فهرست
همه مردودین پلان B رئال مادرید در جزیره
همه مردودین پلان B رئال مادرید در جزیره

همه مردودین پلان B رئال مادرید در جزیره

آی اسپورت - رئال مادرید که تا پیش از برگزاری بازی های هفته نهم لالیگا در صدر جدول لالیگا قرار داشت، دیشب در خانه مایورکا انتهای جدولی با نتیجه 1-0 شکست خورد تا جایگاه خود را در صدر جدول به بارسلونا بدهد. ایسکو، خامس رودریگز، لوکا یوویچ، وینیسیوس جونیور، ادر میلیتائو و آلوارو اودریوزولا در این بازی در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گرفتند و به نظر می رسید که آن ها بتوانند به عنوان بازیکنان جایگزین به پیروزی کهکشانی ها مقابل مایورکا کمک کنند اما این اتفاق رخ نداد.

ایسکو

ایسکو پس از دو هفته تمرین مداوم در والدیباس، فرصت حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید را پیدا کرد اما نتوانست به خوبی از آن استفاده کند. هر چند که او تلاش زیادی در ترکیب کهکشانی ها داشت اما در نهایت نتوانست تاثیر خاصی روی بازی هجومی شاگردان زیدان بگذارد.

خامس

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید، در وقفه بازی های ملی در مادرید ماند تا خود را برای دیدار با مایورکا آماده کند. هرچند که خامس در دیدار هفته گذشته مقابل گرانادا گلزنی کرد اما با این وجود مقابل مایورکا کم فروغ ظاهر شد.

یوویچ

لوکا یوویچ نیز در این بازی نتوانست عملکرد مناسبی ارائه دهد و در کنار کریم بنزما تقریبا محو شده بود. او باز هم در به ثمر رساندن اولین گل خود برای رئال مادرید ناکام بود.

اودریوسولا

آلوارو اودریوسولا که در غیاب دنی کارواخال در سمت راست خط دفاعی به کار گرفته شده بود، نتوانست عملکرد درخشانی از خود ارائه دهد و در نیمه دوم نیز از زمین مسابقه اخراج شد تا روز بدش تکمیل شود.

وینیسیوس

وینیسیوس همچون همیشه در بازی دیشب نیز تا رسیدن به محوطه جریمه حریف فوق العاده بود اما پس از آن بی خطر و نا موفق نشان می داد. او چه در دریبل زدن و چه در ضربه زدن نزدیک دروازه بسیار ضعیف عمل می کند.

میلیتائو

تنها بازیکن جایگزینی که در دیدار مقابل مایورکا در ترکیب اصلی به کار گرفته شد و اتفاقا کم اشتباه نیز ظاهر شد ادر میلیتائو برزیلی بود. بعید نیست با این نمایش او، در بازی های بعدی رئال شاهد حضور فیکسش در ترکیب این تیم باشیم.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2019-10-20 23:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر