فهرست
کنفرانس سایپا- صنعت نفت: در بغل خدا
کنفرانس سایپا- صنعت نفت: در بغل خدا

کنفرانس سایپا- صنعت نفت: در بغل خدا

آی اسپورت- پیروزی صنعت نفت برابر سایپا، یعنی پایان دغدغه های سقوط آبادانی ها و ادامه روزهای پر از تشویش سایپا. کریمی بعد از پیروزی تیمش به کنفرانس خبری رفت و از همه بابت فوتبال دفاعی تیمش عذرخواهی کرد. فرکی هم از بدشانسی حرف زد و البته اینکه خدا او را بابت شکست خوردن رقبایش در جدول، بغل کرده است.

 

کریمی: بابت فوتبال دفاعی عذر می خواهم

با توجه به اینکه شرایط جدول و امتیاز تیم ما به گونه ‌ای بود که بازی امروز حساس بود، از همه آنهایی که فوتبال را پیگیری می ‌کنند عذرخواهی می‌ کنم. بازی امروز یک بازی دفاعی بود. همه می ‌دانند من اهل فوتبال دفاعی نیستم ولی به خاطر فرار از شکست و سقوط ناچار شدیم فوتبال دفاعی بازی کنیم. ما در طول 90 دقیقه خوب بازی کردیم به همان اندازه که آنها کرنر داشتند ما هم کرنر داشتیم. حملات ما هم حملات مناسبی بود و همین حملات باعث موفقیت مان بود. سایپا فوتبال صبوری را به نمایش گذاشت و ما هم فوتبال مستحکم و دفاعی را به نمایش گذاشتیم. در 6 بازی اصلا گل نخوردیم برابر نفت، سپاهان و سایپا در تهران. این برد را به مردم خوب آبادان تبریک می ‌گویم که در تمام مقاطع به دنبال حمایت تیم بودند. امیدوارم این تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد. مردم آبادان پیگیر نتایج نفت بودند و همه رقم این تیم را حمایت می‌ کنند. ما دنبال نتیجه بودیم ولی تا به الان. از حالا به بعد سعی می‌ کنیم فوتبال زیبایی را به نمایش بگذاریم. حیف است که آبادان در لیگ برتر تیمی نداشته باشد چون مردم زیادی را به سمت خودش جذب می کند. امیدوارم در سال آینده شاهد بازیهای خوبی از نفت باشیم. تمام تمرکز ما برای بازیهای بعد ازعید بود. ما بیشترین امتیازها را در هفته آخر گرفتیم. تعطیلات به ما این فرصت را داد تا تیم را آماده کنیم و نهایت بهره را از تعطیلات بردیم. پشتوانه تیم نفت جوان هایش هستند. جوانان خوبی دارد، بازیکنان جوان ما درتیم ملی خوش درخشیدند و نفت در آینده برای همین جوانان است.

 

فرکی: گل نزنی، گل می خوری

در خانه شکست خوردیم. متأسفانه چیزی که ما امروز شاهد بودیم و شما دیدید قانون نانوشته فوتبال است که گل نزنی، می‌ خوری. سعی و تلاش مان این بود که کار را برای خود تمام کنیم تا جایگاه بالاتری را در جدول به دست بیاوریم ولی متاسفانه نتوانستیم به همان دلایلی که گفتم به هدف‌ مان برسیم. صنعت نفت به امید یک امتیاز آمده بود. شاید برای صنعت نفتی ها این نتیجه باورکردنی نبود. قابل پیش ‌بینی بود که آنها می‌ آیند با 11 بازیکن دفاع کنند و به دنبال اشتباهات ما هستند. از سه موقعیتی که حریف به دست آورد دو گل زد و ما در سه موقعیتی که توپ را به تیر دروازه زدیم، دقت لازم را نداشتیم مثل خیلی از بازیهای دیگر. وقتی ما نمی‌ زنیم طبیعی است که حریف استفاده می ‌کند. این یک تجربه بزرگ برای من و بازیکنان سایپا است. متاسفانه امروز با تلاشی که کردیم بازی را واگذار کردیم. وضعیت جدول را که نگاه می‌ کنیم تیمهایی که با ما در جدول هستند بازی را واگذار کرده اند. شاید خدا این طوری شخص من را بغل کرده است. ‌ ما به قدرت حریف نباختیم بلکه به بداقبالی و بدشانسی خودمان باختیم و باید در دو هفته پایانی جبران کنیم. ما در آبادان نفت را بردیم ولی دفاع محض نکردیم ولی آنها اینجا و در زمین ما دفاع محض کردند و این دفاع کار را برای هر تیمی سخت می ‌کند. ما استرس هوادار نداشتیم ولی نمی ‌دانم چرا در بازیهای خانگی نمی ‌توانیم امتیازات کامل بگیریم. من در 6 سال گذشته در تیمهای دیگری مثل نفت حضور داشتم ولی هرگز در خانه شکست نخوردم ولی امسال در سایپا نمی ‌دانم چرا این اتفاق می ‌افتد. در تیم ما اپیدمی شده که اگر یک بازیکن حال خوبی نداشته باشد به بقیه بازیکنان هم سرایت می‌ کند.

 

     
آی اسپورت
2017-04-20 21:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر