فهرست
کرور کرور کرار!
کرور کرور کرار!

کرور کرور کرار!

 آی اسپورت - قهر کردن از صنعت نفت آبادان به دلایل مشکلات مالی یا هر اسم دیگری که رویش می گذارید ،فرصتی بود تا کرار نشان دهد که سالی یکی دو جنجال را برای هر تیمی کنار گذاشته! کراری که در هر تیمی ،یک شیطنتی کرده و یکجوری هنرنمایی هایش را از دماغ طرفداران تیمش در آورده ،در اّبادان هم سرانجام پیش بینی منتقدانش را محقق کرد و در بدترین زمان ممکن ،حال هواداران این تیم را گرفت!

شاید خیلی ها فکر کنند که در میانه جنگ های مدیریتی باشگاه با فراز کمالوند ،او کوشیده تا با زیر فشار دادن مدیریت طرف سرمربی را بگیرد اما حقیقت این است که او در پایان یک جنگ وارد بازی شده نه در آغاز یا میانه های آن! درست وقتی مدیران قبلی کنار کشیدند و به نظر می رسید راه برای رقم خوردن خواسته های سرمربی تیم فراهم شده،بیانیه اینستاگرامی حضرت استاد ، از راه رسید. بهترین کار این بود که او درست مانند دیگر بازیکنان تیم در مصاحبه ای از فراز کمالوند حمایت می کرد تا مشخص شود که تیم یکدل و متحد است نه اینکه یکباره به متحدان خود هم شوک وارد کند!

رک و روراست ،جاسم کرار در این مدت نشان داده که تنها و تنها به یک چیز فکر  می کند.اینکه هر وقت می تواند به هر بهانه ای دعوایی راه بیندازد و به عراق برود و بعد که خوب دلش از هوای وطن پر شد ، برای آشتی به کشور بازگردد!

اینکه این بار هم همین می شود یا نه خیلی اهمیت ندارد. مهم این است که پیش بینی آنهایی که مطمئن بودند او در آبادان هم نمی تواند نقش فرشته ها را بازی کند درست از آب در آمد.او در تیم های بعد هم همین کار را خواهد کرد.بخش مهم این موضوع به ضعف مربیان و مدیرانی بازمی گردد که به او اجازه دادند تا این کار را انجام دهد.

۸    
آی اسپورت
2017-12-27 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر