فهرست
کلافگی در روز بی‌هیجان پرسپولیس؛ یک مقابل شش!
کلافگی در روز بی‌هیجان پرسپولیس؛ یک مقابل شش!

کلافگی در روز بی‌هیجان پرسپولیس؛ یک مقابل شش!

آی‌اسپورت- پرسپولیس در خلق موقعیت بسیار ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌ها ظاهر شد تا ۶ پاس کلیدی استقلالی‌ها و همکاری خلاقانه آن‌ها کاملا به چشم بیاید. پرسپولیس یکی از کسل‌کننده‌ترین پرسپولیس‌هایی بود که با هدایت برانکو بازی کرد. سرخپوشان در طول ۹۰ دقیقه فقط یک پاس کلیدی به ثبت رساندند. رسن تنها بازیکن قرمزها بود که موفق شد با یک پاس کلیدی برای قرمزها خلق موقعیت کند. در بازی‌ای که از قبل قابل پیش‌بینی بود درخشش یا ضعف هافبک‌ها و مدافعان کناری تعیین کننده نتیجه دیدار خواهد بود خط هافبک خلاق پرسپولیس نشانی از روزها و بازی‌های گذشته‌اش در لیگ برتر نداشت و این هافبک‌های استقلال بودند که با اعتماد به نفس و تمرکز بالا میدان‌داری می‌کردند.

استقلالی‌ها موفق به ثبت ۶ پاس کلیدی در جریان بازی شدند و مزد این موقعیت‌سازی‌های پیاپی را هم با گل ۳ امتیازی وریا غفوری گرفتند. هر چهار هافبک تاثیرگذار استقلال در این بازی موفق شدند یک پاس کلیدی به ثبت برسانند و خواسته شفر را به خط دفاعی تیم برانکو تحمیل کنند. ابراهیمی، اسماعیلی، جپاروف و شجاعیان هر کدام یک بار مهاجمان استقلال را در موقعیت گلزنی قرار دادند و قربانی و تیام هم هر کدام موفق شدند یک پاس کلیدی به ثبت برسانند تا در مجموع خط هجومی استقلال روز خوبی را با همکاری یکدیگر داشته باشند.

هر اندازه که خلاقیت و همکاری هافبک‌های استقلال بازی آبی‌ها را به خصوص در نیمه اول با طراوت کرده بود خاموش شدن نور درخشش امیری،‏‌‏ احمدزاده و دیگر هافبک‌های پرسپولیس کلافگی را در خط حمله نصیب علیپور کرد تا یکی از کم‌موقعیت‌ترین بازی‌های پرسپولیس با شکست تلخ تیم برانکو هم همراه شود. تیمی که بهترین پاسورهای لیگ را در اختیار دارد و موقعیت‌سازترین تیم لیگ برتر است برابر استقلال شفر و هافبک‌های به اوج رسیده آبی‌پوش ناکام ماند.

نود

 

۱۷ ۴  
آی اسپورت
2018-03-02 17:22:00
نظر دهید

۴ نظر
سعید
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
فک میکنم که از نظره هوش مربیگری شفر مقادیری برتری داشته باشه به برانکو...واقعیتش اینه که مدارس و اندیشکده های فوتبال در اروپای غربی خصوصا آلمان برتری داشته باشه به کشوری همانند کرواسی..
Hasan
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
هنوز خیلی زوده درباره شفر نظر داد تازه چند ماهه اومده هر موقع سه سال پشت هم تیم اول ایران شد انموقع بیاد با برانکو مقایسه بشه
۴
کوهیار
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
در تیم برانکو شایسته سالاری وجود نداره ..ولی لج سالاری و سفارش سالاری تا دلت بخواد زیاده
۷
موراتا
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۰۱
بازی ضعیف و پر از اشتباه امیری برام عجیب بود حتی در ساده ترین تصمیم گیریها اشتباه میکرد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر