فهرست
ادعای روز؛ گفته بودم استقلال ۴ گل می‌زند!
ادعای روز؛ گفته بودم استقلال ۴ گل می‌زند!

ادعای روز؛ گفته بودم استقلال ۴ گل می‌زند!

آی اسپورت - پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که بازیکنان استقلال پس از یک ماه سخت، دل هواداران را شاد کردند و قابل ستایش هستند. پرویز برومند درباره برتری 5 بر صفر استقلال مقابل الریان قطر و صعود آبی‌پوشان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: «شاید باور نکنید، اما قبل از بازی گفته بودم که استقلال به الریان چهار گل می‌زند که خوشبختانه پنج گل زد. پیش‌بینی من به خاطر اعتقاد و ایمانم به فرهاد مجیدی و استقلال بود. باید از بازیکنان و کادر فنی تشکر کنم که این نتیجه را کسب کردند.»

 «تبریک فراوان به استقلالی‌های واقعی و هوادارانم می‌گویم. دست تک تک بازیکنان را نیز می‌بوسم که دل هواداران را پس از یک ماه سخت، شاد کردند. استقلال در یک ماه گذشته حوادث زیادی را تجربه کرد، اما بازیکنان فعلی این تیم اجازه ندادند خدشه‌ای به نام استقلال وارد شود. این بازیکنان قابل ستایش هستند.»

«امیدوارم دو پیروزی مقتدارنه استقلال زمینه‌ساز بردهای آتی باشد و این روند در لیگ برتر و به خصوص دربی ادامه داشته باشد. من روزهای خوبی را برای استقلال و هواداران می‌بینم. استقلال روحیه خوبی از بازی با الکویت کویت گرفت و توانست با اقتدار الریان را در کشورش شکست دهد. امیدوارم مدیران باشگاه نیز شرایطی را فراهم کنند که تیم استقلال در ادامه راه به مشکلی برخورد نکند.» 

 

تسنیم 

۳    
آی اسپورت
2020-01-29 09:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر