فهرست
تاتنهام ۱-۱ نیوکاسل؛ سه امتیاز پرید
تاتنهام ۱-۱ نیوکاسل؛ سه امتیاز پرید

تاتنهام ۱-۱ نیوکاسل؛ سه امتیاز پرید

آی اسپورت - تاتنهام پس از کسب یک شکست و یک برد در دو هفته نخست لیگ برتر، امروز در خانه میزبان نیوکاسل بود. گرت بیل خرید جدید تاتنهامی ها نیز در ورزشگاه حاضر بود تا از نزدیک نظاره گر مسابقه باشد. تاتنهام طبق انتظار تیم هجومی میدان بود و انگیزه بیشتری برای رسیدن به گل داشت. شاگردان مورینیو می توانستند خیلی زود و دقیقه ۳ به گل برسند اما ابتدا ضربه کاشته لوسلسو را دروازه بان نیوکاسل برگشت داد و در ریباند هم توانست به شکلی استثنایی شوت هری کین را مهار کند و در ادامه توپ به اوت رفت.

حملات تاتنهام دقیقه ۲۵ جواب داد. پاس سون در سمت چپ محوطه جریمه نیوکاسل به هری کین رسید و او هم با ارسال یک پاس عرضی، لوکاس مورا را در دهانه دروازه صاحب شانس گلزنی کرد تا ضربه پای چپ ستاره برزیلی به تور دروازه بنشیند و تاتنهام ۱-۰ پیش بیفتد.

تاتنهام در نیمه دوم نیز موقعیت هایی داشت تا فاصله را بیشتر کند اما گل نزد تا دقیقه ۹۵ حریف به یک ضربه پنالتی دست پیدا کند. روی یک ضربه ایستگاهی، ضربه سر اندی کارول درون محوطه جریمه به دست اریک دایر برخورد کرد. پس از بررسی وی ای آر مشخص شد که کارول در منطقه آفساید نبوده و داور با بازبینی صحنه دستور به پنالتی داد. کالوم ویلسون این ضربه را به گل تساوی تاتنهام تبدیل کرد تا سه امتیاز در بدترین زمان ممکن از دست تیم مورینیو خارج شود.

     
آی اسپورت
2020-09-27 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر