فهرست
حمایت شدید یعنی خطر جدی است!
حمایت شدید یعنی خطر جدی است!

حمایت شدید یعنی خطر جدی است!

آی اسپورت - در فوتبال ایران ۹۹ درصد اخباری که تکذیب می‌شود، درست است؛ مثلاً اگر شنیدید خبر شکایت فلان بازیکن از باشگاهی تکذیب می‌شود شک نکنید که طرف شکایت کرده و تمام پولش را هم با جریمه دیرکرد آن می‌گیرد یا مثلاً اگر شنیدید درگیری دو ستاره مطرح در فلان تیم بزرگ پایتخت تکذیب می‌شود مطمئن باشید که درگیری صورت گرفته و طرفین به شدت همدیگر را کتک زده‌اند!

فوتبال ایران قانون نانوشته دیگری هم دارد؛ مثلاً هر وقت می‌خواهند یک مربی را برکنار کنند، می‌گویند هیچ اولتیماتومی به او نداده‌ایم و طرف به شدت مورد حمایت ماست! یک مربی هم که می‌خواهد به تیم دیگری برود، می‌گوید این اخبار شایعه است و تمام تمرکز من روی تیم فعلی است، اما با گذشت چند ماه مشخص می‌شود اکثر شایعات درست است و مذاکرات از همان چند ماه قبل صورت گرفته بود! الان همین قصه را در مورد مجیدی و استقلال داریم و صبح تا شب مسئولان باشگاه از او حمایت می‌کنند که کاملاً طبیعی هم هست، اما مجیدی عاقل‌تر از آن است که نداند اگر نتیجه نگیرد این حمایت‌ها هیچ ارزشی ندارد و فقط «حرف» است.

اگر فرهاد در دو بازی حساس لیگ و جام حذفی امیر قلعه‌نویی را ببرد مسلماً فصل آینده هم روی نیمکت استقلال است، اما در غیر این صورت سعادتمند که هیچ، وزیر ورزش هم نمی‌تواند او را نگه دارد. مجیدی خوب می‌داند که در ایران لابی‌های پشت پرده چقدر مهم است و گاهی مدیرعامل هیچ نقشی در آمدن و رفتن یک مربی ندارد. او سال‌ها بازیکن و کاپیتان همین استقلال بود. تیمی که در خیلی از سال‌ها سرمربی‌اش را شخص مدیرعامل انتخاب نکرده و در برکناری آن مربی هم نقش نداشته است. به طور کلی مدیرعامل در پرسپولیس و استقلال مدیرعامل هست، اما با یکسری اختیارات خاص.

 

خبر ورزشی 

۷    
آی اسپورت
2020-07-03 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر