فهرست
وزارت ورزش به مالک شهرخودرو: سند رو کن!
وزارت ورزش به مالک شهرخودرو: سند رو کن!

وزارت ورزش به مالک شهرخودرو: سند رو کن!

آی اسپورت – بحث حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس همچنان داغ است. فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودروی مشهد اگر چه خودش به صورت مستقیم نگفته که وزیر ورزش و یک وزیر دیگر برای حضور گل محمدی در پرسپولیس به او فشار آوردند اما بیانیه ای که صادر شد و اظهارات اطرافیان او نشان می دهد چنین ادعایی از سوی مالک شهرخودرو مطرح شده است. حمیداوی حتی در مصاحبه شب گذشته اش با برنامه فوتبال برتر هم با ناراحتی زیاد از رفتن گل محمدی حرف زد. با اینکه شب گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس قسم خورد که از هیچ وزیری نخواسته با مالک شهرخودرو تماس بگیرد، حالا معاون وزیر ورزش هم به این موضوع واکنش نشان داده است.

مهدی علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش درباره اظهارات حمیداوی و سایر مدیران شهرخودرو عنوان کرد: «من در جریان اظهارات آقای حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو نیستم. من با انصاری‌فرد و حمیداوی حرفی نزدم و مطلع نیستم. اگر حمیداوی این صحبت‌ها را درباره فشار وزیر واقعاً مطرح کرده باشد که شک دارم اینگونه باشد، امیدوارم اسنادش را هم ارائه کند. من چون اطلاع زیادی از این موضوع ندارم ندارم و نمی‌توانم اظهارنظر کنم، اما در مجموع باید بگویم که شأن وزارت ورزش این نیست که وارد نقل‌وانتقالات باشگاه‌ها شود. احتمالاً برای این انتقال باشگاه‌ها با هم توافق کرده‌اند.»

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-01-14 12:10:00
نظر دهید

۲ نظر
parsa
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۳۰
وزرارت ورزش از وقتی توسط آقای سلطانی فر اداره می شود شده مرکز حل مشکلات فوتبال و تیم های بزرگ فوتبال مخصوصا پرسپولیس باید نام این وزرت خانه به وزارت فوتبال تغییر نام بدهد چون در این وزارت خانه از حمایت از دیگر رشته ای ورزشی و تیم های کوچک شهرستانی خبری نیست
shl
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۱۵:۵۸
وزیر فقط واسه انتقال تبریزی از ذوب به كیسه نقش تسهیل كننده داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر