فهرست
ابراهیمی؛ برنده نهایی نبرد فرماندهی
ابراهیمی؛ برنده نهایی نبرد فرماندهی

ابراهیمی؛ برنده نهایی نبرد فرماندهی

آی‌اسپورت- امید ابراهیمی -فرمانده میانه میدان آبی‌ها- با وجود از دست دادن پنالتی حساس برابر السد، در پایان بازی شادمان‌تر از ژاوی، فرمانده قطری‌ها بود. امید که با آمادگی فوق‌العاده در هفته‌های اخیر، امیدهای استقلال را برای بردن جنگ میانه میدان از ژاوی بالا برده بود، با ارفاق نمایش نسبتا خوبی را از خود به جا گذاشت.

هرچند شب بازی با السد چندان برای ستاره شماره 6 استقلال درخشان نبود و در نهایت هم با از دست دادن یک پنالتی بسیار مهم در آستانه تبدیل شدن به یک فاجعه قرار داشت، اما با سوت پایان داور، این شماره 6 استقلال بود که شماره 6 قطری‌ها را شکست داده بود. ژاوی بهترین بازیکن میدان شد، اما تیمی که به مرحله بعد صعود کرد، ابراهیمی را به عنوان فرمانده در خود می‌دید. شب تلخ ابراهیمی، یک تلخی بی‌پایان نبود و خیلی زود به شیرینی لبخند صعود تبدیل شد. آن هم بعد از یک نبرد سخت برابر ستاره سابق دنیای فوتبال. ژاوی هرناندز.

 امید، بازیکنی که تلاش، امیدواری، سخت‌کوشی و در اختیار بودن تیم را معنایی تازه بخشیده و در تیم جوان منصوریان، رهبری میانه میدان را به خوبی به عهده گرفته است. او در روزهای پوست‌اندازی استقلال جدا از وظایف فنی، بار روانی تیم را هم به دوش می‌کشد تا جوانان استقلال در شرایط سخت انگیزه‌شان را از دست ندهند.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-08 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
هرمز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
ابراهیمی پلنگ مازندران
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر