فهرست
یورولیگ؛ چلسی برد و لازیو باخت
یورولیگ؛ چلسی برد و لازیو باخت

یورولیگ؛ چلسی برد و لازیو باخت

آی اسپورت - هفته دوم از مرحله گروهی لیگ اروپا با برد خانگی چلسی مقابل ویدئوتون پایان یافت. لاتزیو نیز در مقابل فرانکفورد متحمل شکست ۴-۱ شد. در بازی های دور دوم شش گروه دیگر لیگ اروپا، پنج شنبه شب ۱۲ مسابقه در سرتاسر قاره سبز انجام شد. از گروه هفتم مسابقات رنجرز در اسکاتلند موفق شد با نتیجه ۳-۱ از سد راپیدوین بگذرد. اسپارتاک مسکو روسیه نیز در خانه خود توانست بازی ای را که تا دقیقه ۸۲ ۲-۱ از ویارئال عقب بود، ۳-۲ به نفع خود کند. اما در نهایت ویارئال باز به گل رسید تا بازی ۳-۳ تمام شود. در این گروه رنجز ۴ امتیازی و صدرنشین است.

از گروه هشتم مسابقات، مارسی در مقابل آپولون ۲-۲ متوقف شد. گوستاوو و پایت برای تیم فرانسوی گلزنی کردند. اما فرانکفورت توانست در خانه خود با نتیجه سنگین ۴-۱ لاتزیو را از پیش رو بردارد. در این بازی دی کاستا، کاستیچ، یوویچ و باز هم دی کاستا برای تیم آلمانی گلزنی کردند. لاتزیو به دلیل اخراج باستا و کوریا نه نفره بازی را دنبال کرد. در این گروه فرانکفورت ۶ امتیازی و صدرنشین است.پ در گروه نهم مسابقات، مالمو سوئد با دو گل از سد بشیکتاش گذشت. سارپسبورگ هم توانست در خانه خود ۳-۱ خنک را از پیش رو بردارد. در این گروه سه تیم سه امتیازی حضور دارند.

از گروه دهم مسابقات، کراسنودار دست به کار بزرگی زد و موفق شد سویا را ۲-۱ شکست دهد. استاندارد لیژ هم ۲-۱ از سد آکیسار گذشت. در این گروه کراسنودار با ۶ امتیاز صدرنشین است. از گروه یازدهم، آستانه با نتیجه ۲-۰ از سد رن گذشت. دیدار یابلونتس و دیناموکیف ۲-۲ شد. در این گروه آستانه با ۴ امتیاز صدرنشین است. اما از گروه دوازدهم چلسی به سختی و با یک گل توانست در خانه خود از سد ویدئوتون بگذرد. تک گل تیم ساری توسط موراتا در دقیقه ۷۰ به ثمر رسید تا آن ها شش امتیازی شوند. در دیگر بازی این گروه، پائوک ۴-۱ میزبانش باته بوریسف را شکست داد.

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-05 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شسیشسی
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
1
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر