فهرست
این روزها همه به برانکو توصیه فنی می‌کنند، شما چطور؟
این روزها همه به برانکو توصیه فنی می‌کنند، شما چطور؟

این روزها همه به برانکو توصیه فنی می‌کنند، شما چطور؟

آی اسپورت- شاید بزرگترین خوش‌شانسی پرسپولیس و برانکو در این روزها این است که این تیم عملکرد خوبی دارد.صدرنشین است. مهم‌تر از همه عملکرد فوق‌العاده‌ای در خط دفاعی دارد. در همین شرایط به این آرامی هستند کسانی که می‌توانند تیم را به حاشیه کشیده و آشوب ایجاد کنند. یکی روی نیمکت اخم می‌کند و صد نفر دیگر از همین یک اخم حاشیه‌ها می‌سازند.

 بگذریم از این که چه کسی از ابتدا این حاشیه را وارد تیم کرد. کدام دایه مهربان‌تر از مادری از روی ظاهرا دلسوزی برای تیم و باطنا به خاطر دلسوزی پول‌هایی که خرج کرده رضاییان را تحت هر شرایطی وارد تیم کرد. بگذریم که این روزها او فعلا در حاشیه و در سایه نشسته تا شاید برنامه جدیدی برای پرسپولیس و چهره شدن بیشترش طرح‌ریزی کند. کسانی که این روزها نیستند در صدر اخبار و رسانه‌ها اما دست‌های پشت پرده‌شان مطمئنا بیکار ننشسته.

آنها  که معلوم الحال هستند و تکلیفشان معلوم . در این میان اما هستند افرادی که تکلیفشان نامعلوم است. پیشکسوتانی که همیشه می‌گویند دغدغه‌شان نتیجه گرفتن پرسپولیس بوده اما حالا ظاهرا دغدغه‌های جدیدتری پیدا کرده‌اند. دغدغه آن‌ها این روزها نه پرسپولیس که رامین رضاییان است. به دنبال این هستند تا او در ترکیب قرار بگیرد. یا به جای ماهینی یا در پستی دیگر. هر کس نظر خاص خود را دارد. جالب است که این نظرات را رسانه‌ای کرده و حتی حالت توصیه به برانکو به آن می‌دهند. بی‌آن که مشخص باشد چه کسی کی و کجا از آن‌ها توصیه فنی خواسته است. به بخشی از این توصیه‌های دلسوزانه دقت کنید:

 توصیه پیوس به برانکو: لجبازی را کنار بگذار!

شاهرودی: فکر می‌کنم برانکو به رضاییان بی‌مهری می‌کند. رضاییان می‌توانست با ورودش به زمین قدرت تهاجمی پرسپولیس را بیشتر کند.

آشتیانی: برانکو باید از رضاییان استفاده کند / پرسپولیس به بازیساز نیاز دارد

بگذارید از پیشکسوتان بگذریم و کمی به پرسپولیس نزدیک شویم. محمود خان خوردبین که همیشه از همه اتفاقات و حواشی و حوادث پرسپولیس ناآگاه است هم برای برانکو توصیه فنی دارد: «می تواند در پستی دیگر به میدان برود. حتما نباید جای ماهینی قرار بگیرد. همین الان مگر انصاری در پست دفاع وسط بازی نمی‌کند؟»

 جالب‌تر از همه اما مهدی طارمی است. بازیکنی که صحبت‌هایش بعد از بازی با نفت حسابی حاشیه‌ساز شده بود امروز در مصاحبه‌ای جدید حرف‌های قبلی‌اش را به مدل دیگری بیان کرده و توصیه جدیدی هم برای برانکو داشته است:

«اگر نظر خودم را بخواهم بگویم این است که رامین در تیم ملی فیکس است و می‌تواند به ما کمک کند. هر چند که ماهینی هم تا اینجا خیلی خوب کار کرده و به دلیل سابقه‌اش می‌تواند در پست دفاع وسط هم بازی کند. این نظر من بوده اما قطعا نظر نهایی نظر برانکو است که مهم است.»

 این روزها پرسپولیس عملکرد خوبی دارد. صدرنشین است. مهم‌تر از همه عملکرد فوق‌العاده‌ای در خط دفاعی دارد. اما تا دلتان بخواهد اطراف برانکو را مصاحبه‌های مشابه گرفته است. مصاحبه‌هایی با این مضمون:«حرف حرف برانکو است اما....»

بگذریم که برانکو خودش در این جو فعلی و به وجود آمدن این« اما... » مقصر است. او مقصر اصلی این شرایط است که در آن هر کسی از راه می‌رسد و به او توصیه فنی می‌کند. بگذارید مقایسه نکنیم که چرا کسی حتی در حد حرف و مصاحبه و از سردلسوزی به کی‌روش نمی‌تواند توصیه فنی داشته باشد. از همه این‌ها بگذریم و فقط دعا کنیم که پرسپولیس همچنان ببرد. گل نخورد و صدرنشین باشد. با این شرایط فعلی وای به روزی که ببازد پرسپولیس. وای به روزی که صدرنشین نباشد‏، گل بخورد و وای به روزی که بهانه دست دلسوزنماها بدهد.

۱۷ ۲۵  
آی اسپورت
2016-10-17 15:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۵ نظر
رضا
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
دقیقا همینطوره....
به زور چندین بازیکن به برانکو تحمیل کردند بس نیس حالا گیر دادن که بازشونم بده
اگه شما کاربلدید لطفا تیمای خودتون و درست کنید
چی؟ جان؟ تیم ندارید؟ آها پس دنبال تیم گرفتن هستید! جای مصاحبه های پوچ برای مطرح شدن پیشنهاد می کنم بار فنی تون و بالا ببرید.
اجازه بدید برانکو کارش و بکنه
مصطفی
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
دست مریزاد.
۹
امید
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
نیلوفر خانم پس شما یادتون نیست که چقدر تا حالا به کیروش توصیه فنی شده و چه مصاحبه هایی بر علیهش شده. یادتون نیست جناب رحمتی گفت کیروش نفر اول موفقی نیست و نفر دوم خوبی هست. شما یادت نیست کیروش چه فشاری را بخاطر عدم دعوت رحمتی به تیم ملی تحمل کرد!!؟؟ یادتون نیست که دیگه پرندگان اسمان هم می گفتند رحمتی باید به تیم ملی دعوت بشه، همه می گفتند هادی عقیلی سرمایه ملی هست، خلعتبری چرا خط خورده، مسعود شجاعی چرا بازی میکنه!؟ حتی همین الان که تیم ملی نتیجه گرفته چه انتقادهایی به سبک بازی تیم ملی میشه!؟ چرا کیروش با دو مهاجم بازی نمیکنه!؟ اینها توصیه نیست!؟ مصاحبه، توصیه های فنی و . . . هرچی شما اسمش را بگذاری علیه کیروش زیاد بود ولی از آنجایی که شرایط تیم ملی و پرسپولیس باهم فرق میکنه برداشت شما هم متفاوته. تنها تفاوتی هست کیروش بخاطر اسم بزرگترش، رسانه ها ازش حمایت بیشتری می کنند. حمایت رسانه ای کیروشی پور و بقیه رسانه ها از کیروش در طول تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته. ضمن اینکه همه دارند محترمانه با برانکو صحبت می کنند ولی با کیروش چی!!؟ یادتون رفته چه مصاحبه های سخیفی علیه کیروش شده!؟ حتی حاج رضایی محجوب یادتون رفته گفت کیروش کینه ای و عقده ای هست!!؟؟ بازم بگم!!؟؟
۷ ۱
ارش
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
امید،امین، علی،اولا شما كه استقلالی هستی خیلی شور نزن نیلوفر خانوم پرسپولیسی هست و در مورد تیم خودش صحبت میكنه.دوما یه بار بگو كیروش زیر بار این حرفها رفته باشه،البته برانكو هم نرفته بجز مسلمان،سید جلال،طارمی،رضاییان و.....اون انتقادهایی هم كه میشه از كیروش بیشتر از بیسوادی هست و كمبود تا كارشناسی.
۴
رحمان
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
آدم هایی مثل شاهرودی و پنحعلی کاری جز حرف زدن ندارند، البته ناگفته نماند که کاری هم بلد نیستند.
پیوس و آشتیانی هم به کارنامه خوشان در مربیگری نظی بیندازند بد نیست.
من اگر سرمربی پرسپولیس بودم حتی اگر کیفیت مسی را هم داشت به رضائیان بازی نمی دادم. بعضی از ادا و اطوارها باید به سختی پاسخ دریافت کنند.
طارمی هم یادش نره که چه التماس ها کرد تا برگرده
اینها خاله خرس ها هستند که دارند برای کشتن مگس بر سر پرسپولیس سنگ می کوبند.
حامد
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۷
خانم كنگرانى چرا باور نداريد دست كم بخش زيادى از اين پيشنهادات از سر خيرخواهى براى پرسپوليسه، اين عزيزانى كه اسم برديد خاك تيم رو خوردند و بخشى از تاريخ پرسپوليسند هم عزيزان مذكور هم اكثريت عظيم هواداران و نيز همچنين اشخاصى كه اشنايى ابتدايى با فوتبال ايران دارند ترديد ندارند كه اضافه شدن رضاييان به تركيب كه با حفظ حضور ماهينى و نفرات اصلى به راحتى شدنى است پرسپوليس به تيمى رويايى و به تصويرى از تيم ملى تبديل خواهد شد. لطفاً سوء ذهنيت نداشته باشيد كسى نگفته تيم بد نتيجه گرفته بلكه حرف و تأكيد همه اينه كه پرسپوليس ميتواند محشر و بسيار تماشايى تر مخصوصاً در فاز تهاجمى شود ضمناً در پرانتز اضافه نمايم جهت اطلاع سركارعالى تا دلتان بخواهد به اقاى كيروش نيز پيشنهاد و توصيه شده عجيبه كه حضور ذهن نداريد
۸ ۲
قشقايى
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
لنگپوليس مگه تاريخ داره؟ يه بارم فينال اسيا نرفته
۳
دسته سومی ها
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۲
هیس!
۲
یه ایرانی
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
علی پروین با همه بزرگیش در پرسپولیس کاملا آگاهانه گفت که حق برانکو هستش که ترکیب تیم رو تعیین بکنه و بهتر از هر کسی میدونه چه کسی باید بزای بکنه .
این رضائیان همونی نیست که ابتدای فصل پرسپولیس رو مچل کرد ؟ این همون رضائیان نیست که قطعا از ترکیه بر نمیگشت ؟ این همون رضائیان نیست که طارمی رو هم با خودش برد که پرسپولیس کم بیاره ؟؟؟
حالا همونایی که اونروز میگفتن رضائیان در حد پرسپولیس نیست ؛ شدن طرفدار رضائیان !!!!!!!!!!!!!!!!!
کیروش قطعا بخاطر لجبازی و انداختن اختلاف در پرسپولیس داره از رضائیان بازی میگیره . این رو به اطمینان کامل میگم . درسته رضائیان خوب کار میکنه اما آیا در حد " حسین ماهینی " هست ؟؟؟؟ چرا باید رضائیان نیمکت نشین فیکس باشه و ماهینی در لیست نباشه ؟؟؟؟ کیروش بسیار موزیانه و با پستی تمام داره بر علیه پرسپولیس کار میکنه تا این تیم زمین بخوره . چون ابتدای فصل برانکو حالش رو گرفت . درسته بازی برای تیم ملی یه افتخار هستش اما چرا بازیکنان فیکس تیم ملی همه پرسپولیسی هستند جز حاج صفی . ولی از تیم استقلال بازیکنان کم اثر دعوت میشن . از اون طرف تیم پرسپولیس برای تمرینات مشکل داره اما استقلال با نفرات اصلی به راحتی در تعطیلات تمرین میکنه . بهوقت شروع لیگ هم بازیکنان خسته به ترکیب پرسپولیس اضافه میشن . متاسفانه پیشکسوتهای پرسپولیس دارن با این اظهارات ناموقع و عجیب به پرسپولیس ضربه میزنن
۹ ۳
يه ايرانى ديگه
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
هموطن عزيز اين همه بدبينى رو از كجا اوردى انصافاً جام طلايى قهرمانى تئورى توطئه رو بايد تقديم شما كنند و بس. ضمناً عزيزجان هيچكس نميگه پرسپوليس بده بلكه بقول دوستمون كه بدرستى گفته بحث سر اينه كه با حضور و اضافه شدن رضاييان تيم رويايى خواهد شد. همين !
۵
یه ایرانی
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
گرامی دیدگاهتون محترم ، شما اینو بزار به حساب بدبینی من به هر حال زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد و بسیار امیدوارم این دیدگاه من درست نباشه .
اما چرا ماهینی به تیم ملی دعوت نمیشه ؟؟؟ چرا باید حتما رضائیان بازی بکنه در حالی که در ترکیب فعلی پرسپولیس جای خالی وجود نداره و تیم خودش رو پیدا کرده ؟؟ چه اصراری هست به این موضوع ؟؟ آیا اگر تیم نتیجه نگرفت همین هائی که امروز رضائیان رضائیان میکنند ؛ نخواهند گفت ما فقط توصیه کردیم و سرمربی خودش باید تصمیم میگرفت ؟ نخواهند گفت ما سر تمرین تیم نبودیم و فقط از سر دلسوزی حرف زدیم و قبول نخواهند کرد که ترکیب پرسپولیس رو به هم زدن !!! اینائی که میگن با اضافه شدن رضائیان ترکیب رویائی میشه ؛ اگر نشد چه میشود ؟؟
اصلا در همه دنیا مگه تصمیم گیرنده سرمربی نیست ؟؟ کجای دنیا ترکیب تیم برنده رو به همین سادگی خراب میکنند ؟؟؟ واقعا این همه توصیه از سر خیرخواهی هستش ؟؟؟
۱
ارش
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
رضاییان بره تركیه میگین این نقشه كیروشه تیم زمین بزنه،برگرده میگین این نقشه كیروشه تیم بهم بریزه.بازیكن پرسپولیس دعوت نكنه میگین این نقشه كیروشه روحیه بازیكن تضعیف كنه.دعوت كنه میگین میخواد بازیكن خسته كنه.خجالت بكشین. تیم ملی مال تمام مردم ایرانه نه فقط یكی دو تیم پایتخت.اینهمه سال ته جدول بودین حرف نمیزدین الان جو گیر شدین شروع كردین به تئوری دژمن دژمن گفتن
۳
امید
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
خانم محترم، شرایط پرسپولیس با هیچ تیمی قابل مقایسه نیست حتی تیم ملی. یک مصداق بارز میگم. بختیار موقع تعویض یه چیزی را زد زمین و حاضر نشد روی نیمکت بشینه و رفت توی رختکن ولی خیلی به این موضوع پرداخته نمیشه ولی رسانه های گیر دادند چرا طارمی و عالیشاه موقع تعویض ناراحت شدند در حالی که به موضوع عادی است. دلیل این موضوع هم بزرگی پرسپولیس و در دید بودنش هست. پس نه تیم ملی را با پرسپولیس مقایسه کن نه برانکو را با کیروش
۴
فرشته ف
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
فقط اینجاست که سرمربی را بعد از برد و بعد از صدر نشینی و بعد از موفقیت استنطاق میکنند .
کی روش یا برانکو ؛نگاه کنید . اسامی مهم نیست نوع برخورد با هردو مربی عزیز یکسان است .فقط دلائل و روشها فرق میکند .

ظاهرا غیر از خوشبختی ؛ انها باید کار دیگری برای رضایت بعضی فوتبال دوستان !؟ انجام دهند.
۲
مجید 22
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
این پیشکسوتا اگه چیزی بارشون بود هفت سال پرسپولیس بدترین وضع رو داشت.چرا کسی جرات نکرد یا حتی عرضه نداشت تیم رو درست کنه؟حالا هم که یکی پیدا شده همه چی رو درست کرده اقایون نظر فنی میدن که سرمایه ملی نذارید بسوزه.اخه پیشکسوت نسبتا محترم سرمایه ملی فقط از نظر فنی سرمایه حساب نمیشه.سرمایه ملی یعنی اقای مهدوی کیا یا کریم باقری که همه ویژگی های سرمایه بودن رو داشتن. اخلاقی و فنی و حرفه‌ای بودن نه این افا که پرسپولیس رو در حساس ترین شرایط ول کرد رفت ترکیه. هرکه خربزه میخوره باید پای لرزش بشینه
۵
علی
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
خوب خوب خوب
۳
ع ع ب
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
خانم کنگرانی عزیز در این که پرسپولیس خیلی خوب بازی می کنه شکی نیست ولی فراموش نکنید لجبازی فصل قبل برانکو با سید جلال و ترجیح امثال نورمحمدی و ماریچ به صخره ای مثل سید جلال باعث شد تا اون بلا سرمون بیاد و نتونیم در عین شایستگی قهرمان شیم ...پس برانکو هم ید طولایی در لجبازی و اشتباهات مهلک داره که فصل قبل به قیمت از دست رفتن قهرمانی تموم شد ... بعد هم وقتی بازیکنان بی کیفیتی مثل اوکراینی ها یا توسط برانکو جذب شدند یا اینکه حداقل از جذبشون دفاع می کنه و بهشون بازی هم داده اونوقت به نظر شما بازیکن با کیفیتی مثل رامین که مورد اعتماد کیروش هست و بازیهای درخشانی تو تیم ملی انجام داده حتی نباید به اندازه اوکراینی ها مورد اعتماد برانکو باشه ؟؟؟ به نظر شما خیلی سخته که ماهینی رو به دفاع وسط یا چپ برد و رامین رو آورد سر جای خودش ؟؟؟ ماهینی که بازیکن چند پستیه ، و رامین هم عملکردش معلومه پس بازی دادن محرمی به جای رامین فقط نشون دهنده کینه برانکو و قصد تحقیر رامینه ! شکی نیست که رامین اشتباه کرد و برخوردش با برانکو و مجموعه پرسپولیس اشتباه بود ولی هم عذر خواهی کرد و هم به پرسپولیس برگشت و نیمکت نشینی هم رو عملکردش تاثیر نداشت ...برانکو باید بدونه که ماجرای رامین رضاییان پتانسیل از هم پاشیدن پرسپولیس رو داره و در صورت کوچکترین لغزشی برانکو توسط هوادارها سیبل می شه !! برانکو باید این موضوع رو با تدبیر حل کنه و ضمنا جلوی افاضات دستیاراش مثل چوک رو هم بگیره که بنزین رو آتیش زیر خاکستر فعلی نپاشن که دودش تو چشم همه می ره !
۳ ۵
امید
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
ع ب ب بزرگترین مربیان دنیا هم ممکنه اشتباه بکنند ولی دلیل نمیشه استقلال کاری مربی را زیر سوال ببریم. اگه اینجوری که شما میگی اصلاً چه نیازی به سرمربی هست!؟ یه مربی تمرین کننده میگذاریم تیم را تمرین بده، ترکیب را هم میگذاریم نظرسنجی هرجوری هواداران گفتند. خوبه!!!؟ ضمن اینکه اگه فصل قبل سیدجلال میومد پرسپولیس و برانکو سرمربی تیم نبود شما مطمئن هستی پرسپولیس مدعی میشد که در روز آخر با تفاضل گل قهرمانی را از دست بده!!!؟؟ همین سیدجلال سه فصل پیش پرسپولیس را پیچوند و رفت قطر و فصل قبل که برانکو نخواستش رفت نفت مجانی بازی کرد تا الان قدر پرسپولیس را بدونه.
۱
يه نفر
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
نظرات ارائه شده توسط دوست عزيزمون تحت عنوان ( ع ع ب ) بسيار هوشمندانه و حكيمانه است حقيقتاً موضوع به حدّى شور شده كه اين روزها حتى اگاهان منسوب به تيم رقيب هم ضمن تأييد عملكرد خوب پرسپوليس تصديق ميكنند كه سرخ ها ميتونند با تغيير پست و جايگاه بازيكنان دفاعى و اضافه نمودن رضاييان به تركيب تيم بعنوان پيستون راست بطور معنادارى توان هجومى تيم را اضافه نمايند و نوعاً از پرسپوليس رويايى در نتيجه تغييرات يادشده صحبت نموده و چنين پرسپوليسى رو قابل مقايسه با تيم ملى ميدونند با اين أوصاف سركار خانم كنگرانى اصرار به مخالفت با اين پيشنهادات كه حتّى امروز از طرف مهدى طارمى ( بعنوان همشهرى و رفيق فابريك ماهينى ) نيز مطرح شده غير از در بهترين تعبير كج سليقگى چه معنايى ميتواند داشته باشد؟ بهرحال همونطور كه دوست عزيزمون بدرستى هشدار داده هواداران غالباً فهم فوتبالى بالايى دارند و با ادامه مقاومت در برابر تقويت و افزايش توان پرسپوليس طبعاً تغيير موضع داده و اين ميتواند به پاشنه اشيل برانكو و تيم تبديل شود..
۳
شاهین
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
شک ندارم کیسه کش هستی ع ب ب!
۱
الغرافه-قشقايى
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۷:۳۵
خودش اعتراف كرده كه لنگىِ كيسه كشه ديگه! لُنگي و كيسه كش هردو از القاب نسيم سرخ آسيا هستند.
۱
قشقايي و الغرافه 4و9
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
برو بابا
محمد علی
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
اقای ع.ب.ب و جناب یه نفر ...
رامین پتانسیل داره پرسپولیس رو به آشوب بکشونه؟؟؟
رامین تا یه سال و نیم قبل کجا بود؟؟ این بابا رو تو خونش هم نمیشناختن. الان یعنی اینقدر گندهذشده که پرسپولیس رو به آشوب بکشونه؟؟؟ تو مطمئنی پرسپولیسی هستی؟؟ خدای نکرده کیسه کش نباشی یه وقت؟؟؟ برو عمووو.، برو این لغز ها رو جای دیگه بخون. رامین خیلی خوب هم که باشه، نهایتش یه بازیکن معمولی و رو به رشده، دیگه در حد بزرگانی مثل مهدوی کیا، دایی، باقری و کریمی که نیست. همه این بزرگا رفتن، اما پرسپولیس به آشوب کشیده نشد. احمد عابدزاده با همه بزرگی و ابهتش چرخشی بازی میکرد با فنایی و جیکش هم در نمیومد. رامین ، کمال، محسن طارمی، احمد ، انصاری وحتی ماهینی، قبلا چجوری بودن و الان چجورن؟؟ یادت رفت پارسال بازیای اول چند بار سر جا موندن رامین گل خوردیم، اگه این بازیکن ها امروز به اینجا رسیدن، همه بخاطر اینه که زیر نظر برانکو و کادر مجربش کار کردن. پس لطفا کسی رو الکی بزرگ نکنید. فقط یه چیز تو دنیا از پرسپولیس بزرگتره اون هو خداست. در ضمن آقایی که میگی حتی طارمی هم گفته رامین باید بازی کنع،اولا طارمی اشتباه کرد، دوما طارمی اشتباه کرد سوما ، طارمی بهتره بره پنالتی زدن یاد بگیره و تو کار کسی دخالت نکنه. هیچ بازیکن بزرگی تو دنیا چنین غلطی نمیکنه. نیلوفر جان ممنون از مطلب بی نظیرت.
۲ ۱
يه نفر
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
دوستان عزيز جناب اقاى محمد على و البته سركار خانم نيلوفر كنگرانى ، جهت اطلاع ، رضاييان تاوان و مجازات اشتباهش رو حتى در قالب قراداد تنظيمى با باشگاه به اندازه كافى پس داده ضمناً هيچكس رو تو هيچ جامعه اى براى اشتباهات اينچنينى مادام العمر مجازات و تنبيه نميكنند.. دوستان عزيز لطفاً در همين سايت به اناليز و آمار عملكرد متاسفانه ضعيف و اسيب پذير ربيع خواه در دفاع چپ نگاهى بندازيد ضمن اينكه همگى قبول دادريم خوشبختانه تيم عملكرد مطلوبى داشته و خوب نتيجه گرفته اما در عين حال همه صحبت سر اينه كه حالا كه بحمدالله نفرات فنى خوب به تعداد كافى در تيم وجود داره چه اشكالى داره با تغيير و جابجايى نسبى در ارايش نفرات دفاعى و جايگزين نمودن بازيكن فيكس ملى پوش با حلقه ضعيف و پاشنه اشيل تركيب ( طبق اناليز و امارهاى بعد از بازى ها ) تيم خوب فعلى رو به تيمى عالى و رويايى تبديل كنيم، واقعاً مخالفت با پيشنهادى كاملاً سازنده و مثبتى از اين دست در بهترين حالت اگر نگيم كج سليقگيه پس چى بايد گفت؟
۳
رضا
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
من نمیدونم وقتی تیم داره میبره چرا باید رامین بازی کنه؟
مگه وقتی داشت میرفت ترکیه یاد تیم بود؟ مگه اون زمان پرسپولیسی نبود؟
حالا که فهمیده برای بازی تو یک تیم دیگه باید مجوز پرسپولیس رو بگیره شده پرسپولیسی؟
من تعجب میکنم که چرا مردم انقدر تحت تایر دوتا کلیپ گریش شدن؟
چرا حق رو به برانکو نمیدید؟
وقتی طارمی برگشت همه گفتن این برانکو مثل کی روش نیست که به حرف هیچکی گوش نده، حالا که رامین رو به حق بازی نمیده همه بهش میگن لج باز
من واقعا حق رو به برانکو میدم چون اون بود که از تیم داغون پارسال قهرمان ساخت
من موافقم که رامین تا پایان فصل بشینه روی نیمکت و اخم کنه تا یادش بمونه اینجا پرسپولیسه نه تشتک سازی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر