فهرست
سرمربی السد: استقلال تیم تاپی نیست
سرمربی السد: استقلال تیم تاپی نیست

سرمربی السد: استقلال تیم تاپی نیست

آی اسپورت - اسوالدو فریرا سرمربی تیم السد قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال شرکت کرد. فریرا درباره این بازی واهمیت آن برای السد گفت: «باعث افتخار من و تیمم است که در ایران هستیم. من برای بار اول است به ایران آمده‌ام. بازی فردا برای من عادی نیست. همیشه عادت داشته‌ایم که بازی‌های پلی آف رفت و برگشت باشد. به هر دلیلی این بازی تک حذفی است و سخت به شمار می‌رود. با این حال این قانون است و ما از آن تبعیت می‌کنیم. می‌دانیم بازی سختی است و با توجه به حضور تماشاگران بازی هیجان انگیزی خواهد بود. ما می‌دانیم شانس مجددی وجود ندارد. حریف را به خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم تیم قدرتمندی است. می‌دانیم در حال حاضر آنها از تیم‌های تاپ ایران نیستند ولی وقتی بازی‌های آنها را نگاه کنید، سیستم و کار فنی آنها را می‌بینید. بازهم تاکید می‌کنم که با اعتماد به نفس بالا بازی می‌کنیم. با شروع بازی، سرما حس نخواهد شد و با تماشاگران بازی گرم می‌شود. امیدوارم برای استقلال هم بازی سختی باشد.»

او در پاسخ به این سوال که چقدر مصاف با استقلال را سخت می‌داند و از طرفی آیا تمام تیمش در ژاوی خلاصه می‌شود گفت: «درباره سوال اول باید بگویم که این دیدار تک حذفی است و می دانیم سخت است. با این حال می‌دانیم که تیم ما از لحاظ ذهنی و قلبی باید آماده باشد. یک تعادل در کارهای دفاعی و هجومی باید ایجاد کنیم. با این حال این بازی از لحاظ احساسی می‌تواند جنبه‌های بیشتری از تاکتیکی داشته باشد. اما درباره ژاوی باید بگویم که همه می دانند او چقدر بازیکن بزرگی است ولی ما بازیکنان خوب دیگری هم داریم که می توانند به ما کمک کنند که اسمشان را نمی‌آورم.»

فریرا درباره سردی هوای تهران و تاثیر آن روی بازی، گفت: «ما هجومی بازی می کنیم و تلاش می کنیم گل را همیشه در ابتدای بازی بزنیم ولی گاهی شرایط این اجازه را به ما نمی‌دهد. همانطور که گفتم به دلیل عوامل مختلف، بازی فردا متفاوت است با این حال استراتژی ما برای گلزنی یکسان است. این بازی با لیگ قطر قابل مقایسه نیست چون امتیازی نیست. ما به طور میانگین سه گل در لیگ قطر داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم تا این روند خوب را ادامه دهیم.»

۱ ۷  
آی اسپورت
2017-02-06 13:06:00
نظر دهید

۷ نظر
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
این بنده خدا هم فهمیده کیسه و پس پس تیم نیستند
حالا هوداران کیسه کش با خفت برید خود شیرینی عربستان را بکنید تا پس پس را محروم کنند
به جای این التماس کردن ها برید فرهنگتونو و اگه تونستید ژنتونو عوض کنید
خخخخخخخخخخ
۱ ۴
pooyan
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
بیخیال
من آبیم ولی انصافا اگه 3 تا تیم تو اسیا حرفی داشته باشن 2 تاش سرخابیا هستن
مطمئنن سویش شما نیستید
یه تیم اصفهانیه
4*6
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۳
همین دیروز پرسپولیس لهتون کرد.... چقدر شما ترتری ها پر رو یید.
هرتیم دیگه ای بود سال ها صداش در نمی اومد
محمد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
اولش بگم من پرسپولیسی 6 آتیشه هستم.
دوم هم بگم تنها رقیب ما فقط استقلاله و چه رقیب خوب و دوست داشتنی هم هست. توی فوت اسطوره هامون انقد شعور و فرهنگ داریم که در کنار هم براشون یادبود و عزاداری میگیریم. نمیدونم این وسط تراکتور سازی تبریز دقیقا چی حساب میشه؟ هرچقدرم بخواد تلاش بکنه تا چیزی حساب بشه، کماکان هیچی حساب نمیشه. فقط و فقط بع ایت علت که دسوت دارین به زور یه چیزی حساب بشین و مطمئن باشین هیچوقت حساب نمیشین.

در جواب سر مربی السد هم باید بگم که تاپ بودن دقیقا چی معنا میشه؟استقلال الان توی جدول سومه و مطمئنم بالاخره تیم دزد تراکتورسازی(که به اسم خدمت سربازی بازیکنا رو از تیماشون میدزده) جا میذاره. اقای سرمربی منتظر شنیدن مصاحبه فردا شبت هستم
6 & 4
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
مثل اینکه بخیه اثر کرده که دوباره برگشتی...
۷
مسعود
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
این یاشار تبریزلی داره مسخره بازی در میاره کسی جوابشو نده ضایع شه بره پی کارش اصلا تبریزی هم نیست
۳
مسعود
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۶
برای مربی این سوسمار خورا هم باید بگم شاید استقلال تو اوج نباشه و البته که نیست اما ورزشگاه آزادی برای شما خیلی سنگینه خیلی حتی اگه یه تیم دسته محله های ایرانم بیاریم جو آزادی نابودتون میکنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر