فهرست
اسلحه گمشده استقلال؛ ارتش بدون تک‌تیرانداز
اسلحه گمشده استقلال؛ ارتش بدون تک‌تیرانداز

اسلحه گمشده استقلال؛ ارتش بدون تک‌تیرانداز

آی اسپورت – جدایی امید ابراهیمی از استقلال از همان ابتدا مشخص بود که ضربات جبران‌ناپذیری را به استقلال وارد خواهد کرد. با این حال پیش‌بینی می‌شد که با حضور بازیکنانی مانند علی کریمی، استقلال حداقل از نظر ضربات ایستگاهی دچار مشکل نشود. پیش‌بینی‌ای که درست از آب درنیامد و استقلال تا این‌جای فصل تنها تیم لیگ برتر است که در ضربات شروع مجدد نتوانسته به گل برسد. یعنی شاگردان شفر از کرنر، اوت و یا ضربه ایستگاهی نتوانسته‌اند دروازه حریفان را باز کنند.

شاید یکی از دلایل بحران گل‌زنی استقلال در این فصل را هم بتوان همین نقطه ضعف دانست. تیمی که فصل گذشته امید ابراهیمی و جپاروف را به عنوان دو ایستگاهی‌زن برتر لیگ در اختیار داشت حالا با از دست دادن هر دو بازیکن در این زمینه حسابی دچار ضعف‌شده‌ است. بازیکنان جدید این تیم هم نتوانستند این نقطه ضعف را برطرف کنند. علی کریمی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و وریا غفوری ایستگاهی‌زن‌های استقلال در این فصل هستند که شانس‌شان را امتحان کرده‌اند اما نتوانستند حتی یک گل هم از این طریق به ثمر برسانند. توانایی که می‌توانست در این شرایط خاص به کمک استقلال بیاید مثل زمانی که ابراهیمی و جپاروف با این تخصص‌شان گره بازی را باز می‌کردند.

آقاخان یکی دیگر از خریدهای استقلال است که در پیکان این توانایی‌اش را به نمایش گذاشته بود و او هم می‌توانست یکی از کاشته‌زن‌های استقلال باشد. بازیکنی که هنوز حضور در لیست هیجده‌نفره این تیم را تجربه نکرده است چه برسد به زدن ضربات ایستگاهی. شفر در بعضی از تمرینات مانند قبل از دربی بخش ویژه‌ای از زمان تمرین را به ضربات ایستگاهی اختصاص داده است اما تا الان نتوانسته از آن نتیجه‌ای بگیرد.

 

90tv

۱    
آی اسپورت
2018-10-18 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر