فهرست
طعنه خطیر به فتح‌الله‌زاده؛ حرف‌های پوپولیستی!
طعنه خطیر به فتح‌الله‌زاده؛ حرف‌های پوپولیستی!

طعنه خطیر به فتح‌الله‌زاده؛ حرف‌های پوپولیستی!

آی اسپورت – اخیرا علی فتح‌الله‌زاده در مصاحبه‌ای تازه همان حرف‌های همیشگی‌اش را زد و وعده‌های تکراری به هواداران استقلال داد. او ادعا کرد اگر استقلال را برای 5 سال در اختیار او بگذارند او تمام هزینه‌های باشگاه را می‌پردازد، یک ورزشگاه 30هزار نفری هم برای این تیم می‌سازد و تمام بدهی‌های باشگاه را هم پرداخت می‌کند. این مصاحبه او با واکنش علی خطیر معاون باشگاه استقلال روبرو شد. او در مصاحبه با تسنیم پاسخ ادعاهای فتح‌الله‌زاده را داد و حرف‌های او را قشنگ ولی پوپولیستی دانست! صحبت‌های خطیر را بخوانید:

  • این دوستان که این ادعاها را می‌کنند، بیش از 10 سال مدیریت باشگاه استقلال را برعهده داشتند و ماحصل مدیریت این عزیزان چیزی جز بدهی‌های سنگین برای باشگاه نبوده که هنوز بعد از سال‌ها باشگاه نتوانسته از زیر بار این بدهی‌های سنگین نجات پیدا کند.
  • مدیران گذشته به خاطر اینکه وزارت ورزش به دلیل مشکلات قانونی شرط پرداخت نیمی از هزینه‌های باشگاه را قبول نکرده، مدیریت مجموعه استقلال را رها کردند. باید از این دوستان پرسید شما اگر می‌توانستید تمام هزینه‌های باشگاه را پرداخت کنید چرا مدیریت را رها کردید؟
  • هنوز هم هر روز تعدادی از بازیکنان و افراد مختلف با در دست داشتن چک‌های این عزیزان به باشگاه مراجعه کرده و طلب خود را خواستارند. اخیرا به خاطر همین بدهی‌ها حساب‌های بانکی باشگاه هم مسدود شده و حتی حکم توقیف پرداخت اسپانسر به باشگاه را گرفته‌اند و اسپانسر هم نمی‌تواند به باشگاه پرداختی داشته باشد.
  • این دوستان در رسانه‌ها با افکار عمومی و احساسات پاک هواداران بازی می‌کنند و بدون منطق وعده می‌دهند که اگر بیاییم یک استادیوم 30 هزار نفره مجهز برای باشگاه استقلال می‌سازیم! باید به این عزیزان گفت که هزینه لازم برای ساخت استادیوم حداقل 100 میلیون دلار معادل 1500 میلیار تومان است و در شرایط تحریم کشور که هیچ سرمایه‌گذار خارجی راغب به سرمایه‌گذاری نیست، شما این منابع را از چه محلی تامین می‌کنید؟ فرض کنیم شما این فایننس 1500 میلیارد را فراهم کردید چگونه می‌خواهید در شرایطی که درآمد فوتبال ما از حق پخش تلویزیونی، بلیت‌فروشی حدود صفر است اقساط این مبلغ را پرداخت کنید؟ آیا مطلع هستید که هزینه تامین و نگهداری چنین استادیومی در سال چه میزان است؟
  • شاید هواداران محترم استقلال این حرف‌های قشنگ و پوپولیستی را از ما قبول کنند ولی بدون شک از شما که چندین بار امتحان خود را در این باشگاه پس دادید قبول نخواهند کرد. با تمام احترام از همه مدیران سابق و پیشکسوتان عزیز باشگاه خواهشمندم که با مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها و وعده‌‌های بی‌اساس باشگاه استقلال را وارد حاشیه نکرده و فشار مضاعف بر بدنه مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و هواداران وارد نکنید و اگر احیانا پیشنهادی در جهت درآمدزایی و بهبود امور باشگاه دارید بدون طرح موضوع در رسانه به باشگاه ارائه دهید. باشگاه با آغوش باز از هرگونه پیشنهاد و طرح همکاری استقبال خواهد کرد.
۱۵ ۴  
آی اسپورت
2018-11-23 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسن
جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
فتل داره از بی پولی دیونه میشه
حمید
جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
توهمات فتل که که داره دست وپا میزن تو مرداب
...
جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
وضعیت کیسه فلاکت بار از اون چیزیه که میبیند؛ اینا با خودشون هم جنگ دارن حالا هوادارای ابله کیسه رو با پرسپولیس ایران و کیسه تهران سرگرم میکنن
اقبال
يكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
تاوقتی سلطانی فر وزیره فتح الله زاده بر نمی گرده تا استقلال قهرمان نشه. 666666666666666سال شد که این دولت برای استقلال قهرمانی نیاورد. تا کی می خوان استقلال رو بد بخت کنن؟ فتح الله زاده برگرد تور خدا به استقلال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر