فهرست
دیاباته و شجاعیان به سپاهان نمی‌رسند
دیاباته و شجاعیان به سپاهان نمی‌رسند

دیاباته و شجاعیان به سپاهان نمی‌رسند

آی اسپورت - تمرینات استقلالی ها برای دیدار حساس مقابل سپاهان، امروز نیز در استادیوم اکباتان (راه آهن) برگزار شد و بازیکنان این تیم، زیر نظر کادرفنی به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند تا خود را برای جدال حساس مقابل اصفهانی ها آماده کنند. در جلسه تمرینی امروز بازیکنان استقلال در بخش اول و پس از گرم کردن به کارهای سرعتی و بدنی زیر نظر قربانعلی‌پور مشغول شدند. بخش اصلی این جلسه تمرینی را مرور  یک تاکتیک تهاجمی تشکیل داد. مرور ضربات ایستگاهی آخرین بخش این جلسه تمرینی بود.

در تمرین امروز، داریوش شجاعیان هافبک آبی پوشان به دلیل آسیب دیدگی، باز هم غایب بود تا نرسیدن او به دیدار حساس مقابل سپاهان قطعی شود. شیخ دیاباته نیز در این جلسه تمرینی به صورت اختصاصی کار کرد و همچنان از تمرینات گروهی به دور بود تا مشخص شود او نیز نمی تواند استقلال را در دیدار مقابل سپاهان همراهی کند.

استقلال روز شنبه در دیداری مهم میهمان سپاهان خواهد بود. شاگردان فکری برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل، باید سه امتیاز این دیدار را کسب کنند و منتظر بمانند که پرسپولیس حداقل در یکی از دو دیدارش مقابل پیکان و گل گهر، برنده از زمین خارج نشود. البته حالت های دیگری برای قهرمانی استقلال در صورت عدم پیروزی مقابل سپاهان وجود دارد که آن، منوط به توقف رقبای این تیم در هفته پایانی لیگ برتر است.

     
آی اسپورت
2021-02-11 12:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر