فهرست
دنزیلی از تراکتور رفتنی است؛ به این 3 دلیل!
دنزیلی از تراکتور رفتنی است؛ به این 3 دلیل!

دنزیلی از تراکتور رفتنی است؛ به این 3 دلیل!

آی اسپورت - در شرایطی که در روز‌های گذشته شایعاتی در خصوص جدایی مصطفی دنیزلی از باشگاه تراکتور مطرح شده، به نظر می‌رسد این شایعات قوت بیشتری به خود گرفته است. شنیده می‌شود دنیزلی که این روز‌ها به شدت تحت فشار است به پایان فصل هم با تراکتور نمی‌رسد و در نیم‌فصل شخص دیگری هدایت تیم تراکتور را برعهده می‌گیرد. در شرایطی که مدیرعامل باشگاه تراکتور قبلا بار‌ها این شایعه را تکذیب کرده، اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد مسئولان این باشگاه در اندیشه کنار گذاشتن دنیزلی در نیم‌فصل هستند. با این شرایط شنیده می‌شود چند دلیل مهم وجود دارد که گمانه‌زنی‌ها را برای جدایی دنیزلی بیشتر کرده است. دنیزلی به چه دلایلی از تراکتور کنار گذاشته می‌شود؟

یک شکل بودن تمرینات

تمرینات یک‌شکل یا تکراری باعث شده تا صدای مسئولان و حتی برخی از بازیکنان و اطرافیان تیم را هم در بیاید.

نداشتن آنالیزور در تیم

عدم حضور آنالیزور در تراکتور یکی از نکات عجیب این تیم به شمار می‌رود. غیبت آنالیزور در کادرفنی تراکتور، تصمیم شخص دنیزلی است که به نظر می‌رسد هنوز دلیل مشخصی هم برای آن ندارد.

غیبت دستیار ایرانی در کادرفنی

پس از جدایی ساکت الهامی از تراکتور دنیزلی هنوز حاضر به انتخاب یک دستیار ایرانی برای خود نشده و عملا با این کار ارتباط میان نیمکت و بازیکنان داخل زمین قطع شده است.

با این حال، تعطیلی ۲ بازی لیگ برتر تیم تراکتور در ۲ هفته پشت هم باعث شده تا التهابات کمتر شود، اما به نظر می‌رسد دنیزلی در اولین لغزش تراکتور در بازی‌های پیش رو، در نیم‌فصل باید این تیم جدا شود.

میزان

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-12-01 21:19:00
نظر دهید

۲ نظر
...
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶
به این سه دلیل به نباید اعتماد کرد
1 چون دشمن تورک ها هستن
2 چون نژاد پست شون از اول پست و بی اصالت بوده
3 چون منفورترین قوم تاریخ بشریت هستن با اون بوی گندشون
حبیب
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۲
دوای درد تراکتور فقط رسول خطیبی هست والسلام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر