فهرست
ادعای حاجی درباره دایی و کیا؛ استقلالی بودند
ادعای حاجی درباره دایی و کیا؛ استقلالی بودند

ادعای حاجی درباره دایی و کیا؛ استقلالی بودند

آی اسپورت – خواندن صحبتهای علی فتح الله زاده همیشه کار جذابی است. مدیرعامل سابق استقلال در گفتگوی جدیدش با خبرآنلاین به نکات جالبی اشاره کرده که دو نکته آن از همه مهمتر است. یکی داستان مهدوی کیا و دایی و دیگری ماجرای فرهاد مجیدی.

فتح الله زاده پس از صحبتهای منزوی در برنامه نود، مدعی شده که او با مهدی مهدوی کیا و علی دایی برای حضور در استقلال به توافق رسیده بود:" قرارداد اقای مهدوی کیا در دفتر من هست که رقمش فکر کنم چیزی حدود 7 میلیون بود. من حتی با آقای دایی هم توافق کرده بودم که به استقلال بیاید. البته به عنوان مربی درسالی که در پرسپولیس با ایشان خوب رفتار نمی کردند. اما بعد چون فضا برای دایی خوب شد من دیگر پیگیری نکردم. البته خودش هم تعصب به پرسپولیس داشت. اما من اگر پیگیری های بیشتری می کردم قطعا این اتفاق می افتاد. به دلیل اینکه خیلی بهش کم لطفی شده بود."

نکته دیگری که فتح الله زاده به آن اشاره کرده شباهت زیادی به فیلم های سینمایی آن هم از نوع اکشن دارد:" یک روز نشسته بودم و نگهبان آمد و گفت: یک نفر آمده و یک شمشیر در دستش است. من گفتم مگر اینجا لیان شامپو است که او با شمشیر آمده؟ نگهبان گفت: ولی می گوید می خواهم فتح الله زاده را ببینم. من گفتم که بگذارید بیاید بالا. او بالا آمد و دیدم که خیلی آشفته است و یک قمه در دست اوست. گفتم آن که در دستت است چیست؟ گفت حاج آقا خیلی ناراحت هستم. به نگهبان گفتم برو بیرون. همین که نگهبان رفت بیرون دیدم که او پیراهن خود را پاره کرد و یک قمه به سینه خود زد. من شمشیر او را ازش گرفتم و یک سیلی به او زدم و گفتم مگر تو عقلت را ازدست دادی که این کار را می کنی. گفت حاج آقا درست است که فرهاد مجیدی می خواهد ازاستقلال برود؟ من درجواب گفتم فرهاد حالا برود یا نرود به تو چه ربطی دارد؟  گفت من نمی توانم تحمل کنم. من دیگر دیدم که نمی شود فرهاد را ازدست داد. حالا نمی دانم خود فرهاد او را فرستاده بود یا نه... . به دلیل اینکه فرهاد سابقه همچین کارهایی را دارد. او با علی موسوی می خواست من را به هوای ماهیگیری در آب بیندازد و از من پول بگیرد و من هم پول ندادم."

 

۹۴ ۱۳  
آی اسپورت
2017-12-13 09:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
Ashkanred
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
حاجی فتل , انگار خیلی بهت فشار اومده شدی حاجی مالیخولیا . تو هم برو پیش اونا تو عبدالعظیم بست بشین.هر چند که دل خوشی هم از اینا نداریم.
ویلی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷
فرهاد مجیدی الحق در زرنگی و سیاست الگوی خوبیه برای هر جوونی در اول مسیر زندگی....زمانی که هیچکس حواسش نبود با آینده نگری برای بازی در لیگ نوپای امارات قید اروپا و استقلالو زد و زمانی که امثال دایی، عزیزی، باقری، نیکبخت...اماراتو جدی نمیگرفتن و یه فصل دووم نمیاوردن باصبر خودشو تو دل شاهزاده ها جا کرد و دقیقن همزمان با جهش اقتصادی دوبی و شارجه تا تونست ملک و سرمایه جمع کرد و شیره الوصلو کشید....وقتی برگشت استقلال نیمکت نشین بود و حتی فیروزکریمیو صمد بهش بازی نمیدادن ولی بدون جنجال و هیاهو با قراردادای ارزون در تیم موند تا وقتش برسه....سر بزنگاه خیلی حساب شده عوامفریبی موثر کردو استادیوم بعد تعویض 4 نشون داد که موندگار شد و در وقت مناسب پز مکتب حجازیو داد....مهمترین نکته زندگی حرفه ای مجیدی این بود که از روز اول بین بازیکنا رفیق بازی نکرد که باند درست کنه بلکه همیشه با آدمای مهم و تاثیر گذار طرح دوستی خودشو نزدیک کرد (متسو و شیخ احمد در امارات تا فتح الله و معجزه هزاره سوم در ایران!!) نمونه فرهاد مجیدی ثابت میکنه در خانواده آگاهی رشد کنی و مشاورای خوبی اطرافت باشن باعث میشه تصمیمات درست بگیری و حتی فراتر از استعداد و قابلیتت پیشرفت کنی وگرنه امثال علی موسوی، برهانی و حتی هاشمیان از مجیدی هم استعداد بیشتری داشتن هم تعداد بازی ملی بیشتر و هم رزومه و آمار گلزنی بالاتر ولی امروز نه محبوبیت و اهمیت مجیدیو دارن و نه ثروتشو....
عمر الخریبین
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
برو تو غارت که هنوز چهلم 66666تاییییی شدنت نرسیده.
+
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۴
یعنی واقعا تو الان بیرون غار هستی که به بقیه توصیه میکنی برن تو غار ؟ این سه تا گل به سپاهان اندازه 10 تا تخم کفتر رو این مفلوکا تاثیر داشته . خدای غارنشینی اومده میگه برین تو غار . از این تعداد 6 که گذاشتی مشخصه کامنت این دوستمون دقیقا مثل فشفشه ...عمل کرده خخخخ بسوزین که تماشایی هستین
.. آبی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۹
این خود شوالیه است.... بابا زورو چه کار کردی تو.... آفرین
بهرام cr7
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹
حاجی فقط بگو چی زدی ما هم بزنیم؟
آنتی شومن واقعی اصل
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
این آقا دیگه خیلی هوادارن دو تیم رو احمق فرض کرده! آخه جناب شوالیه عوامفریبی و دغل کاری، دایی سال 73 و مهدوی کیا و میناوند و کریمی سال 74 اومدند پرسپولیس! اون موقع پرسپولیس در اوج اقتدار لیگ بود و استقلال تازه یک سال بود از دسته سوم برگشته بود! کدوم عقل سالم باور میکنه که دو تا بازیکن آینده دار، پرسپولیس مدعی قهرمانی رو ول کنند و با تیم دسته سومی قرارداد داخلی ببندند؟ جناب فتل ترقه مردم از تو یکی بیشتر میفهمند!
محسن
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
از عابدینی دقیقا همین حرفها نقل شده،حتی یادم میاد علی کریمی هم تقریبا همین داستان را داشته و شبانه آقایی که دست راست هدایتی در فوتبال بود(الان اسمش را فراموش کردم،در داماش و استیل و ملوان هم یکی از مدیران بود و البته در فوتسال) این بازیکنان را با مبالغ بالاتر و البته نقدتر به پرسپولیس بردند.
حرف حساب
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
از قول عابديني لطفا حرف نزن! خودش امروز توضيح کامل داد ميتوني بري بخوني!
۲
علی زارع
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
حاجی متوهم
وحیدپرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
حاج فتل سوژه خنده ما پرسپولیسیایی خیلی شیرینی حاجی .. پاچیدم از خنده . در نهایت توجه تون رو جلب میکنم به جمله معروف حاجی سال 77 .... "توی تمرین لورکوزن بودم با کریستوف دام .. یهو کالموند(مدیرعامل چاق لورکوزن) بهم گفت : فتح الله زاده! .... بقیه شو آلمانی گفت نفهمیدم :)))))
00
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
چون عابدینی افشا کرد قرارداد مجیدی رو پاره کرده این فتل توهم هم خواسته یه حرفی بزنه زیاد جدیش نگیرین
اقای تاج هستم تو فدراسیون
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
به به دکتران مهندسان ک طرفدار استق غارن ببنید خخخ ی وقت ناراحت نشینا ایشون پزشک جراح پروستات هستن ی نکته بگم این پزشک عزیز اگه با شمشیر اومدن به خاطر اینکه اتاق عمل بودن خخخخ یادش رفته تجهیزات اتاق عمل باخودش نیاره تو جیبش بوده
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر