فهرست
انتقاد مایلی‌کهن؛ باید در دانشگاه‌ها را گِل گرفت
انتقاد مایلی‌کهن؛ باید در دانشگاه‌ها را گِل گرفت

انتقاد مایلی‌کهن؛ باید در دانشگاه‌ها را گِل گرفت

آی اسپورت- سرمربی سابق تیم‌ ملی و باشگاه پرسپولیس از اتفاقی که برای کشتی سانچی افتاد ناراحت استگل دیلی نوشت: محمد مایلي‌كهن سرمربی سابق تیم‌ملی و باشگاه پرسپولیس از اتفاقی كه برای كشتی سانچی افتاد ناراحت است. با وی كه این روزها دل و دماغ حرف زدن ندارد، درخصوص حضور صالحي‌امیری در ورزش، جدایی طارمی از پرسپولیس و همچنین شانس قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برتر همكلام شدیم.

*از شرایط این روزهای فوتبال ایران خبر دارید؟

این روزها به دلیل اتفاقی كه برای تفتكش سانچی و خدمه‌اش افتاد خیلی ناراحت هستم و زیاد حال و حوصله صحبت كردن ندارم. به نظر من در این مملكت باید تمام دانشكده‌ها را بست. وقتی رییس كمیته المپیك ما صالحي‌امیری مي‌شود و همه برای آن قیام مي‌كنند، باید فاتحه ورزش را خواند.

*درخصوص حضور صالحي‌امیری در كمیته المپیک صحبت كنید.

مطمئن باشید چهار سال آینده در المپیك ما در همه رشته‌ها قهرمان خواهیم شد؛ وقتی همه قیام مي‌كنند، یعنی اینكه ما قهرمان خواهیم شد! به نظر من باید در دانشگاه‌ها را گِل گرفت. دانشكده ورزش به چه كار ما مي‌آید؟! وقتی منی كه تربیت بدنی خوانده‌ام، بروم شهرداری؟ یا مثلا كسی كه كشتیرانی خوانده، سر از تربیت‌بدنی درمي‌آورد، دنبال كدام دانشكده مي‌گردیم. در مملكت ما همه چیز سر جای خودش است!

*از شرایط پرسپولیس خبر دارید؟

فقط مي‌دانم در بازی آخرشان مقابل سیاه‌جامگان موفق به كسب پیروزی شدند.

*خیلي‌ها پرسپولیس را از پیش قهرمان مي‌دانند.

شرایط پرسپولیس خوب است. آنها اختلاف زیادی با تیم‌های دیگر در جدول دارند و همین حاشیه امنیت است. به نظرم شانس پرسپولیس برای قهرمانی بیشتر از سایر تیم‌هاست.

*مهدی طارمی هم از پرسپولیس جدا شد.

طارمی فوتبالیست بااستعدادی است. در فصول گذشته توانست گل‌های زیادی را برای پرسپولیس به ثمر برساند و آقای گل شود. احتمالا به صلاحش بوده كه چنین تصمیمی را گرفته البته من فكر مي‌كنم پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و مشكل زیادی از بابت عدم حضور طارمی به وجود نیاید.

*این روزها كي‌روش در مرخصی به سر مي‌برد. در این باره چه نظری دارید؟

ایشان در اكثر مواقع در مرخصی به سر مي‌برند و كسی هم نیست كه به او چیزی بگوید. تنها مربي‌ای كه بیشتر از نصف سال را در مرخصی و تعطیلات است.

خبرورزشی

 

 

 

۸۵ ۳  
آی اسپورت
2018-01-18 01:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آنتی شومن
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۲۹
حاجی‌چه خبر از تیمت؟هنوز بازی های بیادماندنیت روبروی کویت تو تهران و روبروی عربستان تو عربستان و روبروی قطر تو قطر و اسامی خالد موالید و سالم الانزی یادمون نرفته.یه برد روبروی عربستان داشتی که تو اون بازی عربستان اصلا به امتیازات اون بازی نیاز نداشت و در هر صورت سرگروه بود تو جام ملتها.از تیم‌ امید چه خبر؟شما آدم خوبی هستید و اصلا و ابدا مربی خوبی نیستید.
علی
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۰۶
درباره پرسپولیس تنها از نتیجه آخرین بازیشان باخبر است (یعنی کلا پیگیرش نیست) اما با جزییات شرایطش را توضیح میدهد. خب برادر بزرگوار با همین یک تناقض، چطور میشود بقیه تفاسیر شما را جدی گرفت؟
محسن
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۱
خداییش استتدلالهای درستی آورده.تعجبم که دوستان حتی در مقابل حرف حساب او،خزئبلات تلاوت میکنند.صالحی امیری،همه جا وصله نچسب است،در کمیته المپیک بیشتر انگل به حساب میاد تا نچسب.بی شخصیت تر و نالایقتر از آقا محمود هم شخص شغال بنفش است با این اصحاب و انصارش.در مدت چند ماه این صالحی شونصد تا پست و منصب گرفته و عوض کرده،ادم یاد املاکی ها میفته تا انسان!!! بده و بستان و خرید و فروش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر