فهرست
سومین پاتک منصوریان به برانکو؛ نوبت داریوش است
سومین پاتک منصوریان به برانکو؛ نوبت داریوش است

سومین پاتک منصوریان به برانکو؛ نوبت داریوش است

آی اسپورت – برانكو ایوانكوویچ دو هفته قبل نام داریوش شجاعیان هافبك ملی‌پوش گسترش فولاد را به عنوان یكی از جانشین‌ها برای سروش رفیعی در لیست خود یادداشت كرد و بدون اینكه كسی متوجه شود، این نام را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد تا شرایط برای مذاكره فراهم شود. مدیران باشگاه با این بازیكن باب مذاكره را باز كردند و همان اولِ كار، مشكلات مشخص شد‌؛ داریوش هنوز دو فصل دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارد و نمی‌تواند به این سادگی، از باشگاه آبی‌پوش تبریزی جدا شود و به همین خاطر، دریافت رضایتنامه این بازیكن از باشگاه گسترش منوط به مذاكره با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل جدید این باشگاه است.

ظهر دیروز اتفاق جالبی افتاد. داریوش كه مشغول مذاكره با پرسپولیسی‌ها بود و حتی برانكو ایوانكوویچ در مصاحبه عصر روز سه‌شنبه خود تأكید داشت این بازیكن مهره بسیار تأثیرگذار و خوبی است و می‌تواند به هر تیمی كمك كند، قراری نیز با مدیران باشگاه استقلال گذاشت و با آنها به صحبت پرداخت! این سومین بار است كه علیرضا منصوریان به صورت مستقیم به لیست برانكو پاتك زده است. اولین بار موضوع شایان مصلح بود. مدافع تیم فوتبال سپیدرود كه در نیم‌فصل قرار بود پرسپولیسی شود اما مدیران این باشگاه رقم عجیبی برای رضایتنامه درخواست كردند تا موضوع باعث عقب‌نشینی سرخپوشان شود و سپس استقلال در پایان فصل شانزدهم، به سرعت باب مذاكره با شایان را باز كرد و همچنان این مذاكرات ادامه دارد.

نفر دوم، گادوین منشا بود و ماجرای مذاكره استقلالی‌ها و پیشنهادشان به این بازیكن تا حدی جدی شد كه نزدیك بود پرسپولیس، منشا را از دست بدهد! حتی منشا مصاحبه‌هایی نیز انجام داد و زیر قول و قرارهایش با مدیران باشگاه پرسپولیس زد اما انتشار عكس لحظه امضای قرارداد، موضوع را كاملاً تغییر داد و منشا پرسپولیسی شد.

حالا نوبت به مذاكره استقلالی‌ها با داریوش شجاعیان رسیده است. هافبك طراح و بازیساز گسترش فولاد كه توانایی بازی در پست وینگر چپ را نیز دارد و در تغذیه مهاجمان گسترش طی فصل‌های گذشته، تأثیرگذار ظاهر شد. داریوش با مدیربرنامه‌هایش و به سفارش «یك مدیر در تبریز» با استقلالی‌ها مذاكرات كاملی داشت اما این مذاكرات «فعلاً» بی‌نتیجه مانده زیرا باشگاه استقلال از داریوش درخواست كرد خودش وارد عمل شده و با پرداخت پول، رضایتنامه‌‌اش را از باشگاه گسترش بگیرد، سپس قراردادش با استقلال را امضا كند اما شجاعیان در این مورد، پاسخ نهایی را نداده و از مدیران استقلال زمان بیشتری خواسته است.

از تبریز نیز خبر می‌رسد لوكا بوناچیچ اعلام كرده به این بازیكن احتیاج مبرم دارد و نمی‌تواند او كه با باشگاه گسترش تا دو فصل دیگر قرارداد دارد را به سادگی رها كند. از این رو، شاید داریوش نه استقلالی شود و نه پرسپولیسی بلكه فصل آینده نیز او را با پیراهن گسترش در میدان ببینیم!

 

خبر ورزشی

۸ ۱۲  
آی اسپورت
2017-05-18 13:53:00
نظر دهید

۱۲ نظر
ali mansoooor
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
دهنتون سرویس ما دو ساله دنباله اینیم بعد تیتر میزنی پاتک منصوریان...لنگی
گل آقا
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
اگه پرسپولیس واقعا داریوش رو بخواد منصوریان هیچ غلطی نمیتونه بکنه! این پرسپولیسه که به بازیکن این افتخارو میده که بیاد بزرگترین تیم آسیا! اگر سروش بمونه که انشالله میمونه نیازی به بازیکن درجه دویی مثل شجاعیان نداریم!
۷
تاجی
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
خوبه کل عالم میدونه شجاعیان 2 ساله تو لیست مربیای استقلال بوده ولی الان شده پاتک منصوریان به برانکو. نیم فصل قبل هم منصوریان شجاعیان رو میخواست الان هم لنگیا میان میگن منصوریان هرکی تو لیست برانکو هست رو میخواد!!!!
وات د فاز
م.م
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
از نظر نظامی پاتک رو نیروی مدافع به تک نیروی افندی میزنه،درصورتی که برانکو و پرسپولیس، منصوریان و استقلال رو هیچ حساب نکردن این نمیشه پاتک ،بلکه تک هست .در مورد منشا که کنف شدن،مصلح هم بزرگسال پرسپولیس بهش نیاز نداره، فقط مونده شجاعیان ببینیم موفق میشن یا مثل اکثر موارد قهوه ای میشن
فرداد
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
انگار داش علی خودش مغز نداره و نمیتونه به نیازهای تیم خودش فکر بکنه منتظره ببینه برانکو کی رو میخواد بپره روش
بابا جون برانکو با توجه به ارنج خودش مذاکره میکنه
بلای فصی قبل رو سر استقلال میاری دوباره
فرشید باقری و بختیار رحمانی و کاوه رضایی مثال های فصل قبل هستن تا برانکو اسمشون رو آورد داش علی فوری حول شد
حالا بازم کاوه یکم خوب بود
من جای برانکو باشم الکی چند تا اسم میگم تا داش علی بره سراغشون خودم با نفرات مورد نیازم مذاکره میکنم
والله بخدا
امید
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
عاااااالی بود
۶
میثم
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
هر فوتبالیست عاقلی میدونه برای بهتر دیده شدن باید بیاد پرسپولیس. نه اینکه بره تو سیستم دفاع ضد حمله استقلال که توپ از خط دفاعی میفرستن تو محوطه جریمه زورکی گل میزنن. البته برای فوتبالیستهای تنبل جای خوبیه. چون توپ همش رو هواست. نه زیر پاشون!
۷
هوادار
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
رو رو برم ، دو ساله این بازیکن با استقلال مذاکره میکنه حالا لنگیا نوشتن پاتک علیمنصور به برانکو
۷
هوادار
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
رو رو برم ، دو ساله این بازیکن با استقلال مذاکره میکنه حالا لنگیا نوشتن پاتک علیمنصور به برانکو
۷
مهدی
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۵۴
خوش میاد علی منصور هر سال حال لنگیا رو می گیره دمش گرم.
۲
00
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
یه بازیکن در دو صورت کیسه کش میشه 1. از پرسپولیس پیشنهاد نداشته باشه 2. پول بیشتر .
۵
2
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
شیطونه میگه باز چندتا بازیکن بنجل بندازیم به داچلی خخ
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر