فهرست
دیدار زودهنگام شفر و پاتوسی با منشا در لیگ امارات
دیدار زودهنگام شفر و پاتوسی با منشا در لیگ امارات

دیدار زودهنگام شفر و پاتوسی با منشا در لیگ امارات

آی اسپورت - در شرایطی که باشگاه استقلال به شدت به دنبال تمدید قرارداد با آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی بود، اما باشگاه بنی‌یاس سرانجام توانست این ستاره را به خدمت بگیرد. آن‌ها پس از چند روز مذاکره در حالی او را از چنگ آبی‌های تهران درآوردند که هواداران استقلال بر خرید پاتوسی تأکید داشتند. قرار بود پاتوسی مذاکره نهایی با استقلال را در امارات انجام دهد، اما پیشنهاد تیم بنی‌یاس به این بازیکن، او را وسوسه کرد تا در میان مشکلات مالی تیم آبی‌پوش پایتخت، پاتوسی ۲۶ ساله دوباره شاگرد وینفرد شفر شود.

باشگاه بنی‌یاس بامداد یک‌شنبه این خبر را با انتشار عکسی از آیاندا پاتوسی در کنار مدیران این باشگاه به شکلی رسمی اعلام کرد تا کورسوی امید استقلالی‌ها نیز از بین برود. در توضیحات باشگاه بنی‌یاس آمده پاتوسی ۲۶ ساله با سابقه بازی در لوکرن بلژیک و کیپ‌تاون آفریقای جنوبی به تیم بنی‌یاس پیوست. همچنین او را هافبکی با توانایی بازی در پست‌های هافبک بازیساز، هافبک راست و چپ قلمداد کرده‌اند.

با پیوستن آیاندا پاتوسی به بنی‌یاس امارات، حالا تقابل هفته اول وینفرد شفر و گادوین منشا مهاجم تیم عجمان جذاب‌تر خواهد بود و همچنین سرنوشت لیگ امارات برای ایرانی‌ها مهم‌تر خواهد شد؛ لیگی که اگرچه بازیکن ایرانی ندارد، اما ستاره‌های اسبق تیم استقلال را در خود جای داده است. بنی‌یاس همچنین با یک ویدئوی کوتاه از گل‌ها و عملکرد پاتوسی به این بازیکن خوشامد گفت.

۱    
آی اسپورت
2019-07-15 19:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر