فهرست
حمیدخان، کسی یقه شما را نمی‌گیرد!
حمیدخان، کسی یقه شما را نمی‌گیرد!

حمیدخان، کسی یقه شما را نمی‌گیرد!

آی اسپورت - مصاحبه‌ها و ادعاهای حمید درخشان در فضای مجازی بازخوردهای زیادی داشته و خیلی‌ها از او و حرف‌هایش انتقاد کرده‌اند. این انتقادها هم ظاهرا به گوش حمید درخشان رسیده و او را عصبانی کرده است. درخشان در آخرین مصاحبه‌اش درباره کسانی که از او انتقاد می‌کنند گفته: «زمانی که این تیم با برانکو قهرمان می‌شد مگر صدای‌مان درمی‌آمد؟ فقط از این تیم حمایت می‌کردیم، چون عملکرد خوب بود. زمانی که ما پیشکسوتان برای پرسپولیس قهرمانی و جام می‌آوردیم شما و امثال شما کجا بودید؟ اگر پرسپولیس در آسیا اوت شود چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ اگر الان ایرادات را نگوییم همان زمان می‌آیند و یقه ما را می‌گیرند که چرا مشکلات را نگفتید؟ در کوچه و خیابان جوابگوی مردم هستیم.»

اما مثل همیشه دفاعیات درخشان از خودش باعث حملات بیشتری به او خواهد شد. او هفته گذشته بر سر فوتبال ایران منت گذاشته بود که پدیده‌های پرسپولیس مثل نورالهی و طارمی را که توسط دایی کشف شده بودند نیمکت‌نشین نکرده و حالا آنها دارند در تیم ملی می‌درخشند! حالا هم می‌گوید که از تیم قهرمان برانکو انتقاد نکرده است! خب مرد مومن تعارف نکن و بیا از مردی که در ۳ سال به اندازه ۲۰ سال گذشته برای پرسپولیس جام گرفته انتقاد هم بکن! درخشان ادعا کرده که الان ایرادات را می‌گوید تا بعدها مردم در کوچه و خیابان یقه او را نگیرند که چرا قبلا درباره مشکلات تیم حرف نزدید! اولا که ما همین جا به حمیدخان قول می‌دهیم که چنین اتفاقی نیفتد و هیچکس به خاطر نتایج احتمالی ضعیف پرسپولیس، یقه او را نگیرد و از او سوال نکند که چرا در این مدت سکوت کردید. این از این! ثانیا شما اگر پاسخگو بودید که باید در باره نتایج و برخی اتفاقات در پرسپولیسِ خودتان پاسخ می‌دادید.

چند سال از آن موقع گذشته و هنوز نگفته‌اید آن چه تیمی بود که ساخته بودید! آن چه بازیکنانی بود که جذب کردید. اصلا آنهایی که با نظر شما به پرسپولیس آمدند کجا هستند؟ مبین میردورقی چه می‌کند؟ جونیور تادئو کجا بازی می‌کند؟‌ چرا یکی مثل مسعود همامی که با تصمیم شما به پرسپولیس آمد باید نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان از این تیم طلب داشته باشد؟ جواب بدهید آقای پاسخگو!

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2019-11-26 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۱
منظورتان جام های بدون بازی و با کمک فغانی و فدراسیون ووزارت بود؟ برانگوه یک مترسک بیسواد بود فقط
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر