فهرست
فکری باید مشکل خط میانی استقلال را حل کند
فکری باید مشکل خط میانی استقلال را حل کند

فکری باید مشکل خط میانی استقلال را حل کند

آی اسپورت - استقلال باز هم نیمه اول گل نزد. آنها در ۳ بازی اول هم فقط نیمه دوم گل زده بودند ولی مقابل پیکان نیمه دوم هم گل نزدند و ۲ امتیاز حساس را از دست دادند. این درست که بازی با پیکان برای استقلال یک بازی بیرون از خانه محسوب می‌شد اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید این قبیل بازی‌ها را ببرد.

نکته مثبت برای استقلال این است که بر خلاف پارسال سخت‌تر و کمتر گل می‌خورد که در این راه نقش رشید مظاهری و مرادمند (که البته مقابل فولاد پنالتی داد) کاملاً به چشم می‌آید. فکری تا حد زیادی توانسته ساختار دفاعی استقلال را درست کند و می‌توان امیدوار بود که دروازه استقلال مثل فصل گذشته به راحتی آب خوردن - حتی در بازی‌های سخت‌تر - باز نشود اما در مرکز میدان استقلال واقعاً مشکل دارد و شاید بتوان ریشه گل نزدن مهاجمانش را همین جا جست‌وجو کرد؛ جایی که فکری خودش هم سابقه بازی در همین خط میانی را دارد. استقلال همان‌طور که دیروز اشاره شد فاقد یک بازیساز باهوش است و جنس فکری در مرکز زمین جور نیست. او باید با جابه‌جایی مهره‌ها این مشکل را حل کند و البته امیدوار باشد که مصدومیت‌های بد گریبان شاگردانش را نگیرد. در خط حمله هم که فعلاً خبری از شیخ دیاباته نیست و باید امیدوار بود که قایدی و ارسلان بهتر کار کنند و البته قدر موقعیت‌ها را هم بهتر بدانند.

استقلال این هفته با صنعت نفت آبادان در تهران بازی دارد که باز هم یک بازی خانگی است. آنها هر دو بازی خانگی را مقابل مس رفسنجان و ماشین‌سازی برده‌اند و به بازی با صنعت نفتِ پورموسوی هم خیلی امیدوارند ولی به هر حال مشکلات آبی‌ها در مرکز میدان باید حل شود. بازی‌های تیم فکری هفته به هفته سخت‌تر می‌شود و این مستلزم حل مشکلات استقلال در ۴ بازی گذشته است.

۱    
آی اسپورت
2020-12-03 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر