فهرست
چرا استقلال مثل سپاهان اعتراض نکرد؟
چرا استقلال مثل سپاهان اعتراض نکرد؟

چرا استقلال مثل سپاهان اعتراض نکرد؟

آی اسپورت - فرهاد مجیدی هم مثل باقی مربیان لیگ برتر، شب قبل از بازی با ذوب‌آهن متوجه شد که بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود، ولی باشگاه استقلال حتی یک موضع ساده هم در این مورد نگرفت و انگار هیچ اعتراضی به بازی بدون تماشاگر نداشت. برخی هواداران استقلال معتقدند سکوت مدیران باشگاه در شرایطی که سپاهان به شدت نسبت به بازی بدون تماشاگر مقابل پرسپولیس معترض بود، جای تعجب داشت، اما از آنجا که مدیران باشگاه به خاطر سلامت مردم، حاضر به قبول این شرایط شدند، موضوع عدم اعتراض به مسئولان برگزاری دیدار با ذوب‌آهن توجیه شد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-02-25 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۵۲
چون مطمئن بودند اگر هوادار ندانرد داور رو انرد که بازی رو ببرند! ولی بیچاره تابش و قلعه نوعی حتی با وجود داور و عوامل پشت صحنه باز هم به بردشون اطمینان نداشتند!
فرهاد
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۰۰
الاغ چون استقلال با ذوب داشت و شب قبلم داور را عوض کردند و با قول 3 امتیاز به استقلال بازی را برگذار کردند و دیدید که داور چطر 3 امتیاز را به استقلال هدیه داد همه عقل دارند فرق سپاهان پرسپولیس را در قهرمانی تاثیر داشت را با بازی تشریفاتی استقلال می دانستند. ضمن انکه لنگی جماعت مثل سگ از سپاهان میترسند قبل هر بازی با سپاهان یک بامبول جدید در میاورند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر