فهرست
فراز در کنفرانس: چرا به امام‌رضا نرفتیم؟
فراز در کنفرانس: چرا به امام‌رضا نرفتیم؟

فراز در کنفرانس: چرا به امام‌رضا نرفتیم؟

آی‌اسپورت- فراز کمالوند پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پدیده گفت: شرایط زمین ورزشگاه ثامن الائمه مشهد اجازه کار را نمی‌داد و دو تیم بازی مستقیمی انجام دادند. با وجود زمین شیک و مدرنی مانند ورزشگاه امام رضا، بازی‌ها نباید در ورزشگاه ثامن برگزار شود، چون این زمین کیفیت خوبی ندارد. وقتی بازیکنان یک پاس به هم می‌دهند، توپ سه بار می‌پرد. با این حال باید بگویم پدیده بهتر از ما بازی کرد.

گلایه از عملکرد وحید کاظمی داور مسابقه: به دنبال توجیه شکست نیستم، اما با وجود عملکرد بسیار خوب کمک‌های داور، داور مسابقه اشتباهات زیادی داشت که به هر دو تیم ضربه زد. در نیمه اول وقتی شیمبا با دروازه‌بان حریف تک به تک بود، پیراهنش را کشیدند. همچنین 30 ثانیه قبل از به ثمر رسیدن گل پدیده، خطایی باید روی شیمبا اعلام می‌شد که این اتفاق رخ نداد. من هم به تازگی آنفولانزا گرفتم و نمی‌توانستم در کنار زمین به داور تذکر دهم. در هر حال تصمیمات داور کاملاً روی نتیجه تأثیرگذار بود.

غیبت کرار به خاطر این بود که قصد جدایی از صنعت نفت را دارد؟ همسترینگ کرار در بازی قبلی کِش آمد و مصدوم بود. زبیر نیک‌نفس هم محروم بود و نتوانستیم از این دو بازیکن استفاده کنیم. 10 روز است که آنفولانزا در تیم ما شیوع یافته و وقتی دو بازیکن بهبود می‌یابند، چهار بازیکن دیگر بیمار می‌شوند. خودم هم به تازگی آنفولانزا گرفته‌ام.

درگیری بازیکنان دو تیم که منجر به اخراج اکبر صادقی با علی عبدالله‌زاده شد: باید فردا به آبادان بازگردیم و این موضوع را بررسی کنم.  من بازیکنانی را که تا شعاع 5 متری درگیری حضور داشتند جریمه می‌کنم! اینجا فوتبال است، چاله میدان که نیست! اگر داور اشتباه کرده باشد، کسی حق تنبیه او را ندارد. هر کسی در آن صحنه تا شعاع 5 متری درگیری باشد، جریمه می‌شود.

 گلایه دوباره از قضاوت کاظمی و زمین نامناسب ورزشگاه ثامن: اعتقاد دارم که حتی بهتر از دور رفت می‌توانیم امتیاز جمع کنیم. در دور رفت 21 امتیاز کسب کردیم و در شروع نیم‌فصل دوم، سایپا را با نتیجه قاطع 3 بر صفر شکست دادیم. امروز دو عامل بیرونی مانع خوب بازی کردن ما شد. یکی زمین نامناسب ورزشگاه ثامن بود و یکی هم قضاوت داور. زمین نامطلوب ورزشگاه باعث شده بود که هر دو تیم تنها رو به بازی مستقیم بیاورد و ما برای شیمبا ارسال می‌کردیم و آنها برای قاضی. این زمین روی بازی پدیده هم تأثیر منفی داشت.

     
آی اسپورت
2018-01-05 17:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر