فهرست
میثاقیان؛ گربه سیاه جدید پرسپولیس
میثاقیان؛ گربه سیاه جدید پرسپولیس

میثاقیان؛ گربه سیاه جدید پرسپولیس

آی‌اسپورت- باز هم اکبر میثاقیان موفق شد از پرسپولیس امتیاز بگیرد و روند موفق این تیم را متوقف کند. سیاه‌جامگان میثاقیان که با شکست پرسپولیس در روز پایانی لیگ شانزدهم جواز ماندگاری لیگ برتر را گرفت امشب هم موفق شد ترمز پرسپولیس برانکو را بعد از 3 برد پیاپی بکشد. البته این دو تنها موفقیت اکبر اوتی برابر قرمزهای تهرانی نبوده. در لیگ هفتم هم پرسپولیسی که چهار هفته ابتدایی را با برد پشت سر گذاشته بود نتوانست از پس راه‌آهن و میثاقیان بربیاید و در آزادی و با حضور 80 هزار نفری هواداران‌اش برابر این تیم و این مربی بدون گل متوقف شد. حالا شاید بتوان گفت میثاقیان راه و رسم امتیاز گرفتن از آماده‌ترین پرسپولیس‌ها را یاد گرفته و گربه سیاهی برای برانکو خواهد بود. شاید که بتواند در دور برگشت و دیدار مشهد، نتیجه آخرین هفته فصل قبل را تکرار کند. اگر که برانکو علاجی برای درد پرسپولیس برابر این مربی پیدا نکند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-08-16 22:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
داریم فرش می شیم
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
بازی آخر فصل قبل که چیزی جز یک بازی نمایشی برای پرسپولیس نبود . این بازی رو هم پرسپولیس اول به خودش باخت بعد هم به جناب داور که هند به اون تابلو یی رو نگرفت و همون توپ رفت توی دروازه و یک پنالتی هم نگرفت.
۲
...واقع بین
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۹
جالبه ...فرپلی هم حالیشون نیست! اخر بازی دوبار سیاهجامگان توپ رو بیرون انداخت و ...اعتنایی نکردنه اما نه گزارشگر حرفی زد نه جراید!!
۲ ۱
داریم فرش می شیم
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
تو صحنه ی آخر که دروازه بان توپ رو بیرون زد هیچ برخوردی با کسی نداشت و الکی خودش توپ رو بیرون انداخت و صحنه ی قبلش هم دفاعشون سرش رو گرفته بود در صورتیکه که هیچ ضربه ای نه به سرش خورده بود نه جای دیگش . پرسپولیس بهترین کار رو کرد هر تیم دیگه ای هم باشه و این کار رو بکنه ازش حمایت می کنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر