فهرست
پیش بازی لاتزیو-میلان؛ روسونری و شکار عقاب‌ها
پیش بازی لاتزیو-میلان؛ روسونری و شکار عقاب‌ها

پیش بازی لاتزیو-میلان؛ روسونری و شکار عقاب‌ها

آی اسپورت - دیدار تیم‌های لاتزیو و میلان در هفته بیست و چهارم سری آ، ساعت 23:15 امروز به قضاوت آنتونیو داماتو در ورزشگاه المپیکو شهر رم برگزار خواهد شد. هم اکنون لاتزیو با ۴۳ و میلان با ۴۰ امتیاز در رده‌های ششم و هفتم جدول سری آ حضور دارند. لاتزیو پس از دو باخت پیاپی مقابل یوونتوس و کیه‌وو، طی دو هفته اخیر توانسته دو برد ارزشمند را مقابل اینتر در کوپا ایتالیا و پسکارا در سری آ به دست بیاورد. پیروزی ۶-۲ بیانکوچلستی مقابل پسکارا، نتیجه‌ای جالب برای شاگردان سیمونه اینزاگی بود. عجیب این که لاتزیو ابتدا ۲-۰ عقب افتاد اما در نهایت ۶ گل را درون دروازه دلفین‌ها قرار داد.

وضعیت کسب امتیاز لاتزیو، بهترین شرایط ممکن پس از فصل ۰۵-۲۰۰۴ تلقی می‌شود. نقطه قوت لاتزیو در خط حمله بوده و بیانکوچلستی بهترین آمار گلزنی در سری را پس از فصل ۰۱-۲۰۰۰ به دست آورده است. میلان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. شاگردان وینچنزو مونتلا پس از ۴ باخت پیاپی در سری آ و کوپا ایتالیا، موفق شدند در بازی پیشین مقابل بولونیا پیروز شوند و موقتاً از بحران فاصله بگیرند. جرارد دلوفئو خرید زمستانی میلان در آخرین دقیقه دیدار با تیم بولونیا، به داد روسونریِ ۹ نفره رسید و ماریو پاشالیچ را در موقعیت گلزنی قرار داد. همسایگی لاتزیو و میلان در جدول سری آ باعث شده تا جذابیت‌های مضاعفی در این مسابقه وجود داشته باشد.  

لاتزیو - میلان
لاتزیو - میلان

نکات آماری

-در ۳۷ تقابل گذشته این دو تیم فقط ۳ برد نصیب لاتزیو شده در حالی که ۱۶ برد برای میلان و ۱۸ تساوی نیز رقم خورده است. ۳ برد لاتزیو مقابل میلان، طی ۵ تقابل اخیر این دو تیم در ورزشگاه المپیکو می‌باشد.

-میلان تاکنون ۴۰ امتیاز دارد. طی ۲۰ سال اخیر، هرگاه روسونری در این مقطع فصل از مرز ۴۰ امتیاز عبور کرده، حتماً در جمع ۴ تیم برتر سری آ قرار گرفته است.

-شروع میلان در نیم فصل دوم سری آ، بدترین شروع آنها پس از فصل ۸۲-۱۹۸۱ محسوب می‌شود.

-۷۰% گل‌های تیم میلان در نیمه دوم مسابقات به ثمر رسیده و از این حیث، هیچ تیمی به گرد پای روسونری نمی‌رسد.

-لاتزیو پس از رئال مادرید، آرسنال و موناکو توانسته بیشترین تعداد گل از طریق ضربات سر را در فصل جاری به ثمر برساند.

-کارلوس باکا مهاجم کلمبیایی میلان در هر ۳ تقابل اخیر با لاتزیو توانسته در جریان بازی و با ضربات داخل محوطه جریمه، دروازه بیانکوچلستی را فرو بریزد.

-مارکو پارولو که در جریان پیروزی ۶-۲ لاتزیو مقابل پسکارا در هفته گذشته، ۴ گل به ثمر رساند، تاکنون ۵ گل طی رویارویی‌های مختلف، به روسونری زده است.

-از سال ۲۰۱۰ به بعد و طی تقابل‌های این دو تیم در کلیه رقابت‌ها و در ورزشگاه المپیکو شهر رم، فقط یک برد در نوامبر ۲۰۱۵ نصیب میلان شده است.

وضعیت بازیکن‌ها

لاتزیو: به جز کریستیانو لومباردی، هیچ بازیکن مصدوم دیگری نزد یاران سیمونه اینزاگی وجود نداشته و دست او برای استفاده از تمام قوا باز است. حتی احتمال داده شده که لاتزیو در این بازی از خط دفاعی ۳ نفره استفاده کند.

میلان: آلسیو رومانیولی به علت مصدومیت در دیدار مقابل بولونیا، قادر به همراهی نیست. گابریل پالتا و یورای کوچکا نیز به علت دریافت کارت قرمز در مسابقه قبل، غایب خواهند بود. ریکاردو مونتولیوو، جاکومو بوناونتورا، ماتیا دِشیلیو و لوکا آنتونلی هم همچنان مصدوم هستند.

ترکیب احتمالی

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بینی

پیش بینی نتیجه بازی
پیش بینی نتیجه بازی

 

90tv

     
آی اسپورت
2017-02-13 13:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر