فهرست
تست استقلالی‌ها چطور ناگهان منفی شد؟
تست استقلالی‌ها چطور ناگهان منفی شد؟

تست استقلالی‌ها چطور ناگهان منفی شد؟

آی اسپورت - با اعلام پزشک تیم فوتبال استقلال تست کرونای برخی از بازیکنان این تیم که پیش از این مثبت بود، منفی شده اما تست کرونای یک بازیکن دیگر مثبت شد. دکتر هاشمیان، فوق‌تخصص بیمارستان مسیح دانشوری درباره منفی شدن تست بازیکنان استقلال که پیشتر تست آنها مثبت اعلام شده بود، گفت:«درخصوص تست‌های PCR، چهل تا 60 درصد می‌توان درباره مبتلا شدن به کرونا تشخیص قطعی داد. تقریبا این تست را باید شبیه شیر یا خط درنظر گرفت، بنابراین وقتی که تست PCR گرفته شد و در این زمینه تشکیک به‌وجود آمد حتما با توصیه پزشک باید بیمار سی‌تی‌اسکن انجام دهد چون در سی‌تی‌اسکن تشخیص بهتری درخصوص درگیری ریه‌ها داده خواهد شد. وقتی تست پی‌سی‌آر مثبت می‌شود ما انتظار نداریم که به سرعت این تست پاسخش منفی شود و برای ما هم این امر عجیب است مگر اینکه دوره بیماری و اطلاع به کرونا را دیر متوجه شده و به همین نسبت دیرتر از موعد به آزمایشگاه مراجعه شود و نتیجه تست‌گیری مطابق با روزهای پایانی ابتلا باشد که در ادامه و طی چند روز بعد پاسخ تست‌های بعدی منفی شود که این موضوع نیز می‌تواند طبیعی باشد.» 

 

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-07-11 12:15:00
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹، ۱۲:۴۶
جدا از دروغ گویی زننده همه ارکان باشگاه استقلال برای فرار کردن از مسابقه با حریفاشون، باید به بیمارستان مسیح دانشوری و ریاستش پرداخت. دروغ گویی از جانب استقلالیا که دیگه نرمال و روتین شده. مکتبشون شده مکتب دروغ و فرار! اما کسی نیست به این بیمارستان و تمام بازی ها و دروغگویی هاش از قبل از اعلام رسمی ورود کرونا به ایران تا به الان بپردازه؟ چندین ماهه که هر خبر و آماری از این مرکز درمانی بیرون میاد همه ش گندش در میاد که دروغ و یا پنهان کاری بوده. الان هم که سر داستان استقلالیا!!
جالبه که دروغ گو ها چقدر هم خوب همدیگه رو پیدا میکنن و به هم ملحق میشن!
علی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹، ۱۶:۱۵
در جواب علی پرسپولیسی باید بگم راست میگی ریشه باشگاهی که به عبده و قمار خونه گره خورده و اتهام قتل تختی بالای سرشه همیشه ریشه فاسدخواهد داشت ولی انگار افتاب شهرنو.که زیاد تو سر مادر و مادر بزرگ محترمت خورده باعث شده ژن کور رنگی تون فعال بشه اون رنگ که در بارش نوشتی قرمزه اون باشگاهم بولینگ عبده یا همون پیروزیه الان نسوز بابا سلطانی براتون کار و در میاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر