فهرست
دستمزد عالما در سپاهان؛ هر بازی ۶۰میلیون!
دستمزد عالما در سپاهان؛ هر بازی ۶۰میلیون!

دستمزد عالما در سپاهان؛ هر بازی ۶۰میلیون!

آی اسپورت-رسول خوروش سرپرست سابق باشگاه سپاهان اصفهان، در گفتگو با ورزش 3 افشاگری‌هایی درباره اتفاقاتی که در دو فصل گذشته در این تیم افتاده است انجام داد. او درباره هزینه‌های سنگین باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی به قول خودش بنجل! دست به افشاگری زده است که یکی از آنها به ابراهیم عالما دروازه‌بان جدید سوری سپاهان مربوط می‎شود. خوروش مدعی شده که سپاهان برای 14 بازی به این بازیکن 200 هزار دلار پرداخت می‌کند و این به معنای آن است که عالما بابت هر بازی برای سپاهان حدود 60 میلیون تومان دریافت می‌کند!

  ۲  
آی اسپورت
2018-01-16 15:04:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۹
فساد تو سپاهان باعث شده دلال و مدير و مربى هم يه سهمى داشته باشن تا قرارداد بشه ٢٠٠ هزارتا!!! اينا درد سپاهانه، اگر فقط خودش قرار بود پول بگيره حدود ١٠٠ هزارتا ميشد
۸ ۱
farhad rahimi
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
حرف الکی نزن این رقم کاملا معمولی است شجاعیان 3 میلیاردی برای استقلال هر بازی 100 میلیون میشود این اقای خوروش معلوم است دنبال چیست دستش از دلالی کوتاه شده همه می دانند چقدر با اسکونت گرفتن از بازیکنان سپاهان را نابود کردی هنوز هواداران یادشان است چطور سزار را با دلالی راهی امارات کردی تا درصد بگیری خواهشمندم اس اسپورت شما هم حرف مفت نزنید . یک گلر ملی پوش انتظار داشتسد یرای یک نیم فصل کمتر از 200 هزار دلار بگیرد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر