اسپورت - سال 98به بدترین شکل ممکن برای فرشید اسماعیلی شروع شده است! این بازیکن پس از خراب کردن پنالتی در نخستین بازی سال مقابل پرسپولیس و دور کردن استقلال از جام قهرمانی، حالا به‌دلیل مصدومیت 4‌بازی پایانی لیگ هجدهم و 3‌بازی آسیایی را از دست داده و از الان باید به فصل آینده فکر کند. اسماعیلی که مدت‌هاست از ناحیه عضله زیر شکم آسیب دیده، ابتدا قرار بود پس از پایان فصل زیر تیغ جراحی برود اما در جریان بازی با ماشین‌سازی بار دیگر مصدوم شد تا فصل را از دست بدهد. دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در این خصوص بیشتر توضیح داده است: « فرشید اسماعیلی 2‌ماه پیش شرایطی داشت که باید حتما عضله زیر شکمش را تحت عمل جراحی قرار می‌داد اما او به‌دلیل شرایط حساس استقلال و نیاز تیم به او تأکید داشت که حتما تا جایی که می‌تواند بازی کند. با این حال همانطور که خودتان هم دیدید فرشید در بازی با ماشین‌سازی به قدری درد داشت که نتوانست بازی را به پایان برساند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم او را تحت عمل جراحی قرار بدهیم تا بتواند برای شروع لیگ نوزدهم با قدرت به میادین برگردد.»

عنوانی که از دست رفت

فرشید اسماعیلی تا پیش از بازی با ماشین‌سازی عنوان بهترین بازیکن استقلال در فصل جاری را یدک می‌کشید اما براساس نمرات ثبت شده در سایت متریکا، او حالا این عنوان را هم از دست داده و پشت سر فرشید باقری قرار گرفته است! فرشید اسماعیلی در بازی با ماشین‌سازی 71‌دقیقه بازی کرد و از متریکا نمره 6.59 گرفت تا میانگین امتیازی‌اش به 7.13 برسد. این در حالی است که فرشید باقری حالا با میانگین امتیازی 7.15 عنوان بهترین بازیکن فصل استقلال را در اختیار دارد. البته فراموش نکنیم تا به اینجا میانگین امتیازی 7.44 در کارنامه پاتوسی ثبت شده اما تعداد بازی‌های این بازیکن به حدی نرسیده که نام او در رنکینگ بهترین‌ها قرار بگیرد.

همشهری ورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2019-04-20 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۰۱
این به اصطلاح بهترین بازیکن استقلال،کاش همان دو ماه قبل،شکمش جراحی که چه عرض کنم کاش پاره میشد.بیشرف قرتی.یه لیگ را به فنا داد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر