فهرست
شکست بزرگ ایران؛ پرسپولیس قربانی شد
شکست بزرگ ایران؛ پرسپولیس قربانی شد

شکست بزرگ ایران؛ پرسپولیس قربانی شد

آی اسپورت - با اعلام AFC فینال لیگ قهرمانان ۲۹ آذر در دوحه برگزار می‌شود. ماجرای شکایت النصر و سایر حواشی هوادار و تیم نابودکن این روزها منجر به آن شد که ماجرای میزبانی جدی گرفته نشده و کنفدراسیون، شیک و مجلسی اعلام کند دوحه میزبان است و ‌کرونا و تک‌بازی بودن فینال را هم دلیل این انتخاب بداند. ما نوشتیم و گفتیم که میزبانی حق مسلم پرسپولیس است چرا که میزبانی  فینال امسال نوبت غرب آسیا است.  

مکرر گفتیم باشگاه اعلام آمادگی کند و نهایتا باشگاه با ارسال نامه‌ای مبنی بر اعلام آمادگی برای میزبانی اکنفا کرد و یک خط مصاحبه و بس. بله! باشگاه، فدراسیون و وزارت ورزش چون تصور می‌کردند میزبانی به ایران داده نخواهد شد سیاستمدارانه روی آن مانور رسانه‌ای و خبری نکرده و لاجرم رایزنی خاصی هم نکردند تا متهم به شکست نشوند.

ما رایزنی نکردیم، دیپلماسی ما در حوزه ورزش ضعیف است و حتی نخواستیم متهم شویم به شکست در اخذ حق مسلم پرسپولیس! اگر تیمی دیگر از ایران به فینال ۲۰۲۰رفته بود هم چنین سکوت می شد و به نامه‌ای اکتفا یا حاضر و مجاب می‌شدند به رایزنی و تا خود مقر کنفدراسیون سفر می‌کردند؟ 

 

 

 

۶ ۲  
آی اسپورت
2020-10-16 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارتش سرخ
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۲۳:۵۷
آقای قدوسی قدیم هم که دوستان مرتب میزبانی چهارتیم پایانی را میگرفتن برای ما هیچ آبی گرم نمیشد..این نیز بگذرد،چون ما خدا را داریم
۱
امیرعباس
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۰۸
قدوسی تو دیگه واقعا مشکل روانی داری لعنتی دیگه وزیر براتون چیکار کنه نه جدی دارم میپرسم ازت لامصب پرروی وقیح دیگه وزیر فقط مونده گوشت تن بچشو بکنه بده به شما بلکه سیر بشین و روتون کم بشه واقعا که در وقاحت و بی چشم و رویی و ناسپاسی دیگه تو یکی روی عالم و آدمو کم مردی ...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر