فهرست
تکمیل پازل تاکتیکی استراماچونی با گری هوپر
تکمیل پازل تاکتیکی استراماچونی با گری هوپر

تکمیل پازل تاکتیکی استراماچونی با گری هوپر

آی اسپورت - آندره آ استراماچونی از همان روزهای آغازین فصل با انتقاد از کمبود مهره های تهاجمی در جمع شاگردانش مدام به این می اندیشید که باشگاه هرچه سریع تر کمبودها را برطرف کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه با مشکلات بیشتری هم در تیم روبرو شد به خصوص با مصدومیت شیخ دیاباته و طلسم عدم گلزنی سایر مهاجمان.

سرانجام بعد از هفته ها مدیران باشگاه دست به کار شدند و با مهاجمی انگلیسی وارد مذاکره و توافق شدند. گری هوپر 31 ساله با سابقه بازی در لیگ برتر جزیره همین طور اسکاتلند برای سلتیک، همان مهره ای بود که مدیران باشگاه وعده خریدش را از مدت ها قبل به سرمربی ایتالیایی داده بودند تا به نحوی خواسته های استراماچونی برآورده شود.

با نگاهی به آمار گلزنی های گری هوپر در سال های گذشته می توان امیدوار بود موتور گلزنی استقلال با تزریق این بازیکن به رگ های تیم دوباره روشن شده و جان دوباره ای بگیرد. گری هوپر در تمام یک دهه گذشته در هرتیمی حضور داشت آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذشته و میانگین یک گل زده در هر دو تا سه بازی را از خود به جا گذاشته است که آخرین آمار خود به حضور در شفیلدونزدی و ثبت رکورد 24 بار گلزنی در 70 بازی رسیده است.

حال با آمادگی دوباره شیخ دیاباته و بازگشت او به ترکیب استقلال همین طور خرید گری هوپر 31 ساله که بعد از آنتونی استوکس می تواند یکی از خریدهای جذاب از فوتبال جزیره باشد، طرفداران استقلال امیدوار هستند آخرین قطعه پازل تاکتیکی استراماچونی هم تکمیل و تیم محبوب شان از هفته هفتم و ادامه رقابت های حذفی با سرو شکل بهتری به مصاف رقبا برود.

جدول بازی ها و آمار گلزنی مهاجم انگلیسی مد نظر استقلال از سال 2003 به این طرف نشان می دهد اگر هوپر روی فرم باشد می تواند به راحتی مشکل گلزنی استقلال را حل کند.

11
11

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-10-10 10:48:00
نظر دهید

۱ نظر
...
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۷
یعنی دیگه کیسه کشا ناله و ضجه نمیکنن؟ دیگه پازل تکمیل شد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر