فهرست
علیرضا و سورپرایز متین
علیرضا و سورپرایز متین

علیرضا و سورپرایز متین

آی اسپورت - بعد از انتشار گزارش و ویدئوی تب فوتبال در کوره‌های داغ و پس از نمایش ویدئوی این گزارش در اردوی تیم ملی (چند ساعت پیش از بازی ایران - پرتغال)، جهانبخش مصمم شد تا دل این بچه‌ها -به خصوص متین- را شاد کند؛ پسربچه‌ای که روی پیراهنش نام جهانبخش را با کاغذی چسبانده بود. (ویدئوی ایران ورزشی در همین صفحه دوباره منتشر شده است.) ساعت حدود ۴ است که جهانبخش به خاور شهر می‌رسد. اولین بچه‌ای که در آغوشش آرام می‌گیرد، متین است و اولین جمله‌ای که جهانبخش می‌گوید: کجا بودی، دنبالت می‌گشتم.

۱ / ۳

جهانبخش همراه بچه ها به اتاق‌شان می‌روند. متین، یونس، پوریا، دانیال، جابر، علی، بنیامین و بقیه دورش را می‌گیرند. گوش شنوا پیدا شده برای شنیدن دردهای این بچه‌ها. حرف‌های جهانبخش هم به دل این بچه ها می‌نشیند. گذشته سخت و حال خوب، ماندگارترین یادگاری است برای این بچه‌ها، حتی بهتر از توپ‌ها و لباس‌هایی که برای‌شان هدیه آورده. فضای شادی که شکل گرفته، با شنیدن نام رونالدو و مسی جذاب تر می‌شود. جهانبخش از بچه ها می‌پرسد کدامیک را بیشتر دوست دارند؟ طرفداران مسی بیشترند. متین با صدای ظریفش می‌گوید بگو پرسپولیسی‌ها دست‌شان را بالا ببرند. بچه‌ها دست‌شان را بالا می‌برند. جهانبخش از تاثیر کلیپ ایران ورزشی می‌گوید و انگیزه بالای ملی‌پوشان پیش از بازی با پرتغال. همان بازی که بچه‌ها بیشتر پسندیده‌اند. جهانبخش همراه بچه‌ها به محوطه بیرونی می‌رود و با حوصله‌ی زیاد توپ‌ها را بین متین و دوستانش تقسیم می‌کند. اما یک هدیه ویژه خیلی به چشم می‌آید. پیراهن شماره ١٨، هدیه به متین با متن زیبایی که جهانبخش روی آن می نویسد: تقدیم به متین عزیزم، با آرزوی آینده‌ای روشن.

 

ایران ورزشی آنلاین

 

۱۹ ۳  
آی اسپورت
2018-07-09 10:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
.
۲
تراکتور
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
باعث افتخاره که بازیکن با شخصیتی مثل علیرضا تو تبم ملی داریم، چیزی که ماندگاره، همینه، نه گلهائی که میزنی یا برد یا باخت، دلمون رو شاد کردی، چشممون رو پر اشک، چه خوب که هستی.
۷
حمید
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
بالاخره فیلم تون رو ساختین مسخره های دلقک!!! هیچ کاری رو بلد نیستسن مثل آدم انجام بدین.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر