فهرست
سوال تابش: صحبت‌های کالدرون افکار خودش است؟
سوال تابش: صحبت‌های کالدرون افکار خودش است؟

سوال تابش: صحبت‌های کالدرون افکار خودش است؟

آی اسپورت - مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان به ادعاهای باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد. اوگفت: «باید بگویم که بارها صحبت‌هایی در مورد ما هم شده و ما تحمل کردیم و حرفی نزدیم اما به محض اینکه کوچکترین موردی را عنوان می‌کنیم دوستان ناراحت می‌شوند. آقای انصاری‌فرد فرمودند از من انتظار این صحبت‌ها را نداشتند، ما هم از ایشان به عنوان یک مدیر فوتبالی و بااخلاق انتظار داریم که سرمربی تیم‌شان وقتی صحبتی می‌کند تذکر بدهد. سال گذشته هم برانکو بارها و بارها در مورد سپاهان صحبت کرد حتی اگر با تیم دیگری بازی داشتند.»

بیرانوند قرارداد 50 میلیاردی را تایید کرد

وقتی عنوان می‌کنند تیم متمول اصفهانی ما هم مجبوریم پاسخ بدهیم. وقتی این صحبت را می‌کنند مدام از من می‌پرسند که شما چقدر هزینه کرده‌اید و می‌گویند شما بیشترین هزینه را داشته‌اید در صورتی که این‌طور نیست. من بارها گفته‌‌ام شاید از لحاظ هزینه تیم چهارم و پنجم باشیم. در برنامه زنده تلویزیونی همه دیدند که مجری از بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در مورد قراردادها سؤال کرد، او به بیرانوند گفت که ما شنیدیم آپشن 6 بازیکن شما حدود 50 میلیارد است و بیرانوند هم عکس‌العملی نشان نداد و به صورت ضمنی تأیید کرد. حتی در ارتباط با قرارداد خودش هم همین‌طور بود اما سرمربی که 4 ماه است به ایران آمده برای چه می‌گوید سپاهان تیم متمول اصفهانی است یا عنوان می‌‌کند که بازی‌ها مهندسی شده است؟ این مسأله چیزی بود که در برنامه زنده تلویزیون عنوان شد و مجری از بیرانوند در مورد قراردادهای بازیکنان پرسپولیس سؤال کرد. در آرشیو تلویزیون هم موجود است و همه می‌توانند مراجعه کنند. من که با بازیکنان آنها قرارداد نبستم. حتی بیرانوند در مورد رقم قرارداد خودش هم مخالفتی نداشت، شاید این‌طور نباشد و شاید هم باشد! اما اینکه مربی پرسپولیس عنوان می‌کند تیم متمول اصفهانی آیا کسی به او القا کرده است؟

به سپاهان توهین کنند برخورد می کنیم

من برای آقای انصاری‌فرد احترام قائلم اما انتظار نداریم مربی خارجی که 4 ماه است به ایران آمده این صحبت‌ها را مطرح کند، آیا اینها افکار خودش است؟ می‌گویند پرسپولیس ما را تهدید کرده از این پس اگر کسی فلان حرف را بزند یا فلان رفتار را کند برخورد می‌کنیم، ما هم اگر از این پس کسی به باشگاه سپاهان توهین کند یا حرف‌هایی را که صحت ندارد مطرح کند شدیداً مقابله و برخورد می‌کنیم. بعد از بازی منچستر سیتی و لیورپول مشخص شد که پنالتی محرز برای منچستر سیتی گرفته نشده اما سرمربی لیورپول هر چه از او پرسیدند گفت از خود داور سؤال کنید باید مقداری از این بازی‌ها درس بگیریم و آنقدر کار به کار هم نداشته باشیم.

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-11-15 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۰۰
عه این هنوز سیر نشده؟
۳
بهمن
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۱۲
تابش هر چند وقت یکبار می خواهد اعلام وجود کند!اخه این همه سپاهان خرج کرد تو این چند سال چرا نتونست قهرمان شه! متاسفم واسه این فرد که هی پشت سر هم علیه پرسپولیس یا اشخاص دیگه مصاحبه میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر