فهرست
انتقاد شدید از کی‌روش: سوار بر فوتبال ایران
انتقاد شدید از کی‌روش: سوار بر فوتبال ایران

انتقاد شدید از کی‌روش: سوار بر فوتبال ایران

آی اسپورت – سایت خبرآنلاین در چند سال گذشته همیشه یکی از حامیان رسانه ای کارلوس کی روش محسوب می شد و در دعوای او و برانکو طرف سرمربی تیم ملی را گرفت اما این سایت در اقدامی عجیب، به کی روش حمله کرده و مطلب انتقادی شدیدی را علیه او کار کرده است. خبرآنلاین نوشته کارلوس کی روش به شکلی عجیب سوار بر فوتبال ایران شده و از زمان آمدن مهدی تاج در فدراسیون فوتبال، این حکمرانی شدت هم گرفته است. کی روش هر تصمیمی بخواهد می‌‌گیرد و کسی هم جلودارش نیست. او بدون آنکه فدراسیون تاج را در جریان بگذارد، با یک بانک خصوصی قرارداد بسته و بلافاصله بعد از بازگشت از تعطیلات طولانی‌ مدتش، بدون آنکه توجهی به بازی‌های لیگ داشته باشد، به محل کنفرانس مدیران این بانک رفت تا برای آنها سخنرانی کند.

کی روش در دعوای اخیر اوسیانو با علی خطیر معاون ساکت هم خیلی جدی پیشنهاد اخراج خطیر از فدراسیون را داد و مشخص نیست او این همه قدرت را از کجا آورده که این گونه به تاج دستور می‌دهد. نکته جالب اینحاست که هیچ مخالفتی هم با این مرد پرتغالی نمی‌شود. گفته شده فدراسیون فوتبال به دنبال یک مربی دیگر است تا بلافاصله بعد از جام جهانی، پای فردی دیگر به فوتبال ما باز شود. یک مربی خوشنام و کارنامه دار و البته خوش اخلاق و منظم و بابرنامه.

۱۰ ۹  
آی اسپورت
2018-01-28 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
مواجب بگیر
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۹
احتمالا این ماه، کیروش ماهانه عشوندی رو نداده
خخخخخخ
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۶
گویا از اسپانسرینگ بانک سامان چیزی به عشوندی نرسیده. به محض این که رسید مقاله فوق پاک خواهد شد و چند مقاله در مدح کیروش نوشته میشه
بهروز
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
خخخخخخخخخ كيروشي پورها ب جون هم افتادن
احتمالا يكي اين وسط زيرميزي اون يكي رو بالا كشيده
كي بشه حق اي اسپورتم ندن اينا هم يهو دشمن شن با اين سرمربي خوشنااام در سطح يك بينول!
آنتی شومن
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۹
از داداشی برانکو چه خبر؟
۵
آرش6
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
کی اشکای شقایق رو الان پاک میکنه ؟؟؟
حرف حساب
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۲
من خود تا جام ملتهای قبل از طرفداران کیروش بودم و بارها ازش در برابر منتقدان دفاع کردم ولی یواش یواش دیدم که این مرتیکه دیگه داره همه چیز رو زیر پا میذاره: از قراردادش با فدراسیون گرفته تا تمام اصول اخلاقی و جوانمردی! منافع ملی رو فدای تسویه حسابهای شخصی میکنه! لیگ رو کم ارزش کرده!
مربیان ایرانی رو تحقیر کرده، بازیکنان ما رو به لیگهای درجه چندم اروپا سوق داده! با هر کی مخالفه از هر ابزاری برای لطمه زدن بهش استفاده میکنه و پول از همه چیز براش مهمتره! الان لحظه شماری میکنم برای اینکه این بلا و نکبت از فوتبال ما زودتر بره! خوشحالم که کم کم کسانی مثل همین خبر آنلاین یا پژمان راهبر و ... هم دارند به ماهیت واقعی کیروش پی میبرندو ازش انتقاد میکنند! هرچند هنوز کم نیستند کسانی که چشم عقلشون بسته است و هنوز به خاطر یک رنکینگ فیفا و چند نتیجه نسبتا خوب جلوی تیمهای مطرح (البته با یک فوتبال دفاعی و دل نچسب) ازش دفاع میکنند!
آنتی شومن
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۱
حالا این بره لابد امثال مورینیو مشت در تو صف وایسادن.دوباره ما هستیم و امثال تو و درخشان و رحمتی و الی آخر.
۵
دارای حافظه
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
فقط و فقط و فقط کیروش
۹
امام قلی خان
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
یه زمانی پرتقالی ها رو با خفت و خواری از قسمتی از این خاک اخراج کردم ولی نمیدونستم یه روز یه پرتقالی دوباره بر قسمتی از این خاک سلطه پیدا خواهد کرد، تنم را تو گور لرزوندید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر