فهرست
سروش شبیه کعبی: منجی قهرمانی؟
سروش شبیه کعبی: منجی قهرمانی؟

سروش شبیه کعبی: منجی قهرمانی؟

آی اسپورت – انتقال سروش رفیعی به پرسپولیس، مهمترین اتفاق برای این تیم در نقل و انتقالات زمستانی بود. پرسپولیس تا اینجای نقل و انتقالات، عالیشاه و نوراللهی را از دست داده بود و نریمان جهان، تنها خرید مهم این تیم محسوب می‌شد. امید پرسپولیسی‌ها این بود که با خرید سروش رفیعی، بتوانند گره خط حمله‌شان را باز کنند. بهترین خط حمله فصل پیش لیگ برتر، این فصل زیاد خوب گل نمی‌زند و بیشتر گل‌های این تیم با ارسال از جناحین بدست می‌آید. حضور رفیعی در 15 بازی نیم فصل دوم، خلاقیت در خط حمله پرسپولیس را بالا می‌برد و او، می‌تواند نقشی شبیه حسین کعبی در لیگ هفتم را بازی کند.

لیگ هفتم پرسپولیس قطبی، نیم فصل اول عملکرد بسیار خوبی داشت اما به مرور افت کرد و قهرمانی این تیم به خطر افتاد. در 11 بازی پایانی فصل، حسین کعبی به پرسپولیس اضافه شد و شرایط را به نفع قطبی و تیمش عوض کرد. پرسپولیس و خلیلی دوباره روی دور گلزنی افتادند و در نهایت، پرسپولیس قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفت.

سروش که مثل کعبی بخش زیادی از شهرتش را مدیون درخشش با پیراهن فولاد است، باید خط حمله افت کرده پرسپولیس را دوباره راه بیندازد و دوباره پرسپولیس را شبیه فصل پیش، پرموقعیت و جذاب کند. عنوانی که این فصل به لطف درخشش سروش و پاس‌های طلایی او، به تراکتور قلعه‌نویی رسیده بود.

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2017-01-09 15:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مجتبی فرد
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
کعبی به تیم دنیزلی اضافه شد.
امید
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
از سایت کیروش اسپرت دیگه بیش از این توقعی نیست.
MohamMad
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
تیم قطبی بود دادا
فک کنم شماره نه رو ورداشته بود
۱
MohamMad
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
مازاد لستر شده بود تو نقل و انتقالای زمستونی اروپا اومد پرسپولیس
۳
محمد علی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
کعبی دو فصل پیاپی، توی نقل و انتقالات نیم فصل اومد پرسپولیس،فصل اول دوره دتیزلی، فصل دوم دوره قطبی. بار اول از السد قطر و بار دوم از لستر انگلستان. البته تو تیم دنیزلی، به دلیل بازی در مهاجم راست، درخشش خیره کننده تری از تیم قطبی داشت.
۸
عباس
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
تیم قطبی بود
۲
منتقد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۳۵
به جز محمدعلی همه اشتباه گفتین..
دو نیم فصل اومد
وقتی تیم قهرمان شد رفت روی تور بالای دروازه نشست :))
۴
امین
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
از روی آمار میگم: تو تیم ما تراختور سروش زحمت کشیده ولی ستاره نبوده ستاره های ما ایران پوریان کیانی ابراهیمی حاتمی و اخباری بودن نه سروش رفیعی که کارش رو گودرزی بهتر انجام میده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر