فهرست
بازیکنی که نان پاتوسی را خورد؛ ارزشش را داشت؟
بازیکنی که نان پاتوسی را خورد؛ ارزشش را داشت؟

بازیکنی که نان پاتوسی را خورد؛ ارزشش را داشت؟

آی اسپورت - فصل برای اسماعیل گونکالوس به پایان رسید. وینگر و مهاجم اهل گینه بیسائوی استقلال تهران که بین دو نیم‌فصل به جمع آبی‌پوشان اضافه شد، در بازی با نفت آبادان آسیب دید و به این ترتیب دو بازی تشریفاتی پایان فصل را از دست داد. گونکالوس که به اختصار «ایسما» خوانده می‌شد، یکی از سه بازیکن سیه‌چرده استقلال در نیم‌فصل دوم بود. در مورد او به جرات می‌توان گفت نان درخشش پاتوسی و البته جذابیت انتقال گادوین منشا را خورد، در غیر این صورت سخت است بتوانیم به طور مستقل به عملکرد او در استقلال نمره قبولی بدهیم. ایسما در همه مسابقات فقط سه گل زد و البته هنوز فرصت فوق‌العاده‌ای را که در بازی برگشت با الهلال عربستان از دست داد، فراموش نکرده‌ایم. آن بخت طلایی روی پاس رویایی پاتوسی می‌توانست سرنوشت آسیا، استقلال و شفر را عوض کند، اما ایسما اینکاره نبود. گونسالوس در هیچ مسابقه بزرگی ندرخشید و تنها تصویر به جا مانده از او، شادی گل مفصل و چهار مرحله‌ای‌اش بعد از گل تصادفی به استقلال خوزستان خواهد بود! از اینها برای استقلال «تیام» در نیامد. این باشگاه ضرر نخواهد کرد اگر فقط پاتوسی را نگه دارد و دلارهایش را خرج گروهی از بازیکنان خارجی کند که لااقل از روح‌الله باقری خودمان بهتر باشند!

۱۵ ۷  
آی اسپورت
2019-05-15 00:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
G
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۲۳
جالبه! خیلی جالبه! چند خبر پایین تر در تطهیر بودیمر خبر کار کرده بودید و پاس گل دادنش رو عامل قهرمانی دونسته بودید! الان هم این خبر رو کار میکنید. شما که راست می گید، همه ی ناهار ها رو هم من کوفت می کنم!
@
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۷
بودیمیر حداقل تو بازی با ماشین سازی مهره خوبی بود و توجه کن بعد از مدتها پرسپولیس سراغ خرید یه بازیکن خارجی رفت اونم بعد از رادو و بشار ولی کیسه همین فصل نیومایر، گرو، بویان، پاتوسی و منشا و ایسما رو خرید! واقعا خودتون خجالت نمیکشید یا یه ذره منطق ندارید که متوجه بشین هرکسی بهتون نقدی کرد سریع پای یکی دیگه رو وسط نکشید؟ ناهار کوفت نکن عقل رو به کار بنداز و بدون با ده تا اسم کامنت گذاشتن راهکار نیست.
۸
یاحسین(ع)
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۱۲
یا قلم فروخته ای یا فوتبال حالیت نیست.اتفاقا کیفیت ایسما ازپاتوسی بهتره..شفر بلدنبود استفاده کنه و بعدازدرخشش چندبازی اول دیگه بازی بهش نداد یاسرجاش بازیش نمیداد..بعنوان وینگر هم قدرت دریبل و نفوذش عالیه..شرایط استقلال شرایط جالبی نبودوگرنه اکثربازیکنا خوب بودند
۲
امو
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۰۷
واقعا مفت نمیارزه، سنگین و بی تفاوت بازی میکنه... اینو ترکیب میذاشتن باقری بیرون بمونه
۴
در جواب G
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۴۰
ممکن هم پسماند ناهارارو میل کنین:))
کریستیانو بودیمیر
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۳
از دیروز تا الان سه مطلب در مورد بودیمیر کار شده که بگن چه بازیکن تاثیر گذاری رو برانگوه اورده فقط مونده از باد در کردنش یه مطلب بزنن . ای پی پی تو پولی که میخورید
۲
تاج
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۲
ایسما وینگر بسیار خوبیه و قدرت دریبلینگش عالیه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر