فهرست
کنفرانس رئال-بیلبائو: برد سخت
کنفرانس رئال-بیلبائو: برد سخت

کنفرانس رئال-بیلبائو: برد سخت

آی‌اسپورت- در هفته بیست و هشتم لالیگا رئال مادرید توانست در خانه اتلتیک بیلبائو با نتیجه 2-1 به برتری برسد. زیدان، سرمربی مادریدی‌ها در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد.

شرایط بازی: در زمین بسیار سختی پیروز شدیم، باید سختی را تحمل می‌کردیم اما بسیار با شخصیت بازی کردیم. کسب پیروزی در این دیدار فوق‌العاده مهم بود. 11 بازی در لیگ باقی مانده و تک تک آنها حیاتی خواهند بود، که برخی از آنها مقابل حریفان بسیار سختی است. ما صدرنشین هستیم اما این هیچ معنایی ندارد. بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم. نکته مهم این است که می‌دانستیم کسب پیروزی در این ورزشگاه چقدر سخت خواهد بود اما تلاش زیادی کردیم و به راه خود ادامه دادیم. اتلتیک تیمی است که تا لحظه آخر مبارزه می‌کند و برای ما مشکل‌ساز شدند. آنها روی ضربات شروع مجدد بسیار قوی هستند.

شرایط کیلور ناواس: این بحث از مدت‌ها قبل بسته شده است. ما پشت او هستیم، همانطور که از کاسیا و یانیز حمایت می‌کنیم. همه ما بسیار متحد هستیم و باید همینطور ادامه دهیم. گاهی اوقات ممکن است اشتباهی مرتکب شوید اما امروز چند واکنش فوق‌العاده داشت و به لطف او و دیگر هم‌تیمی‌هایش، با 3 امتیاز از زمین مسابقه خارج شدیم.

  ۱  
آی اسپورت
2017-03-19 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
Real
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۰۳:۴۸
قهرمانی لالیگا قطعیه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر