فهرست
واکنش به عذرخواهی یزدانی؛ بعضی‌ها یاد بگیرند
واکنش به عذرخواهی یزدانی؛ بعضی‌ها یاد بگیرند

واکنش به عذرخواهی یزدانی؛ بعضی‌ها یاد بگیرند

آی اسپورت – حسن یزدانی قهرمان کشتی المپیک و جهان دیشب در مسابقات جهانی مجارستان موفق به کسب مدال برنز شد. او امروز در اینستاگرام خود توضیحاتی درباره این که چرا مدال طلا نگرفت داد و در انتها نوشت: «چه باید کرد که گاهی نمی‌شود و حالا وظیفه است از شما عذر بخواهم. این که بر کشتی ما چه گذشته و می‌گذرد و تمام چراها بماند برای بعد. به خودم گفتم میدان بوداپست را باید برای مردم کشورت جبران کنی. جبران می کنم.»

صحبت‌های متواضعانه یزدانی در این پست اینستاگرامی با استقبال خوب مردم ایران روبرو شده است. آنها از قهرمان خود به خاطر این تواضع تشکر کرده‌اند و البته در این میان طعنه‌هایی هم به سردار آزمون زده‌اند و از او خواسته‌اند که تواضع و فروتنی را از یزدانی یاد بگیرد. سردار آزمون بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرده بود و در پاسخ به انتقادات مردم مدعی شده بود که به خاطر آنها از تعطیلات خود زده است و با تیم ملی برای موفقیت در جام جهانی تمرین کرده است. همین حرف‌ها باعث شده بود تا فوتبالی‌ها واکنش‌های منفی زیادی علیه سردار نشان دهند و حالا این پست اینستاگرامی حسن یزدانی داغ دل آنها را تازه کرده است!

۲۷ ۳  
آی اسپورت
2018-10-22 22:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آرش6
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
الان کیروشی پور ها میاند بهت فحش میدند

آخه تیم ملی ارث کیروشه
.
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۸
.
۱
PEIMAN
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۱۹
از تیمی که تا چند ساعت مونده به پروازش نمیدونست اعزام میشه یا نه چه توقعی دارید. از زمانی که ارز تصاعدی گرون شد هرساعت یه مسوول صحبت میکرد از وزارتخونه میگفتن کشتی مشکلی نداره ارز داره خادم و همکاراش میگفتن واله باله نداریم و با این وضع نمیتونیم بریم. خوب ورزشکار که باید حواسش ششدانگ به تمرینش باشه در گرو رفتن - نرفتن مونده ازش چه انتظاری میشه داشت. حتا اگر نامش حسن یزدانی باشه. اما این سکه یه روی دیگه هم داره تصور باخت حسن یزدانی خیلی سخته مث دیدن باخت آقا تختی ، باخت موحد ، جوادی ، سوخته ، ترکان و رسول خادم و حتا باخت دبیر و سوریان. چه کنیم ما فقط یه حسن یزدانی داریم!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر