فهرست
شفر در کنفرانس: همه دیدند که منشا خوب است
شفر در کنفرانس: همه دیدند که منشا خوب است

شفر در کنفرانس: همه دیدند که منشا خوب است

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش بر پیکان حسابی خوشحال بود. او از نمایش بازیکنانش راضی بود و از منشا هم تعریف و تمجید کرد.

از گل های ایسما و تبریزی خوشحالم

از گل های مهاجمان راضی و خوشحال هستم. گل‌های تبریزی و ایسما. بسیار بابت روحیه تیمی خوشحال هستم. دیروز نیز گفتم که در گذشته مشکلاتی داشتیم اما از عملکرد همه خوشحال هستم که با همه توان جنگیدند و امیدوارم همه بازی امروز را دیده باشند و به این تیم احترام بگذارند. بازیکنانم با همه توان و صدرصد توانشان تلاش کردند و امیدوارم همه به این تیمم احترام بگذارند.

از بازگشت شجاعیان خوشحالم

خوشحالم بابت بازگشت شجاعیان که ۶-۷ ماه بیرون بود و امروز خوب بازی کرد و طبیعی است بازگشت بازیکن دچار اشتباه شود. تعویضش هم به خاطر اشتباه هاتش نبود بلکه نمی‌خواستیم مشکلی برایش پیش بیاید.

اشتباهاتی داریم که باید آنها را برطرف کنیم

از گلی که زکی پور زد خوشحالم یک گل به ذوب آهن زد و آفساید اعلام شد. نمی خواهم بگویم همه چیز خوب و کامل است. اشتباه هایی داشتیم و هنوز کامل نشده ایم و باید در لیگ برتر و آسیا خوب و سخت تمرین و کار کنیم. امیدوارم در روزهای آینده زمین تمرین خوبی داشته باشیم و داشتن زمین تمرین خوب برای ما خیلی مهم است.

بعد از گلزنی نیمکت‌ استقلال خوشحالی می کرد

آنچه امروز دیدیم کار تیمی بسیار خوب بود و در گذشته بازیکنان باهم تلاش کردند و جنگیدند. امروز هم اگر بازیکنان اشتباهی داشتند همه به هم کمک می کردند. بعد از گل هایی که زدیم همه بازیکنان و نیمکت نشینان خوشحال بودند. باقری و محمدی مهر هم که روی نیمکت هم نبودند خوشحال شدند و هیچ بازیکنی صحبتی نمی‌کرد که چرا بازی نکرده‌اند.

تیم داوری بهترین عملکرد فصل را داشتند

تعریف و تمجید باید از داور و کمک هایش انجام بدهم در این فصل بهترین عملکرد را تیم داوری داشتند. در یک صحنه بازیکنان پیکان می‌گفتند خطا خطا و پنالتی درحالی که هیچ خطایی در ان صحنه رخ نداد بود.

برای جوانان ما وقت بدهید، اما هنوز آماده نیستند

به بازیکنان جوان ما وقت بدهید و آنها صدرصد آماده نیستند وباید سیستم و روش ما را یاد بگیرند و هماهنگ تر شوند و به این بازیکنان وقت بدهید بهتر خواهند شد.

امیدوارم برای بازی بعد علی کریمی برسد

از کارت زرد باقری خوشحال نیستم و وقتی کارت زرد گرفت فهمید چه اتفاقی رخ داده برای بازی بعد امیدوارم که علی کریمی برای بازی بعد آماده باشد از پزشک استقلال در مورد او خواهم پرسید.

از برد در بازی بعدی پیکان خوشحال می‌شوم

آرزوی موفقیت برای سرمربی جدید پیکان دارم، مربی قابل احترام و خوبی است و امیدوارم ایشان تیمش را خوب به لیگ برگرداند و از برد این تیم در بازی های بعد خوشحال شوم.

منشا را خط زدم تا خبرنگاران را غافلگیر کنم

خواستم شما را غافلگیر کنم!( به حالت شوخی) قبل از بازی با منشا صحبت کردم، او گفت جدا از مهاجم مرکزی در کجا راحت است و می‌تواند بازی کند. او به من گفت هم در چپ و هم در راست بازی می کند و منشا را در یک پست جدید تست کردیم. شاید کارش عالی نبود اما همه دیدند که او بازیکن خوبی است و هواداران هم به خوبی او را پذیرفته اند و او اکنون یک مرد آبی است و امروز نه ولی در نشست های خبری دیگر شاید در مورد مسایل دیگر صحبت کنم.

۲۲ ۹  
آی اسپورت
2019-02-07 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
شوفر مو افشون
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
خداییش وحید کاظمی هم خیلی خوب بود و در نقش یک فوق ستاره برای کیسه ظاهر شد
مهدی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
آره مثل داور بازی با سپیدرود! سلطانی فر و پسرش هوا لنگ رو دارند و امسال یه جام جعلی دیگه نصیب لنگ میکنن
بابای میلاد نادری
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۰
حالا بازیهای سختتون هم میرسه و عیارتون اونجا مشخص میشه نه پیکانی که امروز بهتون پاس میدادن و اتوبان واستون درست کرده بودن
بابای پرسپولیسی ها
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
باز پیدات شد بی بته
سعید
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
استدقلالیها و مخصوصا شوفر همهشون اهل مالیدنن
حالاطرف میخواد منشا باشه میخواد کیروش باشه
فقط میمالن خوششون میاد
امید
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
منشا خوبه، دلارهای مفت هم خوبه، الحاجی گرون و نیومایر هم خوب بودند. اصلاً همه خوبند بد نداریم که خخخخخ
استقلال
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۳
موفق باشی عالیجناب
مهدی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۱۸
لنگ مافیایی رو نابود میکنیم.
...
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
خدا بده برکت به پول بی حساب کتاب. منشا کل لیگ رو گشت هیچکس به دلار باهاش قرارداد نبست غیر از کیسه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر