فهرست
فقط ۵ بازی پرسپولیس «جمعه» برگزار می‌شود
فقط ۵ بازی پرسپولیس «جمعه» برگزار می‌شود

فقط ۵ بازی پرسپولیس «جمعه» برگزار می‌شود

آی اسپورت – سازمان لیگ برتر در یک اقدام خوب برنامه بازی‌ها تا پایان فصل را منتشر کرده است. با اعلام برنامه حالا مربیان تیم‌ها می‌توانند برنامه‌ریزی دقیقی برای تیم خود داشته باشند، اما مشکل برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، برگزاری بازی‌ها در روز‌های غیرتعطیل است. پرسپولیس که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شده، در فصل جاری تنها ۵ بازی خود را در روز جمعه برگزار می‌کند و البته ۱۲ بازی این تیم هم در روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود. به عبارت ساده‌تر ۱۳ بازی این تیم در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌شود. این تیم در همه روز‌های هفته به جز چهارشنبه بازی می‌کند!

در فوتبال حرفه‌ای بلیت‌فروشی یکی از راه‌های درآمدزایی تیم‌هاست. از این رو بیشتر بازی‌ها در دو روز تعطیل یعنی شنبه و یک‌شنبه برگزار می‌شود، اما همان‌طور که می‌بینید ۱۳ بازی پرسپولیس در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌شود که این می‌تواند به درآمدزایی باشگاه ضربه بزند. این باشگاه قصد دارد به طور رسمی از سازمان لیگ درخواست کند در برنامه بازی‌های این فصل تغییراتی ایجاد کند.

البته فقط این‌طور نیست که تنها باشگاه پرسپولیس نسبت به زمان‌بندی بازی‌های لیگ برتر معترض شود. استقلال هم چنین دیدگاهی دارد. گویی سازمان لیگ عکس کشور‌هایی حرکت می‌کند که برای جذب تماشاگر دست به هر کاری می‌زنند، اما ما بازی‌ها را در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌کنیم تا تعداد تماشاگران کمتری به استادیوم بیایند! و این واقعاً عجیب است.

زمان‌بندی بازی‌های پرسپولیس در روز‌های هفته

شنبه: ۵

یک‌شنبه: ۳

دوشنبه: ۳

سه‌شنبه: ۲

چهارشنبه: -

پنج‌شنبه: ۱۲

جمعه: ۵

 

خبر ورزشی 

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2019-09-18 09:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Omid
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۲۵
واسه اینه که تیم حکومتیه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر