فهرست
با هر نتیجه‌ای، قدردان فرهاد و یحیی باشیم
با هر نتیجه‌ای، قدردان فرهاد و یحیی باشیم

با هر نتیجه‌ای، قدردان فرهاد و یحیی باشیم

آی اسپورت - تیم فرهاد در حالی بازی را با نتیجه مساوی به پایان رساند که پنج کلیدی و اصلی اش (دیاباته، شجاعیان، یزدانی، غلامی) مصدوم بودند و مهدی قائدی هم در همان بازی دچار مصدومیت شدید شد. تیم یحیی هم برابر الدحیلی به میدان رفت که دو بازیکن اسبق یوونتوس (بن عطیه و مانژوکیچ) را در ترکیب خود داشتند و از قدرت بالایی برخوردار بودند.

اگر اوضاع دو تیم استقلال و پرسپولیس به شکل طبیعی طی شده بود، در بازی اول لیگ قهرمانان آسیا استراماچونی و کالدرون سکان هدایت دو تیم پرطرفدار پایتخت را برعهده داشتند و مقابله با آنها کار آسانی نبود! اما با توجه به اتفاقات و حوادث عجیب رخ داده در این باشگاه‌ها نیمکت‌ها دستخوش تغییر شدند و دو مربی جوان ایرانی هدایت تیم‌ها را بر عهده داشتند.

نتایج حاصل از بازی اول در لیگ قهرمانان آسیا باب دل هواداران دو تیم نبود، اما باید از زوایای دیگری به این نتایج نگاه کرد؛ مجیدی و گل‌محمدی هنوز اول راهند و مدت مربی‌گری آنها در استقلال و پرسپولیس به دو ماه نرسیده است، آنها در شرایطی مربیگری در دو تیم پرطرفدار پایتخت را قبول کردند که دو باشگاه روزهای عجیب و ترسناکی را می‌گذراندند.

در حالی که تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا روز به روز در حال قدرتمندتر شدن هستند و ستاره‌های بزرگ فوتبال اروپا مانند ماریو مانژوکیچ و آندرس اینیستا و سباستین جووینکو را خریداری می‌کنند، باشگاه‌های ایرانی روز به روز درگیر حواشی‌های عجیبی هستند که در کل دنیا بی نظیر است.

حذف آبرومندانه یا صعود شکوهمندانه، هر کدام که رخ دهد، ما باید قدردان فرهاد و یحیی باشیم.

۱۰    
آی اسپورت
2020-02-13 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر