فهرست
عصبانیت منصوریان از محرومیت: لگد به میز رختکن
عصبانیت منصوریان از محرومیت: لگد به میز رختکن

عصبانیت منصوریان از محرومیت: لگد به میز رختکن

آی‌اسپورت- تمرین امروز استقلال به شدت تحت تاثیر حکم محرومیت استقلال در نقل و انتقالات از سوی فیفا قرار داشت. بازیکنان با نگرانی درباره این موضوع صحبت می کردند اما رفتار کادر فنی با بازیکنان متفاوت بود. کادر فنی استقلال امروز با وجود خبر محرومیت استقلال روحیه خودشان را در مقابل بازیکنان حفظ کردند و سرمربی استقلال شوک این خبر را هرگز در رفتارش مقابل شاگردانش نشان نداد. این رفتار باعث شد حال و هوای خوبی در تمرین استقلال شکل بگیرد و حتی بازیکنان در کمپ حجازی برف بازی هم کردند.

این حرکت منصوریان هوشمندانه بود و سرمربی استقلال در شرایطی که در اوج فشار قرار داشت در برخورد با بازیکنان تیمش به مانند یک مربی کهنه کار عمل کرد تا نگرانی به بازیکنان استقلال منتقل نشود. هر چند این پایان ماجرا نبود.

پس از پایان تمرین زمانی که منصوریان به همراه دستیارانش وارد رختکن استقلال شد نتوانست خودش را کنترل کند و با فریادهای بلند و لگد کوبیدن به میز رختکن عصبانیت خودش را از حکم فیفا نشان داد.

فریادهای منصوریان به حدی بلند بود که اطرافیان رختکن به راحتی می توانستند صدای او را بشنوند. گویا منصوریان با فریاد به مدیرانی که با شیحی قرارداد بسته بودند تاخت در حالی که بعضی از آنها هنوز در استقلال حضور دارند. سرمربی استقلال به شدت از کمیته حقوقی استقلال در این پرونده گلایه کرد و گفت این کمیته می توانست خیلی زود تر از این ها جلوی کشیده شدن کار به چنین وضعیتی را بگیرد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-25 07:10:00
نظر دهید

۲ نظر
قباد
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۵
داداش اینا همه ش برنامه ریزی شده س یعنی باشگاه استقلال نمیدونست تهدیدای فیفا شوخی نیست؟ انتخاب مدیران ضعیفی مث افشارزاده و افتخاری برای زمین زدن استقلاله فقط...
۲
سعيد
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
چرا بايد بازيكن از اينكه تيم نمي تونه بازيكن جديد بگيره، نگران باشه؟ بايد خوشحال باشه كه بازي بيشتر بهش ميرسه ؟
ضمنا تيماي ايراني چرا اينقدر نيم فصل رو پر و پيمون برگزار مي كنن؟ مگه اول فصل تيم نبستن؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر